1 АЕГ - тема 4

  • 70 964
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
 Здравейте! Не мога да намеря такава информация, а и не мога да се свържа с училището и се обръщам към някой от родителите, които имат опит с по-голям ученик в това училище или имат информация - колко от предметите в 9-ти клас се изучават на английски и до 12 клас ли се изучават на английски?

# 16
  • Мнения: 5 234
Знаете ли коя смяна ще са 9 клас?

# 17
  • Мнения: 50
Най-вероятно втора,  цялото училище за почва втора смяна.

# 18
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 366
Kолко от предметите в 9-ти клас се изучават на английски и до 12 клас ли се изучават на английски?

Тази година изучаваха история, биология, география, физика, химия, че и музика на англ. език (една младичка, амбициозна учителка по музика имаха).

# 19
  • Мнения: 4
Kолко от предметите в 9-ти клас се изучават на английски и до 12 клас ли се изучават на английски?

Тази година изучаваха история, биология, география, физика, химия, че и музика на англ. език (една младичка, амбициозна учителка по музика имаха).

Благодаря!

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, ние сме приети в паралелката с испански, момиче. Има ли и други деца от групата? Идеята ми е децата да си разменят контакти по-рано.
Моята дъщеря е с френски, онзи ден я поканиха в някакъв чат или група в инстаграм на всички деца приети в гимназията, независимо с какъв втори език са. Ако вашите деца имат инстаграм, на лични може да ми дадете профилите им и да и кажа да ги покани, ако има такива права.

Здравейте на всички,
Моята дъщеря също е с френски. Ще се опитам да изпратя профила й на лични, ако може да я добавят в групата Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 112
Дъщеря ми каза, че чата в инстаграм се е запълнил, можело само 32 потребителя. Направили са група в месинджър. Последните 2-3 деца на които ми изпратихте акаунтите в инстаграм не знам дали са добавени, на някои профилите бяха заключени, и тя не може да им пише за месинджъра. Така, че който не е приет в чата на инстаграма, а иска да се присъедини може да ми изпраща профила за месинджър.

# 22
  • Мнения: 339
Звънях в гимназията, но никой не ми вдига.  Някой знае ли дали сега има кой да ми издаде бележка за записан осмокласник за пред социално подпомагане?

# 23
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
Ако ти е удобно, отиди на място...но е малко рано да ти вдигнат тел.
Началото на м.09 вече сички ще са на  работа, ако не ти е спешно. След 15.09. доколкото знам, ще може да се подава декларацията за помощите без бележката, данните ще си ги видят по сл. път.

# 24
  • Мнения: 118
Звънях в гимназията, но никой не ми вдига.  Някой знае ли дали сега има кой да ми издаде бележка за записан осмокласник за пред социално подпомагане?

Има съобщение на сайта им кога може да се отиде за служебна бележка.Всеки ден в определен часови интервал.

# 25
  • Мнения: 339
Абе и аз четох из форума за септември, но пък помощите се превеждали следващия месец след подаването и реших да се задействам по-скоро. Не ми се вдигаше до центъра без потвърждение, че ще мога да свърша работата, но може и така да стане. Simple Smile

# 26
  • София-Младост
  • Мнения: 23 252
https://www.fels-sofia.org/bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-168
 Уважаеми родители,

уведомяваме Ви, че удостоверенията за получаване на отпусканата еднократна помощ от Дирекция "Социално подпомагане" на всички ученици записани в 8.клас, можете да получавате всеки работен ден от 9.00ч. до 15.00ч. при дежурните учители - втори етаж.

От Ръководството

Последна редакция: ср, 11 авг 2021, 09:27 от Ала-Бала

# 27
  • Мнения: 339
Ала-бала, това от сайта ли?

П.с. Ааа, тя била от днес новината, много навреме Simple Smile Благодаря!

# 28
  • Мнения: 5 234
Четох, че някои училища публикуват списък с учебниците. За 1 АЕГ има ли как да разберем кои са преди 15 септ. или чак като започнат с часовете ще се разберат?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 081
Марти Парти ги оставяше да излизат от час, не пишеше отсъствия. Пълна трагедия. Това, преди три години. Дано го махнат.
В 8 клас по устен немски имаше един англичанин, който им пускаше филми за гейове.
Лозанова е много добър преподавател, по английски. Каза, че няма да си плюе на професията, това В2 било подигравка.
12 клас започват първа смяна.

Общи условия

Активация на акаунт