1 АЕГ - тема 4

  • 73 522
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София/Благоевград
  • Мнения: 363
Няма проблем за активно спортуващи. Изисква се сл.бележка от клуба, в който е картотекиран в началото на учебната година и бележка за всяко отсъствие през годината.

# 676
  • Мнения: 755
Няма проблем за активно спортуващи. Изисква се сл.бележка от клуба, в който е картотекиран в началото на учебната година и бележка за отсъствията през годината.

Благодаря!
На две смени са нали, миналата година са почнали с втора смяна нали?
Кои са класните на АЕ/НЕ знае ли се?

# 677
  • София
  • Мнения: 30 253
Няма проблем за активно спортуващи. Изисква се сл.бележка от клуба, в който е картотекиран в началото на учебната година и бележка за всяко отсъствие през годината.
Да, майката е звъняла в канцеларията. Казали са ѝ за сл. бележка и до 120 отсъствия, ако ги надвиши, молба до УС за увеличаване на бройката на отсъствията, и естествено индивидуални разговори с учителите за брой изпитвания, за да може да бъде оформен за срока.
Знаят ли се вече класните ръководители на класовете?

# 678
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Класните се обявяват септември месец с разпределението на класовете.
Две смени са, като миналата година 8 клас бяха единствените от гимназията в различна смяна.

# 679
  • София
  • Мнения: 30 253
Класните се обявяват септември месец с разпределението на класовете.
Две смени са, като миналата година 8 клас бяха единствените от гимназията в различна смяна.
Предполагам по англ. език специално няма учители т.нар. къси клечки? Четох  такова определение назад в темата, но вероятно става дума за други предмети, което е нормално за всички училища.

# 680
  • Мнения: 755
Много благодаря,
Накланяте везните към 1 АЕГ, сега да преборим и мнението на бащата?

# 681
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Не мога да кажа за къси клечки по английски. Коментиран е БЕЛ и Математика в темата, но са единици.

# 682
  • Мнения: 755
Има ли приети с АЕ/НЕ тук, които да се записали вече за новат учебна година?

# 683
  • София
  • Мнения: 30 253
Не мога да кажа за къси клечки по английски. Коментиран е БЕЛ и Математика в темата, но са единици.
Да, аз така и предположих, че няма как точно по англ. език в 1АЕГ да има слаб учител.
Krasivost, в кое ЧУ е прието детето, ако не е тайна? Може и на ЛС, да не спамим темата.
Втора смята до колко часа учат в 1АЕГ? И как е нивото на испанския език?

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Миналата година 8ми клас започнаха първа смяна, а втори срок преминаха във втора смяна.

# 685
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
За разписанието - учи се на блок часове с 20 минути междучасие между тях. За 2 смяна:

1. блок 13:00- 14:20 ч.

2. блок  14:40- 16:00 ч.

3. блок 16:20- 17:40 ч.

4. блок 17:50- 19:10 ч.

# 686
  • Мнения: 3 011
Странно, моето дете втора смяна почваха в 13,20 и свършваха 19,30, но не беше осми, а девети клас.
А за учителите по английски, ами за жалост и там има. Е, може след година-две и повече опит положението да се е променило, дано. Има и прекрасни преподаватели, разбира се.

# 687
  • София
  • Мнения: 30 253
Странно, моето дете втора смяна почваха в 13,20 и свършваха 19,30, но не беше осми, а девети клас.
А за учителите по английски, ами за жалост и там има. Е, може след година-две и повече опит положението да се е променило, дано. Има и прекрасни преподаватели, разбира се.
Предполагам, че за след 8-9клас е нормално за всички училища. Преди време бях минала по темите из подфорума от любопитство и навсякъде имаше драми- учители, униформи, учебен процес. Даже и при СМГ-гейците.
Няма идеално.

# 688
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Може да не ми е много актуална информацията. Това намерих на сайта, но не запомни каква година съм видяла. Sad

Ще изкарат разписание на сайта септември.

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 15:16 от Buzzy

# 689
  • Мнения: 24
И ние сме така, активно занимаващи се със спорт, изискващ лагери извън страната.
Приети сме с АЕ/ НЕ на Трето класиране,
и също така сме записани в частно училище.
В голяма дилема сме?!?
На двусменен режим е училището нали?

Здравейте, дъщеря ми също е от активно спортуващите и ще се налага да отсъства за лагери и състезания... Ще бъде в паралелка АЕ/НЕ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт