1 АЕГ - тема 4

  • 70 974
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 976
И в класа на моята щерка според мъжа ми са 28 деца. Нали уж план-прием максимум 26? Разбира се като нищо ще набъбнат до 30 в клас, както беше в прогимназията.
Разбира се, моят съпруг, отишъл, видял имената и не снимал.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 17:03 от MianaNia

# 46
  • Мнения: 339
MianaNia, а кой ще ни е класен, дали сте разбрали Simple Smile)?

# 47
  • Мнения: 115
И аз се присъединявам към молбата за снимка на списъците. Не сме в София и не мога да проверя лично.

# 48
  • Мнения: 2 976
MianaNia, а кой ще ни е класен, дали сте разбрали Simple Smile)?
Не, разбира се. Мъжка му работа, даже сега му звъннах да питам и провокирам спомен, ама не. Видял е само имената на детето и че било с руски, 8а. Класният ще е изненада.

# 49
  • Мнения: 339
Дъщеря ми се сдобила със списъка на А клас (руски език) от приятелче, но има само него:

# 50
  • Мнения: 4 339
Благодаря, petta!
Не откривам класната им сред преподавателите в сайта.

# 51
  • София
  • Мнения: 112
Благодаря, petta!
Не откривам класната им сред преподавателите в сайта.
И аз я търсих, но не я открих. Има учителка със същата фамилия по философия, но първото име не отговаря.

# 52
  • Мнения: 339
И аз търсих нашата класна, но не я открих. Може би не е актуален списакът от сайта…или не съм огледала всички групи Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 915
Само да вметна за 9токласниците - когато търсите учебници за науките, гледайте да са за езикови гимназии. Да има обозначено "Учебник за профилирано и професионално образование с интензивно изучаване на чужд език", или да са за "Профилирано и професионално образование"  - включват материал за 8ми и 9ти клас в един учебник.

Ето пример с учебник по физика 9ти клас, вторият е за езикови (ППО):

Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 2 976
Благодаря, ЕлиМели.
Има вече информация и за род.срещи на 08. и 09.09.

# 55
  • Мнения: 339
Нашата родителска среща е другата сряда. Ако има желаещи деца, ще взема дъщеря ми да се запознаят, докато ние се срещаме…А клас сме.
Колко тениски е разумно да вземем сега? Ако не ги носят всеки ден, бих взела две, Иначе ще трябват повече…

# 56
  • Мнения: 4 915
Не ги носят всеки ден, преди беше за празници и за един ден седмично - по избор на класа и класният. Но сега с това ДО нещата ще са различни.

Дъщеря ми търси следните учебници за 11ти клас:
(без немския)

Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 4 339
Разгледах учебниците за VIII клас и имам молба, ако някой предлага, Учебник по български език на изд. „Клет“ и автор Ангел Петров и колектив. Не успявам да го открия и онлайн.
Благодаря!

# 58
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
Разгледах учебниците за VIII клас и имам молба, ако някой предлага, Учебник по български език на изд. „Клет“ и автор Ангел Петров и колектив. Не успявам да го открия и онлайн.
Благодаря!
Клет нямат учебник поп БЕЛ за 8 клас, предполагам е грешка и е на Булвест.
https://www.ozone.bg/product/b-lgarski-ezik-za-8-klas-nova-progr … rov-bulvest-2000/

# 59
  • Мнения: 4 915
Eто го:

https://www.book.store.bg/p204995/bylgarski-ezik-za-8-klas-angel … ana-balinova.html


Цитат
...От началото на 2019 г. в издателство Клет България ООД се вляха Издателска къща АНУБИС ООД, Издателство БУЛВЕСТ 2000 ООД и Анубис-Булвест ООД
https://klett.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81-page19.html

Общи условия

Активация на акаунт