👙Нови придобивки в гардероба - 63

  • 126 476
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 395
Ами не, уточнихме го десенът. Другият десен на този модел беше съвсем различен. Според мен китайците са рязали от където им падне. А от Карма ми отговарят като не ми харесва да го върна, защото имало много желаещи за него и, че не издават касови бележки, защото нямат физически обект 🤣🤣🤣🤣🤣

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 11:32 от Bubolita88

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 13 451
Еми Кибрит и те нямат физически обект, но винаги в пратките им има касова бележка. Вярно, че Карма могат да внасят данъка от извадена справка на куриерските фирми.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 726
На мен банския доста ми допада. Не знам как стой, но наистина щом не си доволна върни го в край на сметка.

# 18
  • Мнения: 215
Ами не, уточнихме го десенът. Другият десен на този модел беше съвсем различен. Според мен китайците са рязали от където им падне. А от Карма ми отговарят като не ми харесва да го върна, защото имало много желаещи за него и, че не издават касови бележки, защото нямат физически обект 🤣🤣🤣🤣🤣
След този коментар, бих го върнала автоматично. Може би, защото не ми харесва десена, а и няма нищо общо със показаната от тях снимка. Дори е и без етикет, а може би и без предпазна лента. Разбира се, на вас щом ви харесва, може да си го носите с кеф...

П.п. Този "бутик", нещо много си е повярвал! Аз лично не съм пазарувала от тях, но ми се струва, че стоката е от али-то с надценки. Нямам нищо против стоките от Китай! За всичко и всеки си има пазар. Hands V

# 19
  • София
  • Мнения: 6 726
Не е от Алито със сигурност, но явно имат вече повече текучество и са си повярвали. Нещата са им хубави иначе. Аз съм си взимала пуловер от тях и си имаше и етикети и не е мръднал при пране нито сушене в сушилня, примерно.

# 20
# 21
  • Мнения: 1 123
За запис

# 22
# 23
  • Мнения: 6 930
Dewi, тези сандали налични ли са още? 😍Преди време ги гледах и много ми харесаха, но май нямаха номера ми в момента...

# 24
  • Мнения: 1 123
Dewi, тези сандали налични ли са още? 😍Преди време ги гледах и много ми харесаха, но май нямаха номера ми в момента...

Сандалите са страхотни, но вече не са налични. Аз хванах някаква изпаднала бройка. Много съм доволна от качество и изработка, а и са страшно удобни! Heart EyesHeart

# 25
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218

Плажна туника. 100% памук.
От къде е?
И аз да се запиша с една покупка:

# 26
  • Мнения: 132
Obuvki.bg
Скрит текст:



answear

Скрит текст:



за ММ

# 27
  • София
  • Мнения: 184
Smile_K, от TEXTURA е. Миналата седмица беше намалена на 54 лв.
https://textura.bg/plaj/tunika-elisa-8649

# 28
  • Мнения: 2 477
И аз се записвам с няколко неща от About you:

# 29
  • София
  • Мнения: 4 052
Anastasiya.glam, благодаря от сърце за изчерпателния отговор! Flowers Hibiscus
https://www.bg-mamma.com/?topic=1333057.msg43195925&utm_sour … tlink#msg43195925

Общи условия

Активация на акаунт