Токсична или трудна връзка?

  • 14 422
  • 379
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 788
Постави ултиматум. Така ще разбереш дали те обича. Или да разрешите заедно проблема с интимността, аз доколкото разбрах не сте се и целували, дали ще е психолог, дали ще опитвате, докато стане, или край. Ако те обича, ще приеме. Връзка не е :аз правя компромис, а другият - не. Връзка означава на първо място взаимност.
Уважавай и цени себе си, само така ще бъдеш обичан.

# 31
  • Мнения: 35 960
ултиматумите убиват любовта, просто поговори с нея открито и ако не желае разговор или я заболи малкия пръст на крака, стискате си ръцете и оставате приятели каквито сте и в момента, а ти търсиш момиче, което би ти паснало доста по-добре

# 32
  • Мнения: 2 699
Уф! Тя не ти ли споделя ли какво я притеснява? Ненормална история. Трябва да ти каже какъв и е проблема. Ако искаше да се ожени девствена, трябваше поне а ти го е намекнала вече. Ако причината е друга по-добре бягай далече.

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 23:33 от Monza

# 33
  • Мнения: 29 316
Хората все още ли се женят преди да са правили секс? А ако не си паснат...?!?

# 34
  • Мнения: 7 403
После ще пишат ама той или тя  не става в леглото или са асексуални.

# 35
  • Мнения: 22 867
Най-естественото е двама души, които се обичат, да се желаят. Много особена ситуация между млади хора. Сега, ако не се отдавате на страстите си, кога? Самото момиче би трябвало да иска да открие причината, ако не я знае, за това си състояние. Иначе, докога по тоя начин? Колко смятате, че ще изкарате така?

# 36
  • Мнения: 6 115
Целували ли сте се? Като те прегръща опитай се да я задържиш по дълго, стискай я, търси физически контакт за по дълго време. И аз съм бил с девствено момиче, което се дърпаше, но не е била като твоята. Ако при изброените неща не стане, явно няма да я бъде тази работа. Вие реално сте само другарчета, нищо повече. А да се прави, че друг проблем няма и всичко е ок така, говори че или изобщо не е в час, или си те ползва точно за другарче.

# 37
  • Мнения: 1 283
Скрит текст:
Аз също съм преживяла опит за сексуално посегателство, но като срещнах моят човек нямаше и седмица преди да се стигне до интимност. Бях на 21 тогава, също девствена. Като ми се прииска положих усилия да преодолея това, което ме спъваше и оттогава сексуалният ни живот е съвсем нормален. Никога не съм се притеснявала да говоря на тази тема с партньорът ми.

Авторе, ти казваш, че тя не иска да отиде на психолог, не ти споделя и на теб какво точно я притеснява, дори сякаш не осъзнава какъв проблем има. Можеш да опиташ да ѝ помогнеш, но според мен ще чакаш доста и едва ли ще постигнеш такава връзка каквато желаеш. Честно казано не звучи да споделя чувствата ти.

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 22:59 от Tessaria

# 38
  • Мнения: 15 960
Вие нямате връзка, а сте само приятелчета. Не знам защо не го виждаш. Това девойче те върти на малкия си пръст и си играе с теб. Ако имаш достатъчно време и нерви да ги пилееш, продължавай.

# 39
  • Мнения: 27
Благодаря на всички за добрите съвети!
Насочвам се към това, да натискам да видя дали ще станат нещата, пък ако не по живо по здраво. До сега отлагах и си мълчах, но явно правя прекалено много компромиси.

Целували ли сте се? Като те прегръща опитай се да я задържиш по дълго, стискай я, търси физически контакт за по дълго време. И аз съм бил с девствено момиче, което се дърпаше, но не е била като твоята.
Не сме, дърпа се. Пробвал съм и това, на другия ден все едно съм си взел дозата и стига ти толкова. Не била от тия хора - цял живот не е имало някой който да се държи така с нея.. пфф
Така като гледам няма и да има втори!

Вие нямате връзка, а сте само приятелчета. Не знам защо не го виждаш.
Точно защото не искам да го приема. Имах нужда някой да ми отвори очите и след толкова мнения вече знам какво точно да правя.
Благодаря!

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 23:48 от IntenZive

# 40
  • София
  • Мнения: 7 990
За 6 месеца да не сте се и целували е доста наивно да си въобразяваш, че имате връзка. На мацката й е приятно да я обгрижваш, развозваш, но със сигурност болката в коляното не е причината да го карате като 7-годишни другарчета. Просто не я кефиш достатъчно, а ти си заплеснат по нея и го караш с широко затворени очи.

Последна редакция: чт, 22 юли 2021, 00:09 от милинка

# 41
  • Мнения: 900
И аз съм за асексуалност при нея.На 22 години е безумно да не изпитва желания .Ако беше само стреса от опита за изнасилване нямаше да иска да погледне мъж!
Говори направо-но бъди и мил, романтичен и там каквото мислиш, че ще я размекне.Сега ви е времето!

# 42
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
Дамата вярваща ли е? От религиозно семейство ли е? Как Сийка вече попита нещо в този дух, но да питам и аз.

Повечето 22 годишни момичета, които познавам са девствени, като някои желаят да се пазят до първата брачна нощ и това без да има родителски натиск. При моето поколение не беше така, поне не масово.

# 43
  • Мнения: 6 552
Момичето има някакви психически проблеми. Да работи с психолог малко, ако действително има травма от опит за изнасилване. Ама това ако иска да го преодолее. Пък и дали наистина е имало такова нещо, пак не може да си сигурен. Може така да казва, за да оправдае нежеланието си. Според мен вие сте просто приятели, ти удобен, грижовен и търпелив и затова е "с теб", а не, че те обича. Ако беше влюбена, щеше да има мноооого секс на тази възраст. Пък то щом началото е толкова трудно на една "връзка", представи си след 10 години какво ще е. Според мен не си струва усилията, които полагаш. Опитал си, шест месеца е достатъчно дълъг период да я чакаш и да се доказваш, но явно не се получава. Оставяй я на проблемите й и си търси нормално момиче.

# 44
  • Мнения: 2 699
Спри да я обслужваш от сутрин до вечер. Остави я да прояви тя някаква инициатива в отношенията ви. Тя търси ли те за да се чуете или видите или само ти го правиш? За какво си говорите когато сте само двамата? Споделя ли ти лични неща?

Общи условия

Активация на акаунт