Лошо?

  • 9 890
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 320
Не харесвам такова поведение като на спомената жена, некоректно, просташко и използваческо. Ама ще си намери майстора и тя.

# 46
  • Мнения: 8 937
Мисля, че в описания случай не става въпрос за акт на отмъщение, а за кофти поведение и липса на каквото и да е уважение към съпруга от жената като цяло.
Като е толкова лош, да се справя без него. Друг е въпросът той защо търпи и не, жилище и пари за мен са просто оправдание на цирка.

# 47
  • Мнения: 6 174
Да, да точно и бившата ми обичаше да го раздава такава. После с нейните номера по нейната глава, ама пак е съвсем различно като има деца в картинката. Не че тя не искаше да ме върже, ама аз знам как да ползвам без да се вкарам сам в кошарката... Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 350
Разговорът тръгна от коментар как една жена си има 2 години любовник. Не се развеждат с мъжа й, защото жилището е неделимо, финансите са ограничени и децата малки. Тя първо си взимала пари от общия бюджет, после като го разделили приплаквала за финансова помощ с обещание да я върне, но нарочно не я връщала. Били се разбрали да празнуват Нова Година заедно, но тя нарочно го оставила сам, за да изглежда като глупак пред приятелите им.
Повечето хора оправдаха такова неприятно, според мен, поведение с различни доводи. Глупак, сам го е заслужил или който го може го прави....
 И любимото ми "животът се живее само веднъж".
Ми, извинявай, ама никой не го кара на сила да остане женен за жена си, която му слага рога. Да се е развел, щом не иска да изглежда като глупак. Че и Нова година с нея (а любовника бил ли е поканен?)

Последна редакция: вт, 13 юли 2021, 16:27 от buttercake

# 49
  • Мнения: 3 505
Поведението на жената от примера не може да бъде оправдано. Да, мъжът е крив, че я търпи, но само толкова. Едно е да имаш любовник, друго е да го правиш на маймуна и публично.

# 50
  • Мнения: 3 350
Хахаха, викаш нищо, че има любовник, важно е пред хората да са заедно. Добра логика.

# 51
  • Мнения: 6 733
Моята логика е дали трябва да правим лошо някому, ако можем.

# 52
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз последните няколко години съм развил силно способността като видя двама, да позная кой кого търпи всъщност... Laughing

# 53
  • Мнения: 10 993
Никога не бива да се прави нищо лошо, защото всичко лошо се връща на този, когото го е извършил.

# 54
  • Мнения: 3 350
Моята логика е дали трябва да правим лошо някому, ако можем.
Не, никога не трябва да правим лошо. Даже не трябва и да си го помисляме.

# 55
  • Мнения: 17 407
Чакайте, откога да се отдават заеми в семейния бюджет е приемливо за форумното общество, а подобно поведение е използваческо?
Дали ви харесва или не - има достатъчно примери за това как партньори си отмъщават къде с мръсни номерца, къде с болест.

# 56
  • Мнения: 2 204
Връща се дрънци. Фуражни приказки за наивници нуждаещи се от утеха.
Не е въпроса трябва ли да правим лошо, а какво правим заедно с някого, с когото стигаме дотам, че да си вредим.

# 57
  • Мнения: 19 959
То в отчаянието си много хора стават зли. Просто са по-слаби и така искат да изземат своята 1 минута значимост.

# 58
  • Мнения: 17 407
Вяско, духовните си потребности невсеки търси да задоволи в близост и разбирателство със семейството.
Какво прави? Живее си, както може.

# 59
  • Мнения: 3 505
Хахаха, викаш нищо, че има любовник, важно е пред хората да са заедно. Добра логика.
Нищо такова не съм казала, това са си твои интерпретации на думите ми. Явно хем си ревнива, хем те вълнува твърде много хорското мнение и само до там можеш да го докараш. В картинката има деца, за които тъпата патка можеше да помисли преди да унижи баща им публично. И да, на много хора се случва да имат любовници на даден етап от живота си, но са дискретни и не унижават партньора си.

Общи условия

Активация на акаунт