1 АЕГ - тема 4

  • 71 240
  • 736
  •   2
Отговори
# 105
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 369
Понеже не ми се занимава да сравнявам, но учебниците за тазгоднишните деветокласници на същите издателства ли са като миналогодишните?

# 106
  • Мнения: 308
Понеже не ми се занимава да сравнявам, но учебниците за тазгоднишните деветокласници на същите издателства ли са като миналогодишните?

Според мен зависи от преподавателите по повечето предмети. Не мисля, че едни и същи преподаватели, преподават на всички девети класове. Моите наблюдения са, че примерно Средкова и Стаменов си водят нашия клас от 8 клас и продължават да му преподават. По биология, химия, география, история и физика би трябвало да са същите, защото на английски няма безкрайно много варианти. Ама пак не мога да твърдя.

# 107
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Изида, няма пълно съвпадение, ние ги събираме на порции😊
  Аз търся тези учебници- втора употреба, ако някой може да се включи.
Скрит текст:

# 108
  • София
  • Мнения: 2 277
Аз търся да купя пълния комплект учебници за 10 клас по списъка, публикуван на сайта на гимназията

Аз също имам учебници за 8 клас втора ръка, които ще продам на символична цена.

Имам и повечето от учебници за 9 клас първа ръка на половин цена.

И мъжко сако 48 номер, носено 2-3 пъти също на намалена цена.

Мога да дам подробности и снимки на лично.
Petruna, аз сега ще има. 11-класник. Ще прегледа довечера ненужните учебници и ще пиша.

# 109
  • Мнения: 308
Аз търся да купя пълния комплект учебници за 10 клас по списъка, публикуван на сайта на гимназията

Аз също имам учебници за 8 клас втора ръка, които ще продам на символична цена.

Имам и повечето от учебници за 9 клас първа ръка на половин цена.

И мъжко сако 48 номер, носено 2-3 пъти също на намалена цена.

Мога да дам подробности и снимки на лично.
Petruna, аз сега ще има. 11-класник. Ще прегледа довечера ненужните учебници и ще пиша.

Супер, благодаря Simple Smile. Само, ако не е проблем да има снимки, за да видя кои отговарят на тези от списъка.

# 110
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 369
Другата седмица ще нащракам учебниците за 9-ти клас, които имам вкъщи. По снимките на googlish ми се струва, че има съвпадение само при физиката, философията и музиката, но пак не съм сигурна...

# 111
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Изида, имай ме впредвид😊 Каквото съвпада, го купувам.

# 112
  • Мнения: 2 687
а нали са на аглийски учебниците след 9 клас или има едновременно на английски и български?

# 113
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Има и на английски, девети клас компенсира осми като бройка😄
Скрит текст:

# 114
  • Мнения: 308
От това, което прочетох на сайта, стигам до заключение, че почват присъствено всички, но не го видях никъде написано изрично. Вие имате ли представа?

Също така от прочетеното в пресата, 10 клас не би трябвало да имат присъствена родителска среща, но пак до сега не е обявена нито присъствена, нито виртуална. Миналата година беше към 20 септември.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 11:18 от Фран

# 115
  • Мнения: 5 234
На 15-ти само осмокласниците ще ходят, а другите -от 16-ти? Правилно ли съм разбрала?

# 116
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
На 15-ти само осмокласниците ще ходят, а другите -от 16-ти? Правилно ли съм разбрала?
Да, на откриването ще присъстват само осмите класове.

# 117
  • Мнения: 2 687
можеше и 12 клас да включат - щеше да е яко към тях за последна година, а зайците щяха да ядат моркови Simple Smile

# 118
  • По пътя
  • Мнения: 6
Има ли родител на осмокласник с англйски и френски език тук, "Е" паралелка, при г-н М. Дамянов?

# 119
  • Мнения: 308
Има ли родител на осмокласник с англйски и френски език тук, "Е" паралелка, при г-н М. Дамянов?

Ние бяхме при Дамянов в 8 клас. Много готин и широкоскроен, има подход към децата. Дано Ви допадне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт