Кога отделихте детето си в друга стая

  • 3 987
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 938
От 2 месечна спи сама в стая. Бебефон ползвам и до сега.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 926
Преди две седмици я отделихме, но се буди нощем и ходим при нея. Надявам се да свикне скоро. Четох , че най-подходящото време за отделяне на децата било между 9м и 1.5 г.
Имаме бебефон.

# 47
  • София
  • Мнения: 377
На 3 навършени месеца, когато престана да се буди нощем за ядене. Без бебефон сме, но живеем в гарсо и всички врати са отворени. Не палим лампа никъде.

# 48
  • Мнения: 131
Ние можехме да се отделим още на 2-3 месеца. Бебчо спинкаше добре през нощта. Но пропуснахме момента. Започнаха да излизат зъбчета и ме будеше да го кърмя. Та затова чак сега като станахме на 8 месеца го отделихме. Ако не кърмиш, не е нужно да го държиш при тебе. Не се  #Crazy, за действай   bouquet

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 488
Ние сме на 4 месеца и сме заедно още но си мисля че сме пропуснали момента не заспива трудно но не трябва да е сама.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами честно да си призная още ме е страх.А и се буди често нощем и ако го инсталирам при батко му, той ще лудне  Crazy
Може би догодина живот и здраве  newsm78 Blush

# 51
Все още вечер спим в една стая, понеже вечер често се буди за бибката. Но през деня спи сам и ползваме бебефон.

# 52
  • Мнения: 416
На 5 месеца.

# 53
  • Мнения: 136
На 6м. Оставяхме вратите отворени и в коридора - да свети една лампа.

# 54
  • Мнения: 1 101
Все още си спим заедно  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 1 621
Още не сме я отделили. Засега ни е добре така. Мислим догодина да и направим стаята. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 337
Спи в детската си стая от първия ден, но до 3 месец и аз бях там заради нощните хранения. Ползваме бебефон и до момента.

# 57
  • Мнения: 11 818
От 4-тия месец я отделихме и бях щастлива от този факт, защото и тя си спеше спокойо, а и ние.. но напоследък нещо не иска и няколко пъти вече спи при нас, отдавам го на зъбките, но започнах да се притеснявам, че не иска да спи в леглото си. Дано е само временно явление!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт