Къде в Бургас? (59)

  • 104 485
  • 1 911
  •   1
Отговори
# 315
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Знаете ли къде има турска конфекция освен в Престиж? Трябва ми панталон.

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 361
Някой знае ли предишната фамилия на кардиолошката Йончева работи в Дева Мария и съмнявам че е една жена която много ми похвалиха
Д р Айрянова инвазивен кардиолог.

# 317
  • Мнения: X
Препоръки за читава транспортна фирма за превоз на малки мебели и кашони?

# 318
  • Мнения: 59
Някой знае ли предишната фамилия на кардиолошката Йончева работи в Дева Мария и съмнявам че е една жена която много ми похвалиха
Д р Айрянова инвазивен кардиолог.
Благодаря ви точно за нея е ставало въпрос

# 319
  • Мнения: X
Здравейте, да знаете телевизионен техник, който по възможност ходи на адрес?

# 320
  • Мнения: 1 162
Някъде да сте виждали това лосионче?

# 321
  • Мнения: 4 195
Моля препоръчайте ми сладкарница за сватбена торта и магазин за булчински букет в Бургас.

# 322
  • Мнения: X
Къде в бургас продават бабешки нощници? От онези, българските, дълги с дълъг ръкав и не много красиви.

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 4 079
Купувала съм от магазина на Калогера в горната част на улАлександровска, имат и по-модерни, и по-бабешки

# 324
  • Мнения: 817
Моля препоръчайте ми сладкарница за сватбена торта и магазин за булчински букет в Бургас.

Нашата сватбена торта беше от Маркрид,а букетът ми - от бутик Диана на ул.Христо Ботев, бих препоръчала и двете.

# 325
  • Мнения: 2 883
Къде в бургас продават бабешки нощници? От онези, българските, дълги с дълъг ръкав и не много красиви.

По Оборище след детската градина Слънце в посока към Иван Богоров има 3 магазинчета за бельо, вижте там.

# 326
  • Мнения: 407
Някой виждал ли е плюшена играчка на Ядосаните пилета-Angry birds,търся червената Ред?

# 327
  • Мнения: 6 013
Пиша тук, тъй като темата е най-активна Simple Smile Бихте ли ми препоръчали ортопед, става въпрос за преглед на новородено.

# 328
  • Мнения: 4 001
Някой виждал ли е плюшена играчка на Ядосаните пилета-Angry birds,търся червената Ред?
Аз издирвам мечето Падингтън...

# 329
  • Мнения: 817
Пиша тук, тъй като темата е най-активна Simple Smile Бихте ли ми препоръчали ортопед, става въпрос за преглед на новородено.

Един от най-препоръчваните е д-р Теодор Колев

Общи условия

Активация на акаунт