Волен Сидеров на балотаж!

  • 3 784
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 612
И аз от няколко дни си мисля, сега социологическите предвиждания ли нещо не са в ред, представителната извадка ли, в някаква масова конспирация ли участваме или народа се е сбъркал съвсем  Thinking .
Не мога да ходя в момента, ама ще се завлека до урните задължително при тия предвиждания.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 543
По  данни от социологическата агенция "бг-мамма.ком" на балотаж ще се явят Първанов и Беронов Simple Smile Simple Smile Simple Smile

И аз призовавам към гласуване. Гласувай народеееееееееееееее!!!!!

Ужким ние решаваме, ама какво пак ще решим?????

И аз това щях да напиша! Mr. Green

Иначе, и на парламентарните избори социологическите агенции не предвиждаха ДСБ да влезе в Парламента, нито пък нещо се споменаваше за Атака. Изводите и сами можете да си направите. Peace

# 17
  • Мнения: 520


такива неща се говорят около всички избори от 1990 досега.
Таа, който не иска Волен Сидеров за президент, да си завлече дирника в неделя до урните, а не, както в другата тема, да се жалва, че то все тая било.
Аз не празнословя и за първи път изричам подобно нещо, но не мога да си представя , че е възможно да се вярва толкова много на човек, който ..... няма да го характеризирам. Но мисля, че хората не си дават сметка до какво може да доведе един подобен избор на прага на приемането ни в ЕС. Както и да е. И аз мисля, че трябва да се гласува , защото не искам моето негласуване да помогне на този луд.  Peace

# 18
  • Мнения: 239
За кого викаш да гласуваме - за онзи, който даде Стара Планина на турчин, за онзи, който е изперкал или за онзи, който ще умре всеки момент. А, пардон, има и един хомосексуалист, също бивше ченге. Нищо, че е левскар - принципно рядко има левскари, които да са ченгета и хомосексуалисти.

Кажи ми го. Много хубаво си беше Петър Младенов президент навремето - какво им стана после не знам.

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Жоре,нали знаеш,че за умирането ред няма Peace!Ще си завлека все още дебелото д..е до урната,защото искам дъщеря ми да живее по-добре от мен,а и не само тя.Не ми се вярва Сидеров да спечили,но ако стане бягам далеч от Бг.

# 20
  • Мнения: 2 663
За кого викаш да гласуваме - за онзи, който даде Стара Планина на турчин, за онзи, който е изперкал или за онзи, който ще умре всеки момент. А, пардон, има и един хомосексуалист, също бивше ченге. Нищо, че е левскар - принципно рядко има левскари, които да са ченгета и хомосексуалисти.



Това е много добре казано!
Но с риск да ме убиете с камъни , ще кажа, че по-добре луд отколкото гнусен интересчия и мръзна п . т . а , който да ни продаде или по-точно да ни подари държавата!
Та... за да не случват тези неща, дайте всички да гласуваме

# 21
  • Мнения: 239
Жоре,нали знаеш,че за умирането ред няма Peace!Ще си завлека все още дебелото д..е до урната,защото искам дъщеря ми да живее по-добре от мен,а и не само тя.Не ми се вярва Сидеров да спечили,но ако стане бягам далеч от Бг.

Точно с гласуването за президент и избора на такъв ефектът е маргинален. Президента е смешна институция - земаш по 50 хилки за стара планина и още малко всяка година да даваш спортните награди и това е. А, и четеш речи бая.

Ако мен ме питате редно е аз да стана премиер защото вече имам Мерцедес, а не като онези, които го правят след избора.

# 22
  • Мнения: 1 080
За кого викаш да гласуваме - за онзи, който даде Стара Планина на турчин, за онзи, който е изперкал или за онзи, който ще умре всеки момент. А, пардон, има и един хомосексуалист, също бивше ченге. Нищо, че е левскар - принципно рядко има левскари, които да са ченгета и хомосексуалисти.
Явно това е преобладаващото мнозинство в България - обратни , изперкали .Като го свържа и с Биг Брадър 3 показателно и там обратни и изперкали.Значи и президента ще ни е такъв . newsm78

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Я кажете, кой според вас трябва да бъде президент на България ?

....става въпрос извън кандидатурите........

# 24
  • Мнения: 239
За кого викаш да гласуваме - за онзи, който даде Стара Планина на турчин, за онзи, който е изперкал или за онзи, който ще умре всеки момент. А, пардон, има и един хомосексуалист, също бивше ченге. Нищо, че е левскар - принципно рядко има левскари, които да са ченгета и хомосексуалисти.
Явно това е преобладаващото мнозинство в България - обратни , изперкали .Като го свържа и с Биг Брадър 3 показателно и там обратни и изперкали.Значи и президента ще ни е такъв . newsm78


Изперкалия може да стане, но обратния едва ли. Навремето Желев имаше супер външен вид, сега този кандидат с нищо не му отстъпва - мустак Хитлер, съмнителна история, хомосексуално излъчване. Аз му се чудя кво се пъне въобще. Президента е мъжка манекенка с всичките си стандартни дадености на курве (вижте само първанката как дава на черепа наградите) и като ще е манекенка поне да има вид викам аз.

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Кой е обратния?  newsm78

# 26
  • Мнения: 9 903
явно Георги Марков.

# 27
  • Мнения: 239

Марков, който чака 10на години с надеждата да отмине това с ченгелъка, но не му се размина все пак накрая. Така е в БГ - винаги се намират услужливи хора да напомнят все пак. Приятна страна.

# 28
  • Мнения: 377
(3) Избран е кандидатът, получил повече от половината действителни гласове, ако в гласуването са участвали повече от половината избиратели.
(4) Ако никой от кандидатите не е избран, в седемдневен срок се произвежда нов избор, в който участват двамата кандидати, получили най-много гласове. Избран е кандидатът, получил повече гласове.
Т.е. - при под 50% + един глас изборна активност няма да има балотаж, а нови избори. И най-оптимистичните изборни прогнози дават максимум 45 % гласували на първия тур...

От постингите ти до момента бях останала с впечатление, че си доста ангажиран политически и с този пост направо ме изуми.
Прочети и т.4 - на прост език това значи балотаж.
То по твоята логика може да се организират избори до безкрай и все да не може да се стигнат заветните над 50% активност. Въпросът в случая е, че дори Първанов да спечели над 50% от гласовете, ако избирателната активност е под 50% ще има балотаж.  Peace


# 29
  • Мнения: 3 861
Ами ако го изберат, сами ще сме си виновни. Хора, гласувайте, ние сме тези, които НЕ трябва да допуснем този ПСИХОПАТ Волен, да стане президент...Докога възрастните(при цялото ми уважение към тях), неориентирани хора ще решават бъдещето Ни и това на децата ни?

Общи условия

Активация на акаунт