Инофолик Комби - гадене и повръщане

  • 710
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Случвало ли ви се е от Инофолик да повръщате?

# 1
  • София
  • Мнения: 353
На мен не. Аз го пия от март месец насам без прекъсване. Как го приемате? На мен изрично ми казаха да е по време на хранене и нямам оплаквания. Може би сте чувствителна към някоя от съставките. Питайте лекаря как препоръчва да се приема. Успех.

# 2
  • Мнения: 4 403
И на мен - не.
Аз съм чела, че  е добре инозитол да се пие 2 часа след храна, или 1 час преди. Опитвам се да го приемам, съобразявайки това. Никакви проблеми и странични ефекти нямам.

# 3
  • Мнения: 87
Здравейте момичета трябва ми съвет, вече изпих една кутия инофолик комби и имах един предизвикан цикъл от дуфастон. Та въпросът ми е на някой да са му излизали странични ефекти от инофолика? Понякога имам гадене най-вече сутрин, когато пия лекарството и по краката си забелязвам доста синини а нямам спомен да съм се удряла дали е от инофолика или си внушавам? Също така чета по темите, че доста  момичета са отслабнали от приема на инофолик но при мен за жалост няма такъв ефект а би трябвало защото с поликистозата и нередовния цикъл качих над 15 килограма за 2 месеца и много искам да ги сваля но каквото и да правя не става. Моля за съвет вие какви странични ефекти сте имали от лекарството и ако сте имали покачване на килограми как свалихте. Благодаря предварително Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте дами, от 15 дни пия инофолик на хапчета 2х1 на ден и имам чувството че съм напълняла от него, възможно ли е?
Някой, който го приема дали е забешязал същия ефект? Благодаря предварително!

# 5
  • Мнения: 3
Възможно ли е Инофолик да предизвика цикъл? Дойде ми на 14-ти ден от цикъла след 3 дневен прием 2 пъти×1 табл. дневно.

Общи условия

Активация на акаунт