Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

1 АЕГ - тема 4

• 8 129
  • 126
  •   2
Отговори
  • В средата на времето

Първа английска езикова гимназия        

"Знанието е съкровище, което ще последва своя собственик навсякъде."

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 22:35 от Izida

# 1
  • София
Благодаря, Изида.
На добър час на зайците!

# 2
Благодаря за новата тема.
Записвам се с девойка, която ще е 8 клас.

# 3
    Много благодаря за споделената информация.
    Нова ми е ситуацията и се опитвам да навляза. Освен това нищо не знам за училището и порядките в него.
    Нищо не зная и за учителите, освен прочетеното в темата.
    Надявам се, че не досаждам много с въпросите си.

# 4
    Благодаря за темата! 🌸🌷🌸

Аз също сигурно ще дотягам с въпроси 😊

# 5
    Днес записахме дъщеря ми в 8а клас, вече официално… Simple Smile Още не знаят класните. Понеже и аз се интересувам от ‘духа’ на училището, попаднах на филмче за 1 АЕГ и на мен ми беше интересно https://youtu.be/_lqQ8rzY8Us

# 6
    Днес записахме дъщеря ми в 8а клас, вече официално… Simple Smile Още не знаят класните. Понеже и аз се интересувам от ‘духа’ на училището, попаднах на филмче за 1 АЕГ и на мен ми беше интересно https://youtu.be/_lqQ8rzY8Us
    Благодаря за споделеното. Ние забравихме да питаме за буквичката на класа, но и вие сте с руски език, нали?
    Класната на тази паралелка бяха писали, че е госпожата по руски, за която прочетох само положителни отзиви. Дано!

# 7
    Благодаря за споделеното. Ние забравихме да питаме за буквичката на класа, но и вие сте с руски език, нали?
    Класната на тази паралелка бяха писали, че е госпожата по руски, за която прочетох само положителни отзиви. Дано!
    Да и ние сме с руски, така че - А е буквата Simple Smile Надяваме се за класната с руски, тогава! Simple Smile

# 8
    • София-Младост
    Само на новата паралелка ми казаха, че се знае кой ще е класен, нов преподавател по английски.
    "З" клас ще е...

# 9
    • София
    Класните в 8 клас винаги са били преподавателите по АЕ на съответния клас.
    Не знам защо са ви казали, че класна ще ви е госпожата по руски, като те даже няма да имат и руски тази година и тя няма изобщо да им преподава.

# 10
    Класните в 8 клас винаги са били преподавателите по АЕ на съответния клас.
    Не знам защо са ви казали, че класна ще ви е госпожата по руски, като те даже няма да имат и руски тази година и тя няма изобщо да им преподава.
    Вече не е така, има доста изключения. Класната на дъщеря ми, в 8 клас е преподавател по БЕЛ.

# 11
    • Някъде на край света
    Izida, благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Охо, чак и паралелки знаете Wink . На мен ми казаха при записването, че по класове и класни се разпределят август. Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 08:21 от Buzzy

# 12
    Здравейте, ние сме приети в паралелката с испански, момиче. Има ли и други деца от групата? Идеята ми е децата да си разменят контакти по-рано.

# 13
    Добре дошли! И ние с MianaNia издирваме деца от руската паралелка, 8 клас, но явно много малко от майките на новоприетите деца пишат тук.

# 14
    • София
    Здравейте, ние сме приети в паралелката с испански, момиче. Има ли и други деца от групата? Идеята ми е децата да си разменят контакти по-рано.
    Моята дъщеря е с френски, онзи ден я поканиха в някакъв чат или група в инстаграм на всички деца приети в гимназията, независимо с какъв втори език са. Ако вашите деца имат инстаграм, на лични може да ми дадете профилите им и да и кажа да ги покани, ако има такива права.

Общи условия

Активация на акаунт