Къде в Бургас? (59)

  • 104 163
  • 1 911
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 808
Здравейте може ли да ми препоръчате кардиолог в Бургас и да ме посъветвате между Милушева и Николова коя
Аз препоръчвам с две ръце доктор Конярова, за съжаление за последно се чухме преди около месец и каза, че поне два месеца няма да работи. Когато тя отсъства, ходим при д-р Ватева във Военна болница. Милушева и Николова не съм ги чувала.

# 301
  • Мнения: 3 137
Николова е страхотен лекар. Винаги прави цялостен анализ на състоянието на пациента и на няколко пъти диагнозите ѝ за проблеми, които не са от нейната специалност, са се потвърждавали.

Къде мога да намеря качествена боя за кожа /яке/?

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 00:13 от GG_BG

# 302
  • Мнения: 125
Извинявам се, ако темата не е особено подходяща за моето търсене , но понеже ми е важно и спешно търся отговор , а в специалните теми никои не отговаря..
Искам да ви запитам
Знаете ли гинеколог, които да преглежда в събота в града?

# 303
  • Мнения: 2 903
Николова е страхотен лекар. Винаги прави цялостен анализ на състоянието на пациента и на няколко пъти диагнозите ѝ за проблеми, които не са от нейната специалност, са се потвърждавали.
Д
Къде мога да намеря качествена боя за кожа /яке/?
Боядисвала съм кожени якета в химическото чистене на Ботева, доста добре станаха, но беше преди 3-4 години.

# 304
  • Мнения: 2 883
В девата винаги има АГ на смяна, който може да те прегледа

# 305
  • Мнения: 2 903
Момичета, знаете ли къде изкупуват учебници на най добри цени?

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 4 069
Къде мога да занеса яке за смяна на цип

# 307
  • Мнения: X
Къде мога да занеса яке за смяна на цип
В новата сграда вдясно от хотел Аква има шивашко ателие. Входът е откъм гърба на сградата, жената е много старателна и работи на нормални цени. Синът ми си носи дрехите за поправка при нея, сменяла му е ципове на грейки и суичъри.

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 4 069
Благодаря, локацията ме устройва, а трябва ли да съм купила новия цип или шивачката ще го осигури

# 309
  • Мнения: X
Благодаря, локацията ме устройва, а трябва ли да съм купила новия цип или шивачката ще го осигури
Досега не е случвало да ни разхожда за цип. Вероятно тя ги купува според дрехата.

# 310
  • Бургас
  • Мнения: 6 901
Здравейте, някой поръчвал ли си е да му нарежат ПДЧ плоскости в Роси? Въпроса ми е как се определя цената - дали се заплаща целия лист плоскост (и да ви дадат после изрезките) както е в Салекс или се заплаща само квадратурата на нарязаните парчета както е в Практикер?
Искам да си направя едни рафтчета и не мога да запълня цял лист.

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 909
Здравейте, да питам имам продънено диванче, дали знаете някой да поправя. Нов е и не ми се изхвърля.

# 312
  • Мнения: X
Здравейте, някой поръчвал ли си е да му нарежат ПДЧ плоскости в Роси? Въпроса ми е как се определя цената - дали се заплаща целия лист плоскост (и да ви дадат после изрезките) както е в Салекс или се заплаща само квадратурата на нарязаните парчета както е в Практикер?
Искам да си направя едни рафтчета и не мога да запълня цял лист.
Плаща се или половин, или цял лист. Ако е цял, ви връщат изрезки с опция за последващ разкрой и обкантване.

# 313
  • Мнения: 405
Къде мога да намеря плюшена играчка на ядосаните пилета(angry bird),освен в хиполенд?

# 314
  • Мнения: 59
Някой знае ли предишната фамилия на кардиолошката Йончева работи в Дева Мария и съмнявам че е една жена която много ми похвалиха

Общи условия

Активация на акаунт