СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 14

  • 41 784
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря ви Heart
В сряда съм при втората лекарка.
Много ми е ново всичко и информацията, с която ме заляха и двете, ме обърка Sad
Първата намекна, че такава форма на сакче може да има при извънматочна... А навсякъде пише, че при толкова ниско ЧХГ не може да се види сакче. Какво е видяла тогава..

# 16
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Всичко друго, но не и сакче. Както са писали момичетата, под 1000 е абсурд да види сакче. А да види сакче В матката и да се усъмни за извънматочна, е меко казано нелепо.

# 17
  • Мнения: 370
Благодаря ви Heart
В сряда съм при втората лекарка.
Много ми е ново всичко и информацията, с която ме заляха и двете, ме обърка Sad
Първата намекна, че такава форма на сакче може да има при извънматочна... А навсякъде пише, че при толкова ниско ЧХГ не може да се види сакче. Какво е видяла тогава..

Не искам да ти поставям диагнози, но това чхг според мен си върви добре. Раничко е било за това си объркана. Моята извънматочна си пролича след като хормона ми вместо на 48-72ч се удвояваше на 148ч

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте, на 25.07 си правих ЧХГ и беше 372,69. След това отидох на лекар и ми каза, че има легълце, но още нищо не се вижда. Каза ми отново да си направя ЧХГ (27.07- закъснение 9 дни) и резултатът е 959,79.
Според вас рано ли съм отишла на лекар и затова не се видя още нищо или? Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 843
Да, ходи се при ЧХГ над 1000.

# 20
  • Мнения: 3
Да, ходи се при ЧХГ над 1000.

Благодаря Simple Smile Усмихнат ден! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте,
на 8-ми ден след ЗЕТ на 2броя 5-дневни снежковци ЧХГ 177. На 11 ден ЧХГ 605. Добре ли върви и дали и двете са се хванали?

# 22
  • Мнения: 4 843
Добре е, да. Няма как да се каже дали и двете са се хванали, възможно е.

# 23
  • Мнения: 7
Благодаря за бързия отговор! Успех на всички ни!

# 24
  • София
  • Мнения: 181
Здравейте, момичета.
Имам нередовна менструация и закъснение от 2 седмици не е странно за мен, но след 2 положителни теста, които направих онзи ден вкъщи, днес отидох и на ЧХГ,записала съм си и час за преглед, но е на 11.08... Та, резултатите ми излязоха и са 12250 miU/ml Как ви се струват?

# 25
  • Мнения: 7 898
Добре.

# 26
  • Мнения: 4 843
Ами бременна сте със сигурност.

# 27
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Здравейте, момичета.
Имам нередовна менструация и закъснение от 2 седмици не е странно за мен, но след 2 положителни теста, които направих онзи ден вкъщи, днес отидох и на ЧХГ,записала съм си и час за преглед, но е на 11.08... Та, резултатите ми излязоха и са 12250 miU/ml Как ви се струват?
На 11.08 може би ще чуете и сърчице вече. Тихичко честито и до финал. Много положителен е теста.

# 28
  • Мнения: 71

Някой дали може да ми го разчете?
Понеже мисля че е отрицателен ,а не съм сигурна

# 29
  • Мнения: 1 686

Някой дали може да ми го разчете?
Понеже мисля че е отрицателен ,а не съм сигурна
Отрицателен е.

Общи условия

Активация на акаунт