Акушер-гинеколози Варна -11 тема

  • 38 315
  • 387
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 468
Здравейте! Може ли да ми дадете препоръка за акушер-гинеколог? Насочила съм се към д-р Мая Горчевска или д-р Даниела Славова. Коя докторка бихте ми препоръчали? Искам да си запиша час за преглед, но имам проблем и искам да бъде открит. Simple Smile

С много добри впечатления съм от Даниела Славова. Млада жена, много внимателна и обстойна, с делови подход, без излишни любезности.

# 376
  • Мнения: 2 098
Преди две седмици за първи път ходих при д-р Горчевка. Също много внимателна и обстойна, мога да я попитам всичко.

# 377
  • Мнения: 25
Здравейте, може ли някой да разчете тези резултати ПАП 2С,възпалителни процеси...Дали е притеснително .....



Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 20:08 от bubanka

# 378
  • Варна
  • Мнения: 708
Здравейте, търся АГ, което да се занимава с хормонални проблеми и да няма проблем с дългото кърмене.

# 379
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Здравейте, моля някой да даде отзив за д-р Митко Митев от АГ болница. Останах с добри впечатления за него от единичен преглед. Мога ли да му се доверя за операция?

# 380
  • Мнения: 17
Здравейте, търся мнение за доктор Цветомир Къчовски в АГ. Всичко ме интересува от обикновен преглед до това дали е добър за водене на консултации по време на бременност, както и раждане. Благодаря предварително 🤗

# 381
  • Мнения: 113
Аз се следих при него и той ми води раждането преди 4 месеца. Пуска всички необходими изследвания. Правих биохимичен скрининг, праща ме на 3 фетални морфологии  и преглед на сърцето на бебо и други необходими прегледи. Много отдаден на работата си доктор. Останах доволна от отношението.  Винаги отговаря на телефона си. Държи на нормално раждане.
 
Здравейте, търся мнение за доктор Цветомир Къчовски в АГ. Всичко ме интересува от обикновен преглед до това дали е добър за водене на консултации по време на бременност, както и раждане. Благодаря предварително 🤗

# 382
  • Мнения: 17
Аз се следих при него и той ми води раждането преди 4 месеца. Пуска всички необходими изследвания. Правих биохимичен скрининг, праща ме на 3 фетални морфологии  и преглед на сърцето на бебо и други необходими прегледи. Много отдаден на работата си доктор. Останах доволна от отношението.  Винаги отговаря на телефона си. Държи на нормално раждане.
 
Здравейте, търся мнение за доктор Цветомир Къчовски в АГ. Всичко ме интересува от обикновен преглед до това дали е добър за водене на консултации по време на бременност, както и раждане. Благодаря предварително 🤗

Аз останах а добри впечатление от само един преглед, но просто исках да събера и други мнения от момичета имали досег до работата му по дълго бреме. Благодаря много за отговора ❤️❤️

# 383
  • Мнения: 14
Здравейте на всички майки от Варна.
Моля, дайте мнение за раждане при д-р Николета Табакова и по-конкретно секцио.
Следя се при нея и навлизам в етап, в който трябва да се насоча при кого ще раждам. За нея намирам прекрасни отзиви, но все за нормални раждания, никъде за секцио. Имам й доверие, добър лекар е, но имам нужда и от отзиви за операцията.
Предварително благодаря

# 384
  • Мнения: 7
Здравейте на всички майки от Варна.
Моля, дайте мнение за раждане при д-р Николета Табакова и по-конкретно секцио.
Следя се при нея и навлизам в етап, в който трябва да се насоча при кого ще раждам. За нея намирам прекрасни отзиви, но все за нормални раждания, никъде за секцио. Имам й доверие, добър лекар е, но имам нужда и от отзиви за операцията.
Предварително благодаря

Здравейте! Аз родих при доктор Табакова преди месец (да, нормално раждане , знам, че не е точно по вашия въпрос, но), след мен имаше една дама, която беше секцио, пак при нея. И секцио да бях, пак нея щях да избера - отношението, начина, по който води раждането, просто тя си върши работата с удоволствие. Живот и здраве, за второто си дете пак при нея ще отида, без значение нормално или секцио. А всички прекрасни мнения, които сте прочели - верни са, аз се убедих от първо лице.
И все пак да решите да е друг лекар от АГ - според мен няма да сбъркате.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 13:32 от Sunden

# 385
  • Мнения: 46
Здравейте, мили дами!
Бременна съм в 20 г.с. и, живот и здраве, ми предстои раждане в гр. Варна (към момента все още съм в София). Засега съм се ориентирала към доц. Славчев с оглед на това, че е оперирал моя близка, а при мен ще се наложи секцио за съжаление поради висок диоптър късогледство най-вероятно.

* Първо бих искала да се поинтересувам за скорошни впечатления от него и раждане при него, особенмо със секцио. Също така ме интересуват оценките и впечатленията ви по отношение на цялостния престой в Окръжна болница след раждане, дали се отделя нужното внимание към родилките и бебетата, акушерки, хигиена и т.н. (Все още не сме ходили на отворени дни там, но предстои)

* На второ място ме интересуват мнения и впечатления относно адекватен АГ за регулярно проследяване на бременност, тъй като доц. Славчев май се очертава доста зает за да поеме и следенето. Аз съм на терапия с Клексан и Аспирин Акард поради умерен риск от прееклампсия, иначе нищо извън нормата поне засега. Спокойна се чувствам, но имам нужда от някой, който е наясно с нужните изследвания, референтни стойности по време на бременност и т.н. регулярни неща. Засега съм харесала д-р Мирослав Иваноя от МД, била съм на 2 прегледа преди забременяване при него и бях доволна.

Много, много ви благодаря предварително! Simple Smile Очакваме момченце през октомври.

# 386
  • Мнения: 2 620
Здравейте, аз имах нормална бременност, следих се и родих при д-р Иванов. Знам, че е наясно с еклампсия и прееклампсия, не е толкова натоварен колкото доц. Славчев. Във Варна имате 3 болници, където да родите и определено в МД организацията и грижите около секцио са най-приемливи за мен.

# 387
  • Мнения: 29
Здравейте,
знаете ли къде във Варна се прави ембриотоксичен тест?
Имам 2 мисед аборта, ходихме в Плевен и направихме много изследвания, но все още не се е намерила причината. Моля ако някой е правил такъв тест във Варна да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт