1 АЕГ - тема 4

  • 70 962
  • 736
  •   1
Отговори
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 366

Първа английска езикова гимназия        

"Знанието е съкровище, което ще последва своя собственик навсякъде."

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 22:35 от Izida

# 1
  • София
  • Мнения: 6 084
Благодаря, Изида.
На добър час на зайците!

# 2
  • Мнения: 2 976
Благодаря за новата тема.
Записвам се с девойка, която ще е 8 клас.

# 3
  • Мнения: 115
Много благодаря за споделената информация.
Нова ми е ситуацията и се опитвам да навляза. Освен това нищо не знам за училището и порядките в него.
Нищо не зная и за учителите, освен прочетеното в темата.
Надявам се, че не досаждам много с въпросите си.

# 4
  • Мнения: 4 338
Благодаря за темата! 🌸🌷🌸

Аз също сигурно ще дотягам с въпроси 😊

# 5
  • Мнения: 339
Днес записахме дъщеря ми в 8а клас, вече официално… Simple Smile Още не знаят класните. Понеже и аз се интересувам от ‘духа’ на училището, попаднах на филмче за 1 АЕГ и на мен ми беше интересно https://youtu.be/_lqQ8rzY8Us

# 6
  • Мнения: 2 976
Днес записахме дъщеря ми в 8а клас, вече официално… Simple Smile Още не знаят класните. Понеже и аз се интересувам от ‘духа’ на училището, попаднах на филмче за 1 АЕГ и на мен ми беше интересно https://youtu.be/_lqQ8rzY8Us
Благодаря за споделеното. Ние забравихме да питаме за буквичката на класа, но и вие сте с руски език, нали?
Класната на тази паралелка бяха писали, че е госпожата по руски, за която прочетох само положителни отзиви. Дано!

# 7
  • Мнения: 339
Благодаря за споделеното. Ние забравихме да питаме за буквичката на класа, но и вие сте с руски език, нали?
Класната на тази паралелка бяха писали, че е госпожата по руски, за която прочетох само положителни отзиви. Дано!
Да и ние сме с руски, така че - А е буквата Simple Smile Надяваме се за класната с руски, тогава! Simple Smile

# 8
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
Само на новата паралелка ми казаха, че се знае кой ще е класен, нов преподавател по английски.
"З" клас ще е...

# 9
  • Мнения: X
Класните в 8 клас винаги са били преподавателите по АЕ на съответния клас.
Не знам защо са ви казали, че класна ще ви е госпожата по руски, като те даже няма да имат и руски тази година и тя няма изобщо да им преподава.

# 10
  • Мнения: 1 731
Класните в 8 клас винаги са били преподавателите по АЕ на съответния клас.
Не знам защо са ви казали, че класна ще ви е госпожата по руски, като те даже няма да имат и руски тази година и тя няма изобщо да им преподава.
Вече не е така, има доста изключения. Класната на дъщеря ми, в 8 клас е преподавател по БЕЛ.

# 11
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Izida, благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Охо, чак и паралелки знаете Wink . На мен ми казаха при записването, че по класове и класни се разпределят август. Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 08:21 от Buzzy

# 12
  • Мнения: 22
Здравейте, ние сме приети в паралелката с испански, момиче. Има ли и други деца от групата? Идеята ми е децата да си разменят контакти по-рано.

# 13
  • Мнения: 339
Добре дошли! И ние с MianaNia издирваме деца от руската паралелка, 8 клас, но явно много малко от майките на новоприетите деца пишат тук.

# 14
  • София
  • Мнения: 112
Здравейте, ние сме приети в паралелката с испански, момиче. Има ли и други деца от групата? Идеята ми е децата да си разменят контакти по-рано.
Моята дъщеря е с френски, онзи ден я поканиха в някакъв чат или група в инстаграм на всички деца приети в гимназията, независимо с какъв втори език са. Ако вашите деца имат инстаграм, на лични може да ми дадете профилите им и да и кажа да ги покани, ако има такива права.

Общи условия

Активация на акаунт