Ваканцията след ОСМИ клас - част 2!

  • 22 125
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
Ще видя какви бяха моите - на мен ми вършат страхотна работа. Според мъжа ми не ми трябвали щеки, ама какво разбира той, дето е като планинска коза по баира... Той ги е избирал, значи са добри.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 058
Моите са на High Colorado,  много са ми удобни. На ММ са лидълски, но не ми харесва дръжката. Една така неприятна на държане. Иначе са ОК надолу. Вече само с тях ходим по горите.

# 17
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Добре, а не ви ли се пречкат само? Телескопични ли са?

# 18
  • София
  • Мнения: 7 190
И освен това една или две щеки трябват? За моя случай, в който няма да ги ползвам за темпо при бързи преходи.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И освен това една или две щеки трябват? За моя случай, в който няма да ги ползвам за темпо при бързи преходи.
Аз имам две, но ползвам едната. Откакто брат ми буквално ме изнуди да взема неговите на един преход, еми супер удобно ми беше с тях. Като се върнах и веднага си поръчах и аз. Моите са такива https://tashev.bg/store/bg/shteka-vango-pico-381
Искам да кажа, че съм пишман турист по принцип и не правя тежки и дълги преходи - примерно Рилските езера ми е супер преход, Виканата скала /по нашия край/, Момини гърди /пак  по нашия край/, водопадите на Мъглиж /пак по нашия край/
Добър ден сега, и благодаря за новата темичка.
Преди месец купих на набора тениска, имитираща запетайката на Найк, но с надпис в превод "Ще го направя утре". Дали не му е любима Wink
Благодаря за новата тема!
В ню йоркър имаше тениски с весели надписи just do nothing  .
Ох, и аз рефрешвам за класирането докато пия кафе.
За завършването на моя му поръчах тениска с такъв надпис

Първият език му е немски, вторият английски.
Надписът just do nothing му е любим от седми клас на тениската, беше актуална доста и в осми клас Simple Smile))) За негов кеф и за мой ужасТ Grin

# 20
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Оцелях и след тези избори! Значи ще оцелея и с още двама астронавти.

Ани чете христоматията на БГ Учубник. Не е очарована от Гъливер. Обаче с какво желание си чете книгата на испански... Май ще трябва да взимам поне още една.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 190
Ей, супер! Мерси, Хера, букмаркнах я тази щека. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 2 855
Хера, идеята е супер за тениската, но има грешка в надписа и то точно в немския език - рекцията на глагола denken an + D, не е denken auf. Ученикът да не я научи грешно 😂

# 23
  • Мнения: 4 967
След 14 ще е класирането на седмокласниците.

# 24
  • Мнения: 6 587
Аз , ако имам нещо в ръцете и ми се губи баланса. Така и не се научих да си помагам с щеки. На последното слизане по камъните  трудно ударих спирачките, но псе пак успях🙂 Мм все иска да ми подава ръка, аз пък обичам да разчитам на себе си ,  накрая му казах, че ако още веднъж предложи помощ, ще бия тази камбана и накрая ще го линчуват него.






Бети, благодаря за нова тема!

# 25
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
След 14 ще е класирането на седмокласниците.

Betty L., за всички или конкретно за София?

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 459
За София. Майките снощи са открили грешка в по-специалното балообразуване.

# 27
  • Мнения: 6 926
За всички. МОН си го написаха и във фб страницата, и в системата за прием.

# 28
  • Мнения: 5 234
Добро утро.
Бети, благодаря за темата!
И аз съм скептична към щеките и мисля, че ще ми се пречкат. Но докато не опита човек, няма как да е сигурен.
Четох снощи за сгрешените балове в НПМГ. Дано изчистят грешките и да е коректно класирането.

# 29
  • Мнения: 2 208
Добър ден и благодаря за темата, Бети. 🌹
Да взема да се запиша преди да ме е гътнала жегата.

Общи условия

Активация на акаунт