Слънце весело пече, чакам аз чертички две. ~бебеправене 392~

  • 31 079
  • 774
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31
Честита нова тема и отново благодарско на Рейв за сладурското оформяне на началната страница! Flowers Watermelon Преди няколко седмици заплаших, че след ФМ ще се върна с чувал прашец и не съм се отметнала, само ми се наложи по трасето да си направя нов профил.
Минавам като фурия покрай всички и разпръсквам смело Blue Heart синичко Blue Heart, и покрай онези, които ми се крият, чакайки друг цвят, минавам. Yum
Смело напред и успешни до една да са всички процедури, момичетата в почивка да ги застигне вълна от плюсчета, останалите, чакащи на късмета също! Абе, напълнете темата само с хубави новини! Purple Heart

# 61
  • Мнения: 125
Хайде и аз да се запиша в тази така прекрасна, нова лятна темичка😊 Дано точно тази да е моята, или най-добре нашата късметлийска темичка. 🍀🙏🍀Нека я напълним с много тестчета с две черти. Благодарности на Рейв за отделеното време, чудесни снимки, както винаги 😏.
На Ели за орисването,грабя си от прашеца.
Моля ви стиснете едно палче за мен в петък, рано сутринта ще е пункцията ми 😊
Хубава лятна и плодотворна вечер 😉

# 62
  • Мнения: 1 399
Рейвче благодаря за новата тема! Прекрасна е! ❤️
Предната тема с мое заглавие ми донесе късмет на мен, а тази дано донесе на още много от събралите се тук прекрасни дами!

Ели ти си пример за това, че човек не трябва да се отказва от мечтите си, особено от тези важни и съкровени мечти, да имаме бебчета! ❤️

Хайде, чакаме да завалят летни плюсчета!

# 63
  • Мнения: 1 452
Записвам се и аз в тази прекрасна лятна тема Nature Sun With Face Много ми се спи и не успях да прочета предните коментари, но ще наваксам тези дни... Само ще кажа, че благодаря за орисването на Ели, на Рейвчето за лятната тема, на всички бременни за прашеца и желая много ама много късмет на всички да успеем скоро да си бременеем Grinning HeartHands Pray

# 64
  • Мнения: 1 046
Момичета, не успях да ви смогна, та ме извинете ако съм пропуснала някого..

Хера, ggirl, изпуснала съм кога сте се похвалили, честито момичета! Искрено се радвам за вас, лека бременност и ни навестявайте честичко, за да ни давате сили!

Rave, благодаря ти много за темата, много морско настроение лъха от нея! Аз пък тъкмо се връщам от почивка на морето, та ми стана много приятно като я видях днес. Писах ти на лично за вълщебното списъче.

Елислава, благодаря ти за орисването! Даваш ни много сила и надежди да продължим да крачим смело към мечтите си! Шмугвам се под прашеца от теб kalestia, Азалия, AlisonParker, Ирен и Босилек. Все едно сте се наговорили само със син прашец да се ръси в тази тема Grinning

Darling, с теб сме се нацелили в един и същи ден, та явно заедно ще си правим тестовете Grinning

Rocket, изречението ти "Аз не съм религиозна, но съм вярваща." напълно описва и мен. На Рупите и ние сме ходили с ММ, но тогава бяхме на по-ранен етап от връзката ни, ако ходим пак в района със сигурност и ние ще седнем на люлката в Златолист Simple Smile

Daisy, щом още не ти е дошло значи има надежда, стискам ти палци тези дни да се похвалиш с неоспоримо положителен тест!

funn, стискам палци да сте хванали яйцето и до 2 седмици да ни покажеш две дебели черти!

licorne, добре дошла в темата! Аз му казвам, все пак да не се надява излишно. А ако пък после се окаже, че някой по-нататък е положителен, тъкмо още повече ще се зарадва Simple Smile

PimKie, добре дошла и на теб, да не се задържаш много Simple Smile Ние в началото също на никого не казвахме. Аз последния месец казах на една приятелка с малко детенце, че те доста ни питаха преди с НМ и решихме, че ако им кажем, че пробваме, но просто не става от първия път, ще питат по-рядко.

*Make*a*wish*, стискам ти палци за петък!

# 65
  • Мнения: 1 073
Момичета летни, помните ли ме. Доста от вас сигурно и не са ме виждали, но идвам да вдъхна малко надежда и кажа, че на 24 юни се роди нашата малка принцеса, след 2 години борба, операции, сълзи и подкрепа тук в тази тема.
Закъснях доста и не писах дълго, извинете ме! Хвърлям памперси на поразия! И ви пожелавам на всяка една майчина душа тук да изпита красивата болка от раждането (сааа, не е най-красивата, но е различна болка, болка на щастие, толкова е странно да го опиша!).
Нашата Стефания се роди 3100, бременността беше изпълнена със страхове, инжекции, емоции. Тогава бях ужасена, а сега виждам, че всичко е имало смисъл, всичко си е заслужавало!
С цялото си сърце ви пожелавам да изпитате щастието на това чудо! Благодаря на всяка от вас за подкрепата, благодаря за всичко! Прегръщам ви много и ви целувам ❤

# 66
  • Мнения: 299
Лило, честита да е Стефания! Да расте здрава и щастлива! 🍀💚🍀

# 67
  • Мнения: 2 665
Вчера бях много кратка, но нямах време да пиша, имах много работа, сега наваксах с четенето 😁Лило да ти е жива и здрава Стефания! Много да ви радва и да изпълва сърцата ви с любов ❤️
Уиш стискам палци и на краката! 🤞🤗
АА напълно те разбирам за тази пъпка. Много е гадно. Аз с интима имам проблем. Като ползвам бръснач, по 1 седмица мега много ме сърби,ставам червена, и с една камара пъпки. Като ползвам епилатор или кола маска ми излизат подкожни 😭.. Вече съм на ръба да се оставя натурал 😂

Хайде стискам палци, темичката да се напълни с положителни тестчета 🍀🙏

Скрит текст:
За мъдреците ми-Никак не е и много лесно. Долните растат на една страна, към зъбите ми, и ги избутват. Те спешно трябва да се извадят. А горните ми, са 2 пръста по-високо от редицата.. Някъде над челюстта, и растат към бузата ми 😲.. За тях ще мислят по-нататък..
И те така, само това ми липсваше 😵 [spoiler\]

# 68
  • Мнения: 3 205
Лило ❤❤❤ Страхотно име за принцеса! Да расте здрава и с късмет 🍀

# 69
  • Мнения: 1 996
Лиилооо, откога те чакам да се похвалиш Heart Да ви е здрава и много щастлива малката принцеса Стефания и отсега нататък само хубави емоции!

# 70
  • Мнения: 1 399
Лило честита да е малката принцеса! Жива, здрава и благословена! От сега нататък само хубави мигове ви чакат, изживейте ги в много любов! ❤️❤️❤️

# 71
  • Мнения: 241
Добро утро , момичета ! ☀
Честито , Лиилоо ☀🐣❤

Имам въпрос :
Тази сутрин си пуснах TCX , TAT , MAT , FT4 , , на гладно без да съм пила сутрешната доза еутирокс , но след час ми дойде цикъла ( подрани с два дена ) 🤨 . Въпросът ми е тези резултати ще бъдат ли реални или ще трябва да ги правя пак ?
Хубав ден на всички ! ☀🙂

# 72
  • Мнения: 747

Ехааа, благодаря за приказната тема, rave! Страхотно орисване, Елислава, от мама борец, която показва, че мечтите се сбъдват само тогава, когато ги следваш неотклонно, по интуиция и с вяра! Прашец да има за всички, памперси също! Лилло, да ти е жива, здрава, много щастлива принцесата! Всичко си заслужава, за да я гушнеш, прегледи, операции, всякакви процедури и купища инжекции! И стимулът е ясен! Възстановявай се бързо и се насладете максимално на всяка секунда любов!
След такова синьо орисване и розови памперси, да ни бъде много бебеносна темата, с плюсчета, високи и категорично ЧХГ, правилно удвояване, сърчица и щастие! Ако трябва инжекцийка, понася се, че и прогестероновите радости Simple Smile))! Успех на всички ни и резултатна темичка! ❤️

# 73
  • Мнения: 612
Лило Честито и от мен! Да расте здрава и безгрижна малката Стефания и да носи много радост на мама и тати Heart EyesHug

# 74
  • Мнения: 1 519
Здравейте, слънчеви момичета.
Лило, благодарим за милите думи и за куража, който ни даваш. Съгласна съм, че накрая всички усилия ще си струват! Много здраве и топлина на цялото семейство Purple Heart

АА, все пак реши да се ваксинираш, а? На мен втората ми доза е тази събота, мисля и аз да пия АП, защото нали скоро разбрах, че имам 2 мутации от тестовете за тромбофилия. При първата инжекция още не знаех. Дано всичко мине гладко.

Някой беше показал тест на Believe със сянка - моля ви, внимавайте, не се радвйте излишно. Преди 1 месец такъв тест ми излезе с втора черта, най-вероятно изпарителна под пластмасовото капаче, но изглеждаше супер реалистично. Излишно се радвах. Внимавайте с тази марка.

Ние имахме само 2 опита преди и по време уж на овулацията (ако е имало). Първият беше няколко часа след като хванах голям пик с лентички за овулация, а вторият опит - на другия ден. После спряхме. Предвид лошата морфология на моя приятел шансът не е много голям, но тайно се надявам и моля да е станало.

Момичета, желая ви прекрасен ден!

Общи условия

Активация на акаунт