Седмокласници 2020/2021 - Второ класиране - (19.07 - 25.07)

  • 58 532
  • 923
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 2 677
Пловдив още го няма в системата. Видях трети етап на Пазарджик, Добрич, Кърджали, Кюстендил.

# 781
  • Мнения: 172
За Бургас не намирам резултатите качени я сайта на РУО 🙃 Някой ако може да се включи ✌️

# 782
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
И Бургас изпревариха, а скоро ги хвалих колко са пъргави.
Успех на пловдивчанчетата!

# 783
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Вече има план-прием за трети етап, обявен в системата. Успех на всички, които го чакаха!


Редактирам: За ВАРНА! За някои други градове няма още, но предполагам е въпрос на малко време.

Пак разгледах - на мен поне ми дава само за Варна, може да е нарочно направено така и ако сте кандидатствали в дадено РУО, може да се появят за него, не знам...

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 14:35 от Dive

# 784
  • Мнения: 1 231
Някой запознат да ми помогне. Записан на второ класиране, ще теглим документите и ще се пробваме на 3то. Онлайн може ли да се подаде заявлението за 3то или на място трябва? Казаха ми, че онлайн можело само незаписалите се. Така не ми се занимаваше с институции.

# 785
  • Мнения: 3 187
Вече има план-прием за трети етап, обявен в системата. Успех на всички, които го чакаха!

Не е ли в РУО-тата ?
В коя система е ?

# 786
# 787
  • Мнения: 3 187
София-град няма нищо.

# 788
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Това виждам аз в момента:

# 789
  • Мнения: 3 187
Това виждам аз в момента:


Тук къде са упоменати свободните бройки.
Това е по-скоро първоначалния вариант на план-приема.

# 790
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Ради, не, не е първоначалния, просто най-отгоре са излезли изключително неатрактивни паралелки. Свободните места са първото число в четвъртата колона.
Има по едно свободно в Първа и Четвърта ЕГ, едно в Пета и цели 3 в МГ! Отделно някои също не лоши опции са останали тук-таме - в новата компютърна, в ХГ и т.н.

Виждам, че има за Пазарджик, Перник, Сливен. Явно ги качват поетапно.

# 791
  • Мнения: 3 187
Ради, не, не е първоначалния, просто най-отгоре са излезли изключително неатрактивни паралелки. Свободните места са първото число в четвъртата колона.
Има по едно свободно в Първа и Четвърта ЕГ, едно в Пета и цели 3 в МГ! Отделно някои също не лоши опции са останали тук-таме - в новата компютърна, в ХГ и т.н.

Виждам, че има за Пазарджик, Перник, Сливен. Явно ги качват поетапно.

Странно, при мен път в таб Трети етап изобщо липсва каквато и да е информация.
Празен екран. Frowning

# 792
  • Варна
  • Мнения: 2 352
За кой град?

# 793
  • Мнения: 3 187
София-град

# 794
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 720
http://ruo-varna.bg/images/files/2021/paralelki_2021_3_etap.pdf - за Варна незаетите места

Общи условия

Активация на акаунт