Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

👙Нови придобивки в гардероба - 63

• 70 550
  • 412
  •   2
Отговори
# 330
NBM,  ако Ви е пристигнала, може ли отзиви за жилетката с цветята-  как е като дължина, защото и аз като Вас не обичам да ми е студено на кръста, а много я харесах.

# 331
  • Sofia
NBM,  ако Ви е пристигнала, може ли отзиви за жилетката с цветята-  как е като дължина, защото и аз като Вас не обичам да ми е студено на кръста, а много я харесах.

Утре идва и ще пиша Simple Smile

# 332

Български - на Грация.

# 333
iv4enceto_91, пиши после като дойдат маратонките и двата вида дали са удобни и дали отговарят на номера си.

# 334
  • Street of Dreams

# 335
От тук ги поръчах. От години си взимам от тях обувки и съм доволна.
Кецовете и те ли са от същото място?

Извинявам се! Сега видях въпроса - да, отговарят си на размерите. Поне аз съм 37 и 37 ми стана от тях.

# 336
# 337
  • Стара Загора
Дойдоха сникърсите на Пепе.
Изглеждат много добре, но са кожа вътре до средата и малко трудно ми влиза крака. Чудя се дали няма да се претрият бързо при глезена поради тази причина?

Скрит текст:

Ето ги и на Джени

# 338
# 339
iv4enceto_91, на Джени как са на живо и отговарят ли си с номера?

# 340
  • Стара Загора
Мерих ги набързо само с тънък чорап и ми бяха ок, но няма да нося с него. С памучен за маратонка не съм и си мисля че може да ми стягат. Отпред са леко стеснени, та това също оказва влияние.

# 341
Ивченцето 91
Вътре не са кожа, а изкуствен материал и текстил.
Даже отвън са кожа и изкуствена кожа.

# 342
На Пепе Джинс имах много яки маратонки,също бяха изкуствена кожа .Но бяха супер меки и удобни,самата им подметка пружинираше при ходене .Единствения минус-много се пързаляха на мокро .Много им е здрава материята,не вярвам да се претрият.

# 343
  • Стара Загора
Приятелка ми ги похвали преди време и снощи пак си писахме. Показа нейни на 3 год. Не са мръднали.

# 344
Никога не съм имала на Пепе обувки, ще ги загледам щом сте доволни.

Общи условия

Активация на акаунт