Кога отделихте детето си в друга стая

  • 3 985
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Още като се прибрахме от болницата.Ползвам бебефон.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 826
На 5 месеца го отделихме в друга стая.
Не ползваме бебефон,защото стайте са преходни.

# 17
  • Мнения: 476
Преместих го в отделна стая, когато беше на една годинка. Исках да го направя по-рано, но нямах възможност. Свикна много бързо и се чувства добре там.

# 18
  • Мнения: 510
От средата на първия месец е в отделна стая. Въобще не можех да спя докато бяхме заедно, все се ослушвах и будех при най-малкия шум. Не сме ползвали бебефон.

# 19
  • Мнения: 4 629
На 3 месеца беше синът ми като го преместихме в неговата стая. Имаме бебефон. Като го сложим в креватче без решетки сигурно ще си купим видеофон

# 20
  • Мнения: 4 399
На 2.5 месеца. Преместихме се и вече нямаше място в спалнята за нейното голямо легло. Преди това спеше в един кош който мъкнехме нагоре-надолу. Бейбифон никога не сме имали, въпреки че живеем в двуетажна къща и не бих посъветвала някой да си купува. Не е имало случай да не я чуя. Спим на отворени врати.

# 21
  • Мнения: 295
Аз преместих сина ми в самостоятелна стая като беше на една годинка. Преместих го с все бебешко креватче. Прие го доста добре, щото все пак си е в неговото си легълце и не усети липса. А за това дали ще го чуваш - със сигурност. Все още не съм чула за майка, която в колкото и отдалечена стая е да не чуе детето си. Това си е инстинкт, който само майките имаме. Ние сме на леко притворени врати. Така че не се колебай - направо го мести.

По-трудното ще дойде, когато ще траябва да го изместиш на единично легло. Ще пада, ще се събужда, плаче, идва при вас. На и това ще мине. При нас почти е отминало.

# 22
  • Мнения: 1 370
Отделих сина ми в отделна стая, когато навърши 1 годинка. Бейбифон, ползвам и до днес.

# 23
  • Мнения: 295
Забравих - бебефон имаме, но го ползваме само през деня, щото е по-шумно. Нощем го изключваме.

# 24
  • Мнения: 742
Ниее отделихме Криската, когато стана на два месеца и все още спим в отделни стаи, но с отворени врати. Не сме ползвали бебефон - и отворените врати вършат работа Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Отделих сина ми в отделна стая, когато навърши 1 годинка. Бейбифон, ползвам и до днес.
И аз така Peace!

# 26
  • Мнения: 799
На 9 м. (преди 2-3 седмици), ползвам бейбифон. Не се буди през нощта.

# 27
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дъщеря ми беше на 6години, а синът ми още спи между нас със татито. Ще го отделим след 4тата година.

# 28
  • Мнения: 6 461
Засега всички сме  в една стая. ooooh!Все още така спим ,но смятаме да отделим децата .Не се знае кога ще стане това може би някой слънчев ден........................ Mr. Green

# 29
  • Мнения: 949
Още като беше на 2-3 месеца и ползваме бейбифон.

Общи условия

Активация на акаунт