НПМГ - тема 6

  • 46 946
  • 770
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 8 284
Има изисквания за екип, но няма конкретни.

# 241
  • Мнения: 11 704
Някой, ако може да сподели в часовете по физическо има ли изисквания за екип.бяла тениска или нещо подобно
Не, няма специални изисквания, но ако ходи без екип, ще има проблеми.

# 242
  • Мнения: 17
Благодаря

# 243
  • Мнения: 228
Искаме покана за месинджър групата за една девойка от 8б.Ако може ще е супер


Хах мениджър...добре ми се беше получило;))

Последна редакция: пн, 02 авг 2021, 10:39 от bravy

# 244
  • Мнения: 3 634
Искаме покана за месинджър групата за една девойка от 8б.

Ами трябвало да е приятел с някой, за да я покани. Ще Ви пиша профилът на сина ми. Той е на лагер и телефоните са забранени, но до края на седмицата все ще успеят да направят контакт.

# 245
  • Мнения: 310
Взех да търся учебници за осми клас - профил биология и химия. Дали някой деветокласник не продава? Пишете ми на л.с. моля .

# 246
  • Мнения: 3 634
Взех да търся учебници за осми клас - профил биология и химия. Дали някой деветокласник не продава? Пишете ми на л.с. моля .

https://bguchebnik.com/uchebnici-i-pomagala/8-klas/biologiya-i-z … -obrazovanie.html

Аз разчитам на тях и съм доволна, но отидете на място. През сайта обслужването е адски зле.

Има и в OLX.

Последна редакция: вт, 03 авг 2021, 14:14 от Октопод с рокля

# 247
  • София
  • Мнения: 1 328
Аз мога да се включа с учебници за 9 клас, физична паралелка, но на ЛС Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 13 209
Има група за учебници във фейса. Много по- на сметка са от бг-учебник. На лични можете да ми драснете. Аз за съжаление не съм могла да се възползвам от купуване на старо, защото моята щерка е първи випуск по новата програма. Но децата се уговарят там и дори в училище могат да си разменят учебници.

# 249
  • Мнения: 1 786
Vache, как се казва групата, за която говориш? Няколко подобни видях....

# 250
  • Мнения: 17
прочетох в стара тема, че за стипендията на децата искат банкова сметка на името на детето, не можело на родител. вярно ли е? на ръка не може ли или е по-трудно получаването.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 328
Точно така е. Искат банкова сметка на името на детето. Не се изплащаха в брой поне миналата година. Няколко банки издават такива карти - ДСК, Уникредит, ПИБ. Може да има и други.

# 252
  • Мнения: 17
А ако детето е на 13 год и не може да е на негово име, а трябва да е на името на родителя.

# 253
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
А ако детето е на 13 год и не може да е на негово име, а трябва да е на името на родителя.

В този случай, преди пандемията, ги даваха в брой. Попълвах декларация, че искам така да бъде. То нямах и друг избор, при 13-годишно дете.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 328
Доколкото си спомням от преди 2 години, ДСК има карти за деца от 7 до 13 години (ДСК СТАРТ), от 14 до 18 (ДСК ТИЙН) и над 18 г (ДСК МАКС). Картата на деца до 14 г е на тяхно име, но е към сметката на родител. Изчакайте и като почне учебната година, ще разберем дали има промяна в изискванията.

Общи условия

Активация на акаунт