Има ли фалшиви "Памперс"?

  • 5 961
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 363
веднъж на училището за бременни, педиатърката каза така - няма пропускащи памперси, има не добре поставени памперси!

интересно как при едни бебета марката Памперс постоянно пропуска, а при други бебета - същата марка никога не пропуска? пикаят по-малко, по-внимателно?! Wink

вече 4 месеца ползвам Памперс, досега имам два случая на пропускане и вината си я поемам изцяло аз.

# 16
  • Мнения: 3 457
Незнам дали има фалшиви пампери на "Памперс", но имам доста горчив опит с тази марка.
Баткото ми се обрина от памперсите на "Памперс " произведени в Турция /сега като гледах всички са от там/. За съжаление продавачките или не знаят как да ги разпознават или се правят на .... С бебето реших да опитам пак с тях и първите, които бяха полски бяха супер, но следващите 2 пакета бяха турски и нямах случай да не е мокър, а си бяха точно размера и бебето не е било малко, за да пропуска. Не може, няма и половин час от слагането и памперса да е пропуснал. Накрая  ги смених с други и сега съм много доволна.
за ваше сведение турските памперси на Памперс се казват прима и са перфектни ,досега само такива съм ползвала и съм супер доволна,кои знае в кои гараж ги правят тук памперсите и били турски-ето турските,открих двоиката,после 6те потърся и другите пакети :

# 17
  • Мнения: 1 030
Незнам дали има фалшиви пампери на "Памперс", но имам доста горчив опит с тази марка.
Баткото ми се обрина от памперсите на "Памперс " произведени в Турция /сега като гледах всички са от там/. За съжаление продавачките или не знаят как да ги разпознават или се правят на .... С бебето реших да опитам пак с тях и първите, които бяха полски бяха супер, но следващите 2 пакета бяха турски и нямах случай да не е мокър, а си бяха точно размера и бебето не е било малко, за да пропуска. Не може, няма и половин час от слагането и памперса да е пропуснал. Накрая  ги смених с други и сега съм много доволна.
за ваше сведение турските памперси на Памперс се казват прима и са перфектни ,досега само такива съм ползвала и съм супер доволна,кои знае в кои гараж ги правят тук памперсите и били турски-ето турските,открих двоиката,после 6те потърся и другите пакети :


И аз бях купила турски Прима на Памперс, само че номер 3 - не видях обаче разлика от тези, които се продават тук - само опаковката беше различна / майката беше кестенява, а не руса и имаше някои различни картинки/. Но пък бяха по-евтини - купих ги на 1 промоция в "Мигрос" и 2 пакета ми излязоха 22 евро

# 18
  • Мнения: 3 042
Има турски и полски Памперс .
Peace

Аз за това ги зарязах отдавна, защото по едно време все на турски попадах и пускаха. Sick

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В една друга тема за въпросните памперси попитах кои са оригиналните Памперс? Първо ми ги посочете, после търсете фалшивите  ooooh! Колкото маратонките Адидас са оригинални- нали ги правят навсякъде по света...

# 20
  • Мнения: 2 122
Фирмата производител на пелените Pampers - Procter&Gamble  е американска, но като всяка голяма фирма има заводи в цял свят. В една страна се произвеждат част от продуктите, в друг завод /страна/- друга. В България пелени се внасят от Полша или Турция, както вече са отбелязали майките тук, като доколкото зная турските са с по- добро качество. Работила съм за тази фирма и мога достатъчно да ви разказвам, но като цяло от разговора ми с клиентки съм разбрала, че при момчета има по- голяма вероятност да "пропуснат", като в повечето случаи става въпрос за неправилно поставен памперс.

# 21
  • Мнения: 3 457
турските е както ги намериш,последния път са ми на 13 долара пакета -четворката,и по-евтини и по-скъпи сме купували,но съм много доволна.

# 22
  • Мнения: 2 849
Явно има фалшиви .И на нас ни се е случвало от един пакет поне 10 бройки пропускат .Либеро е за предпочитане ,по -меки са и няма обриви от тях . Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Незнам ние ли сме с много претенции...изнежена кожа ли има моя син но бях купила една опаковка "Памперс" 1 и целите му крачета се обринаха ...сменх марката и веднага мина изринатото. Иначе бях решила да карам на Памперс..ама на..

# 24
  • Мнения: 122
Ами със сигурност ги поставям правилно. Ако не съм, то тогава как Либеро не пропускат на 30 тата минута, а Памперс пропускат. Все пак имам 3 годишен стаж с поставяне на памперси.
Фирмата производител на пелените Pampers - Procter&Gamble  е американска, но като всяка голяма фирма има заводи в цял свят. В една страна се произвеждат част от продуктите, в друг завод /страна/- друга. В България пелени се внасят от Полша или Турция, както вече са отбелязали майките тук, като доколкото зная турските са с по- добро качество. Работила съм за тази фирма и мога достатъчно да ви разказвам, но като цяло от разговора ми с клиентки съм разбрала, че при момчета има по- голяма вероятност да "пропуснат", като в повечето случаи става въпрос за неправилно поставен памперс.
Ами аз също имам опит с работа за голяма фирма /конкурента на  P&G за някой от стоките, ако въобще може да се каже че са конкуренти/. Та примера е с праховете за пране. Докато определени марки се внасяха от Унгария, качеството беше едно, когато започнаха да се внасят от Румъния всички забелязват промяната в качеството. Определено не съм съгласна с твърдения /в случая косвени/, че не се прави компромис с качеството. Компромиси се правят, за да се постигне по- ниска цена и стоките да бъдат с цена, която да отговаря на покупателната способност на населението за съответния регион.
Още един пример. Как ще ми обясните факта, че когато ползвах "Памперс" произведен в Турция детето се обриваше, а когато започнах да слагам същата марка само, че произведена в Полша или в Германия, обрива изчезна!?

Всеки решава сам какво е най- добро за детето му, а аз за себе си съм взела решение по възможност да не използвам препарати и продукти за децата си, произведени под името на известни световни марки за пазарите на Източна Европа.
И хайде да не обвиняваме майките, че не могат да слагат памперси, за да защитим определена марка!

# 25
  • Мнения: 8 505
Не мисля,че са фалшиви.Явно от време на време им занижават качеството,затова се получава така.Аз също купувах почти година Памперс на дъщеря си и за това време нямах никакви оплаквания.В един момент почти всеки започна да пропуска.Дотам беше с Памперс Stop

# 26
  • Мнения: 3 457
аз продължавам да твърдя ,че турските памперси са супер,но турски купени от турция,а не тук продавачите да твърдят ,че били внос от турция Peace

# 27
  • Мнения: 3 457
и друго как разбрахте ,че са внос от турция-вие видяхте ли ,че от там ги внасят.Преди няколко месеца в моя град в един гараж разкриха ,че се пакетират прахове-ариел,персил,тайд-е  как праха да има качество,уж бил внос от...

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
не съм попадала на некачествени Памперс,не пропускат не се обрива от тях...абе доволна съм:)

# 29
  • Мнения: 122
аз продължавам да твърдя ,че турските памперси са супер,но турски купени от турция,а не тук продавачите да твърдят ,че били внос от турция Peace
Така съм съгласна! То и за този пазар се произвеждат под друго име /виж си опаковката- Prima/, а не "Памперс".
и друго как разбрахте ,че са внос от турция-вие видяхте ли ,че от там ги внасят.Преди няколко месеца в моя град в един гараж разкриха ,че се пакетират прахове-ариел,персил,тайд-е  как праха да има качество,уж бил внос от...
Отстрани на бялата лента има текст,  като от матричен принтер- код и след това "TR" или  "Made in Poland" и т.н.   bouquet

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 13:21 от Velvet

Общи условия

Активация на акаунт