Дългото чакане след трансфер-тема 93

  • 43 440
  • 748
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 105
Здравейте, момичета! Бързо се цопнах в новата тема, да е успешна за всички и съвсем скоро да видим двете, заветни чертички! Heart
Влизам за бърз въпрос. Предстои ми трансфер на две, 5 дневни снежинки. На Естрофем 3×1 съм. Лигавицата на 5-ти ден от МЦ е 9мм и малко. Чух доки да споменава "трислойна" или грешно съм разбрала.
Трябва ли да се притеснявам? Терапията остава същата и на 9-ти ден отново на преглед.

# 136
  • Мнения: 263
Шуър сега видях, че е с чувствителност 25, пък аз пробвах с 10,така че още по-безнадеждно.
. Frowning
Ася93, слагам вагинално утрогестан 3*2, но и  в другите ми хапчета няма нищо, което да повлияе. Аз правих шуърчек, беше грандиозно отрицателен, гледах, въртях, с фенерче му светих и нищо, чаках го 30мин барем нещо се появи и пак нищо. Честно да си кажа очаквах чхг чиста нула, много ми се искаше поне да има нещо, за да се види, че поне имплантация е имало и бам-бях в шок.  Така че нищо, че преди не съм го вярвала, но толкова рано само кръвен явно показва какво се случва. Въпреки че тук повечето момичета казват, че им е показало на тях, ето при мен нищо не излезе.

# 137
  • Мнения: 177
Трансфера беше на 22.07.Казаха тест след 16 дена.Което се пада 06.08.Но аз съм от друг град и ще отида на 05 за продължението на болничния и ще пусна направо тогава.За да знам дали да взимам болнични,и на следващия ден отиваме на море да знам дали да се пазя 🍀

# 138
  • Мнения: 81
Жоржи, като ти излезе резултата непременно пиши, че и ние тръпнем Heart Exl

# 139
  • Мнения: 1 414
Ася, прегръщам те, не мога да ти кажа да не губиш вяра, защото аз сама съм я губила толкова пъти, знам колко е разочароващо 😔
Въпреки всичко направи и кръвния тест.
Този август стават 6г от както се борим за второ детенце и аз не знам дали не загубих себе си някъде м/у битките, иглите, болниците и лекарствата…

Stz и моя трансфер беше на 22/07 🤞

 Kristalina задължително ще пиша, както подмята моя мъж, ами те бгмамите знаят повече от мен, прав е май 😜

# 140
  • Мнения: 199
Здравейте,
Сигурно ме помните от предишни истерясали постове в темата Simple Smile
Да се отчета, четвърта Ин Витро процедура, като днес пункцията ми мина с извадени 14яйцеклетки. Този път трансфера сигурно ще бъде свеж според състоянието ми, което не е толкова зле като другите пъти.

Имам въпрос, не знам за тази тема ли е, но моля да ме извините ако не е.
Имам много газове след пункцията, сменях всички пози за да ги изкарам, пих доста вода, но имам болка от тях. Някакъв съвет да дадете за справянето им? (срамув)

# 141
  • Мнения: 858
Аз пиех Еспумизан, но го съгласувах с док. Помогна ми на втория ден.

Здравейте,
Сигурно ме помните от предишни истерясали постове в темата Simple Smile
Да се отчета, четвърта Ин Витро процедура, като днес пункцията ми мина с извадени 14яйцеклетки. Този път трансфера сигурно ще бъде свеж според състоянието ми, което не е толкова зле като другите пъти.

Имам въпрос, не знам за тази тема ли е, но моля да ме извините ако не е.
Имам много газове след пункцията, сменях всички пози за да ги изкарам, пих доста вода, но имам болка от тях. Някакъв съвет да дадете за справянето им? (срамув)

# 142
  • Мнения: 7 898
Здравейте, момичета! Бързо се цопнах в новата тема, да е успешна за всички и съвсем скоро да видим двете, заветни чертички! Heart
Влизам за бърз въпрос. Предстои ми трансфер на две, 5 дневни снежинки. На Естрофем 3×1 съм. Лигавицата на 5-ти ден от МЦ е 9мм и малко. Чух доки да споменава "трислойна" или грешно съм разбрала.
Трябва ли да се притеснявам? Терапията остава същата и на 9-ти ден отново на преглед.
Трислойна значи всичко е наред. Притеснително е ако не е трислойна.

# 143
  • Мнения: 241
Бях на абсолютно същата терапия след трансфера,да не кажа от пункцията
Сега съм в 11 Г.с стискам палци да се получат нещата


[/quote]
Карамелче, благодаря ти, моя док иска да види дали се вдига *4 на 4-ти ден, предполагам за да не се бода често.
Аз съм на същата терапия, но с клексан и някакъв друг кортикостероид и до докарахме до тук… боди смело и чакаме да кажеш в неделя какво се случва 🤞🤞🤞🤗🤗🤗
Жоржи,kalina@,благодаря много за подкрепата,както и на всички други,които знам че ми желаят успех.Писала съм го и преди,каквото и да ми изпишат,колкото и да е неприятно и болезнено ще го изтърпя,целта си заслужава мъките.Не се става лесно майка,преди векове са умирали почти 1/3 от родилките,сега живеем във времена на масово безплодие при двойките.Често се успокоявам,че колкото по-изстрадана е победата,толкова по-голямо е щастието.Усмихнете се и търсете позитивното във всяка ситуация!

# 144
  • Мнения: 177
И на мен еспумизан прахчета ми помагат много за газове.Аз от естрофема или от нещо друго преди и  след трансфера поне до 8ми ден имах страшни газове и киселини(аз нямах пункция) дъвча -Талцид.Може при бременност и след трансфер.Помага ми много и сега нямам газове и киселини-10 ден ми е след трансфера.

# 145
  • Мнения: 385
Здравейте,
включвам се за споделяне на опит и търсене на кураж. На ден 16 след ЕТ на 2 3-дневни бобчета резултатът ми от кръвния тест е 3.49 mIU/ml при реф стойности на лабораторията 0.10 - 1. Док ми каза да пусна пак кръвен на ден 21. Продължавам си лекарствата, но носът ми увисна. Пиша с тъпата надежда някой да отговори, че и с такива утрепани стойности след ЕТ светът е бил свидетел на успешни бременности.

Нека липсата на късмет приключи с мен в този пост и да последват добри новини за всички чакащи! Успех!

# 146
  • Мнения: 858
Съжалявам за резултата, досега не съм чула за успешна бременност с такъв резултат. Положителната страна е, че вероятно е имало имплантация. Следващият път ще стане! Успех!

# 147
  • Мнения: 5 072
Фрекоко , съжалявам . Според мен е било по-високо и вече е падащо. Стискам палци следващият опит да е вашият. Гуш Heart

# 148
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Съжалявам да го кажа, но моят опит с 3.97 на 14 ден беше неуспешен.

# 149
  • Мнения: 1 414
Момичета имам питане, от няколко дни ми излизат синки навсякъде по краката, а вчера и на ръката ми излезна след като кучето си подпря лапата на мен. Не съм се удряла, буквално от докосване излизат, на някой да се е случвало, дали може да е от НМХ (с клексан съм)?

Общи условия

Активация на акаунт