Токсична или трудна връзка?

  • 14 429
  • 379
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 411
Не е коректно да приемаш подаръци ,почерпки от човек към, който  нямаш поне някакво намерение, особено ако този човек засвидетелства чувства и надежди. От приятел може, но не системно,както в случая.
Това се нарича използвачка.

Последна редакция: пн, 26 юли 2021, 22:45 от happy doc

# 286
  • Мнения: 29 344
Точно!

Вариант е, когато мъжът ти е приятелче и ти подари нещо, да уточниш изрично, че няма да има никакво развитие на връзката ви, пък той да си решава за по-натам....

# 287
  • Мнения: 7 411
Има много такива жени, заради които мъжете поставят повечето в кюпа, че сме меркантилни.

# 288
  • Мнения: 19 863
Аз съм меркантилна. Много им харесва на мъжете.

# 289
  • Мнения: 7 411
Аз съм меркантилна. Много им харесва на мъжете.

Поясни, какво точно за теб е меркантилност.
Да използваш мъжете ли?

# 290
  • Мнения: 19 863
И това.

# 291
  • Мнения: 7 269
Наистина ли има жена, която е горда със себе си, че е меркантилна?

# 292
  • Мнения: 29 344
Новите ценности....Frowning1

# 293
  • Мнения: 1 109
Наистина ли има жена, която е горда със себе си, че е меркантилна?

Този въпрос сериозен ли е? Simple Smile

# 294
  • Мнения: 7 411
Аз също обичам лукса и камфорта, но никога не съм използвала мъж. Ако някой ми ги осигурява, със сигурност имам някакви отношения с него. Но,...да взема някой, просто защото може да ми даде нещо, това е недопустимо за мен.
Въпрос на ценностна система.

# 295
  • Мнения: 5 832
Туряйте там по един етикет с цената и да се знае, че да не стават обърквания.

# 296
  • Мнения: 31 697

Колкото и мазохистично да звучи на фона на всичко до тук си струва да се прояви още малко търпение. Може пък да се оправи. Смисъл че ако и беше 'все тая' можеше нищо да не каже и да се примири с това, вместо да води спорове. Ще видим.

Кажи на таз "травмираната" да ходи на терапевт. И и кажи, че дотогава сте си само дружки. Да ти звънне като и наместят чакрите и болежките у рамото, коляното и гъза.
Няма да я черпиш, да я разхождаш. Щото сте само дружки. Веднъж в месеца може да се виждате. Ама ако тя те покани. Даже отказвай честичко. Примерно имаш среща с жена. И излизай с други жени. Нормални. Ако нещо се размрънка и кажи, че сте само приятели и не и дължиш нищо.
Да видим как бързо ще и мине травмата Grinning

Ама като те чета да ти кажа и ти имаш някакъв проблем.

# 297
  • Мнения: 3 770
Подкрепям мнението на Анонимната. , Simple Smile

Момичето не харесва автора и всячески се опитва да избегне физически контакт с него. Влюбена жена не би постъпила по този начин.
Смятам, че авторът не е нейн тип за нещо повече от приятел. Simple Smile

То това само на автора още не му е ясно и ще я чака още.

# 298
  • Мнения: 1 847
аз да се наредя да чуя за подаръците, да направя и аз списък да не съм се минала ...

# 299
  • Мнения: 3 770
аз да се наредя да чуя за подаръците, да направя и аз списък да не съм се минала ...

Вече си се минала. Едва ли си го държала на сухо половин година:grinning:

Общи условия

Активация на акаунт