Тест за овулация - въпроси / тема 13 /

  • 36 860
  • 734
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 480
Виктория, още му трябва на теста, за да е положителен, а ОвУлацията настъпва до 48часа след него.
Скрит текст:
Момичета според вас днес ли е деня на уволацията или още малко трябва да се насити

# 346
  • Мнения: 92
Момичета,здравейте!Овулацията ми мина преди няколко дни и този следобяд ме втресе и като премерих температурата ми беше 37,1 като се вдига до 37,3 и спада до 37,но не и надолу.Случвало ли ви се е?Дали е нормално?

# 347
  • София
  • Мнения: 6 727
Ами може и да се разболявате.

# 348
  • Мнения: 1 431
Да, много често ми се случва, даже ми се е случвало след овулация до началото на цикъл да поддържам 37,1-37,2. Напълно е нормално ако не сте настинала или болна.

# 349
  • Мнения: 630
До колкото съм чела за базалната температура, то тя се вдига малко след като е минала овулацията и спада, когато дойде следващия цикъл. Аз съм по този начин всеки месец, но тази температура не можеш да я усетиш по никакъв начин като неразположение, а само ако си измериш температурата. Според мен по-скоро е от настинка.

# 350
  • Мнения: 465
В 4, 5 г.с. бях с температура. 37 °.. разбира се тогава не подозирах изобщо, че може да съм бременна.

# 351
  • Мнения: 1 431
Аз си я усещам винаги, всеки месец. Най-неприятната температура.

# 352
  • Мнения: 630
В 4, 5 г.с. бях с температура. 37 °.. разбира се тогава не подозирах изобщо, че може да съм бременна.
Дават я, че при наличие на бременност базалната температура не спада. До края на бременността ли поддържахте температурата?

# 353
  • Мнения: 465
Базална температура не съм мерила, нормално измерена температура беше и буквално  само в начални седмици и то защото се усещах, че горя... След това не съм мерила.

# 354
  • Мнения: 1 050

Дали вече е положителен?

# 355
  • Мнения: 4 855
Да, действайте!

# 356
  • Мнения: 1 050

Дали вече е положителен?
Мдааа, това значи, че при абсолютно точен цикъл от 25-26 дни лутеалната фаза е по-къса.
27.10 - ПМЦ
Днес е 08.11- 13-ти ден
21.11 - (не) очакван МЦ
Да допълня пак с въпрос.. Нормално ли е след пика вчера толкова бързо да падне ЛХ?

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 17:26 от Yvka

# 357
  • Мнения: 23
[video][/video]


Добро утро,(извинявам се ,ако това не е правилната тема),но тези,които реших ,че са подходящи за моят въпрос са затворени🤔
Сега спорим с моят хубостник,кой от тестовете е положителен.Ще се радвам ако ударите едно рамо да изгладим спора!! 😂🤣Имайте в предвид,че тестовете са от преди 2 седмици...и са определено по-бледи отколкото бяха ,като ги правих Wink
Благодаря Ви 😉

# 358
  • Мнения: 154
14ден ми изглежда най наситена ,поне на снимката така ми изглежда,,:)А щом са от преди две седмици ,ако не ти е дошло да пробваш с тест.

# 359
  • Мнения: 23
14ден ми изглежда най наситена ,поне на снимката така ми изглежда,,:)А щом са от преди две седмици ,ако не ти е дошло да пробваш с тест.


Вчера направих от пусто женско любопитство ,но...е отрицателен!
Благодаря Ви -за сега печеля спора (разбира се ) 😂🤣Как можа да си помисле ,че ще загубя 😂

Общи условия

Активация на акаунт