Ваканцията след ОСМИ клас - част 3!

  • 24 760
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 924
Здравейте!😊 Извинявам се, че така нахлувам в темата. За лятото госпожата по АЕ е поръчала всеки да прочете една книга на английски по свой избор, която да е минимум 50 стр. На щерката много й се отдава английският, така че няма да я затрудни това. Обаче вече месец стана откакто търси книга, която да й хареса. Запънала се е, че не иска да е по-дълга от 170-180 стр., понеже трябвало да чете и книгите по литература.🙄 Не знам какво да я правя вече, ще ме подлуди това дете.🤷‍♀️ Съгласна е на всичко, но само да не е фантастика. Много ще съм благодарна, ако ми дадете някакви предложения. Аз какво ли не й предлагах, все не й харесва. Голям е инат и не мога да изляза на глава с нея. 😤
Ния сега на Родопите за 2 вечери прочете MOXIE. 340 страници е, но е с голямо разстояние между редовете и явно бързо върви. Имало и филм по Нетфликс, който иска да гледаме заедно, но още не съм намерила време. Някаква тийн история било, за момиче на 16г., бунтарка и феминистка Simple Smile, училищни клубове и вълнения били. На Ния ѝ хареса.
Друг вариант са фентъзито, не фантастики, от тях също много може да препоръча ако е опция.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 108
Бети, благодаря за новата тема!
Ние сме в Балчик. Последната спирка от морската ни почивка след Синеморец и Черноморец

Кажете къде и коя беше избата, която хвалехте преди време в темата. Нещо конкретно да препоръчате от нея?
Hug

# 17
  • Мнения: 558
Туиг, успокой младежа че асансьорите са с програмиране Wink Пък не пречи Телериг или Софт уни да си ходи/ гледа и да се учи да програмира. Има безплатни ресурси.
Иначе с zazu1 ще се гоним Simple Smile Другата седмица тръгваме от Синеморец и съм планирала няколко дни спирки по градчета до другия край на север по морето - поне до Тюленово да плажуваме и се позабавляваме.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 183
Вместо запис:


😊

# 19
  • София
  • Мнения: 5 745
Благодаря за новата тема! 🥰
Гадамер, и аз се оглеждам за билети за Måneskin, но за Милано, свекърва ми е там. Но още не са пуснати в продажба. Не знам и дали ще стане, де. Просто си мечтая Simple Smile Не знаех, че имат и други фенове тук.

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 399
Зазу, в първия пост 😉

# 21
  • София
  • Мнения: 3 560
Аз пък следя една изложба на Хари Потър. Трябваше да я гледаме миналата година в Лисабон, но се случи ковид. Скоро видях, че е обновена и ще стартира в ранната 2022 отново от САЩ и ще финишира в Европа.
Някой ако разбере за концерт на Imagine dragons да свирка. Обещала съм на малкия синковец да го водя ако свирят в Европа.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 108
Зазу, в първия пост 😉
Ей опасни сме. Joy
Благодаря!
Гледам, че има две Кралски изби. Различни ли са? Едната явно е в самия Дворец/Ботаническа. А вругаана нещо не успях да се ориентирам.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Търкул и аз, сакън да не изтърва клюките и обсъжданията.
Супер теми сте разцъкали тези дни.
Благодаря за новата темичка!

# 24
  • Мнения: 6 924
О, и Ния е фен на Манескин.
Грийн каква е тази изложба на Хари Потър? Още ни е яд, че не отидохме до Юнивърсъл студиос в Лондон. Но и Чесинктън остана, та Лондон ще се повтаря някой ден.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 560
Мария, ето за тази изложба става въпрос.
Имахме билети за по-предната й версия.

# 26
  • Мнения: 6 924
О, супер, благодаря! Ще следя за Брюксел или Нидерландия, че ми е мерак. В Париж се надявам да отиде с фег.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 846
Зазу, Queens winery е на територията на ботаническата градина, вътре, една къщичка. Лесно ще я намерите. Всички вина са хубави, носила съм на баща ми, който е ценител.

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Silver, тя специалността е подемна и асансьорна техника, но явно е известна като асансьорите.
Като се замисля - това е изключително широка специалност. Рампи /търговски, инвалидни/, асансьори, които има във всяка съвременна сграда ... А за да стигнат до ремонта, трябва да се запознаят с тока, с програмирането им. Чак на мен ми стана любопитно и интересно. А младежът бавно осъзнава, че е на хубаво място, с хубави хора.
И продължава с уроците, да знаете Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 528
Благодаря за новата тема!

Балчик е и в моя списък за тази година.
А за концерт, искам концерт на U2. Само те ми останаха непосетени от любимите банди.

Общи условия

Активация на акаунт