1 АЕГ - тема 4

  • 70 965
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 229
Здравейте,
Има ли вече изнесена информация за смените и програмата по класове, защото в сайта не намирам нищо. Само 12. клас ли ще учат сутрин?

# 31
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
Всичко за новата учебна година, обикновено става ясно, но през септември.
Миналата година всички паралелки от 8 до 12 клас саз апочнали вторас мяна първия срок.

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 09:35 от Ала-Бала

# 32
  • София
  • Мнения: 112
Сега прочетох на сайта на училището, че цялата информация за начало на уч. година, родителски срещи и т. н. ще бъде публикувана на сайта след 01.09. Съобщението е от днес.

# 33
  • Мнения: 4 339
Благодаря за информацията, petta!

# 34
  • Мнения: 2 976
Публикували са учебниците на сайта.https://https://www.fels-sofia.org/bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0% … 1%80%D0%B2%D0%B0-
Всеки сам ли си търси? В предишното училище се поръчваха общо със събиране на пари.
Някой деветокласник да иска да ни продаде комплект? Ако, да, пишете на лично.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 325
Дали  ще се купуват сака тази година? Защото дванадесетокласникът ми има 2 бр. - един, купен в 8 кл. и един подарен. Иска да ги предложи на символична цена. Едното е обличано 1 път, другото - по-голям размер, си стои за красота Smiley

# 36
  • Мнения: 4 915
Щерката предлага няколко учебника за:
10ти клас: Физика, информационни технологии, история, география, философия;
9ти клас: Философия, физика и математика;
8ми клас: Математика

Учебниците по БЕЛ, химия, биология и чужди езици ще ги задържи.

По език обикновено се купуват от училището, другите - самосиндикално. Simple Smile

# 37
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
Леле, класовете от един випуск учат по различни издателства даже, според преподавателя...Не знам само дали не съжалявам, че Павел Павлов няма да преподава на синът ми в осми клас. Беше учител на сестра му, първа година му беше, много го харесваха, млад учител. Но харесвам и Валентин Георгиев...

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 10:26 от Ала-Бала

# 38
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Здравейте, а как да разберем коя паралелки ще е детето? Дали има качен списък някъде, който съм пропуснала?

# 39
  • Мнения: 2 976
Здравейте, а как да разберем коя паралелки ще е детето? Дали има качен списък някъде, който съм пропуснала?
Аз звънях да питам в училището и ми казаха ,че на вратата имало списъци. По обяд ще отиде мъжа ми да види, но при нас е лесно, само един клас е с втори език руски и е почти сигурно в коя паралелка ще е.

# 40
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
И при нас е лесно, защото е новата паралелка с Предприемачество и още при записването ни казаха че ще е буква З...и името на класната.
Който ходи да снима списъците:)

# 41
  • Мнения: 339
А знаете ли нещо за Вангелов по математика? Той ще преподава на дъщеря ми, според списъка…

# 42
  • BG
  • Мнения: 88
Здравейте, може ли, който ходи до училището да снима списъците с паралелките и да ги качи тук в темата? За което благодаря предварително! Недоумявам защо не са качени в сайта на училището!!!!!!

# 43
  • София
  • Мнения: 112
Аз имам само на класа на дъщеря ми, с френски.
 

# 44
  • BG
  • Мнения: 88
Супер, имам късмет. Дъщеря ми е Елица от същата паралелка Simple Smile Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт