Започна последната третина за ОКТОМВРИйската дружина! - Тема 11

  • 30 371
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 700
Яренце, аз по твоите препоръки си взех този перилен препарат преди известно време, пак беше намален в Емаг😊
Харесала съм и други почистващи неща на марката, в момента разглеждам и довечера ще пускам поръчки в няколко сайта 😂
Май ще ми останат в общи линии само дрехите.Никакви не съм взимала, освен едни които ми дадоха използвани и ще ги пера тях.Нали ми е първо дете и идея няма какво да поръчам като дрехи, какви размери.Мисля да правя една поръчка в George но ще е по-нататък, че последните два дни очите ми станаха такива😵 да гледам кое къде колко струва.Но в различните сайтове има големи разминавания на едни и същи неща и гледам да не се прекарам🤣

# 46
  • Мнения: 1 266
Аз взех и един такъв Friendly също по препоръка на Яренце. То на него си пише, че е препарат за пране с омекотител и в такъв случай наистина няма нужда да се добавя. На тази борса беше без промоция около 22 лв. А на Чико взех препарата и омекотител, защото бяха на много хубава цена с промоцията и така или иначе ще ги изхабя за големите 😂 У нас, както казва мъжа ми, сме като обществена пералня 😂😂😂

# 47
  • омъжена
  • Мнения: 589
На мен това сърцебиене за което ми каза Вецев не ми излиза от главата както и контракцийте......то не че ще спрат ако ги мисля ама ми е притеснително
И шийката на матката била къса....

Ами за какво не се посъветва дали има някакви превантивни мерки..
Например при контракции се пие магнерот/магнерич, взависимост от това колко честотни са, може да се приема ударна доза поне 2 седмици и след това да се намали..
Освен това за скъсяването на шийката е препоръчителен престоя повече на легло.
За сърцебиеето можеш да си свалиш приложение за мерене на пулс, това ще те ориентира дали след прием на кафе или след определени действия пулса ти се ускорява, и ще прецениш какво повече да правиш и да не правиш.
А и като се притесняваш в момента се сещяш че едва ли ще ти се успокой пулса по този начин.
Споко и стискай зъби, остава ни още малко на всичкшш
. Нали в началото на темата всички имаме сърчица кой какво бебе чака. Твоето е червено разбито сърце. Станало ли е нещо?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 369
Нали в началото на темата всички имаме сърчица кой какво бебе чака. Твоето е червено разбито сърце. Станало ли е нещо?
Ау! Коригирах го! Благодаря за забележката. Двете емотиконки са една до друга.

# 49
  • Мнения: 398
Момичета имате ли от време на време болки в кръста и корема ? 25г.с+6

# 50
  • омъжена
  • Мнения: 589
А имате ли все едно пареща болка в корема. Ох тамън се оправи след Шейново и сега пак. И понякога е и в кръста ниско

# 51
  • Мнения: 409
Болки в кръста си имам редовно, особено сутрин като се събудя.
Момичета, аз май имам едно малко торпедо в корема.
От дясната ми страна е издуто и в момента, в който легна се започва едно според мене мятане, което вече е и болезнено.
Удря ме в пикочния мехур, удря ме отстрани, целия ми корем става вълнообразен.😀
Лягам и започвам да охкам.Много се радвам, че е активен и го усещам, защото така съм спокойна, но и горката му майка...

# 52
  • Мнения: 452
Оххх момичета тук при нас температурите се вдигнаха до 33 градуса и направо краката ми ще пръснат . Ужасно е , подути болезнени не си ги чувствам изобщо Sad(((((( какво правите с вашите крака в жегите

# 53
  • Мнения: 1 837
И мен тези дни доста ме наболява кръста, предимно вечер, но мисля, че защото не се движа много тези дни. От 2 дни и аз усещам много ритници, предимно над пъпа в дясно, докато ударите в пикочния мехур ги няма, което ме навежда на мисълта, че се е завъртяло с главата надолу(аз пак с моите драми😄).
При нас също е адски задух, нищо, че сме на морето. Тези дни и с плажа се разминаване, че и малкия и мм са болни..

# 54
  • Мнения: 399
И мен кръста ме боли, особено като мия чинии, след това искам да лежа. Много е жега и тук,  виждам как ръце, крака ми стават кюфтета 🤦‍♀️
Моя бебчо, особено вечер е много активен,  от 2ч не се е спрял, все нещо рита, бута,  усещам го по целия корем

# 55
  • Мнения: 1 266
Аз си стоя тези дни, в които казаха, че са опасни почти само вкъщи на климатик. Ходя само за децата да карам и взимам и на йога. Краката ми са добре, но пия поне 2л. вода с лимон и гледам да лежа, иначе днес готвих 1 час и веднага започнах да чувствам тежест. Добре, че го дават другата седмица малко да паднат температурите.

# 56
  • омъжена
  • Мнения: 589
Оххх момичета тук при нас температурите се вдигнаха до 33 градуса и направо краката ми ще пръснат . Ужасно е , подути болезнени не си ги чувствам изобщо Sad(((((( какво правите с вашите крака в жегите
ооо 33 ..при нас беше 37 . Мъжа ми се прибра червен от работа. Ами аз често ги охлаждам в банята обливам се цялата със много хладка вода и си ги вдигам на Високо на възглавници това е важно лекарка ми  го е казала даже. И на климатик и вентилатор това е спасението

# 57
  • Мнения: 328
Добро утро, момиченца!
Аз още съм в болницата, но уж ми казаха, че утре ще ме изписват. Ще видим днес на визитацията какво ще кажат.
Все още ми е много емоционално, но ще стискам зъби до утре. Покрай мен са само бременилки пред раждане. А ражданията буквално чувам. Емоционален е моментът, когато бебето проплаче. И с всяка изминала секунда си представям вече как си гушкам детето.
Иначе с бебка сме ок. Тоновете са добре, вече четвърта банка с магнезий ми вливат, надупчиха ми дупето със спазмалгон. А целите ми ръце и лицето чувстам ужасно надути.
Моята докторка вчера ме пита дали пия достатъчно вода, че нещо изследванията показват това. Отговарям, че си пия много вода, особено откакто съм в болницата, ама явно нещо не е много доволна и иска да ме праща на уролог. Само това ми липсваше 🤦🏼♀ Ама и това се надявам да мине.
Искам си вече вкъщи, в моето легло, в моята баня и с което мъжле. Кривичко ми е. Оплаках ви се, благодаря.

# 58
  • омъжена
  • Мнения: 589
Дано се оправиш по бързо. На мен миналия път две пътеки по 3дена. Карди успех. Аз гледам сега протектори за матраци,искам хубав непромокаем моя е на тед silver care. Момичета гледам си приложението гледам в Интернет пише 29 г.с 8месец 😊😬 може да ми трето но съм толкова притеснена, детето само ме пита кога ще го види,кога ще се роди и така по малко си дойде времето леле..а тези парещите болки забелязах,че от 5мес ги усещам като влизам в нов месец. Незнам за вас аз всеки ден викам днес ще си лежа почивам ама то да изчистя да сготвя да оправя детето, д направа упражнения да се намажа и да постоя да попие...и после навън и така все едно съм си на работа по 8часа на ден. 🙂😋

Последна редакция: сб, 17 юли 2021, 07:45 от sunshine1992

# 59
  • Мнения: 1 107
В жегата само климатика ме спасява, но пак си се надуват краката и то целите. На работа си събувам сандалите и си ги вдигам под бюрото.

Общи условия

Активация на акаунт