Знаете ли кого видях - 39 тема

  • 105 541
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 14 708
Цитат
Външният вид няма смисъл да го споменавам.
Кажи,кажи.
На Мария-Луиза,Пополина вокс.Заговори възрастен човек с работно облекло,спомнял ли си любимият учител от у-ще.Симпатяга е тя.

# 331
  • Мнения: X
Томислав Дончев, на Раковска. Опитваше се да остане анонимен.

# 332
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 394
И как по-точно в това голямо село се е опитвал да остане анонимен?

# 333
  • Мнения: X
И как по-точно в това голямо село се е опитвал да остане анонимен?
С нахлупена до очите шапка с козирка.
Simple Smile

# 334
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 394
И аз съм го виждала с тази шапка и раничка.

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 13:14 от 🌹 Mimi Rose 🌹

# 335
  • Мнения: 2 512
Дано не звуча като кисела леля, но едно не мога да разбера - какво се правят на ощипани всички с това псевдо криене. От кого се крият, кой ще тръгне да ги притеснява, че чак и да ми се дегизират. Те повечето хора даже няма да ги познаят, какви са тия шапки над очите и разни тем подобни. Изключително смешно и инфантилно.

# 336
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 394
Човек да не си сложи шапка и очила в наши дни. Веднага става инфантилен и смешен.

# 337
  • Мнения: 2 618
Ами те се крият, но като ги разпознаш им става много драго... Понеже България е размерите на Америка. Та копират от Хамериканските звИзди.

# 338
  • Мнения: 4 871
И известните имат нужда от анонимност. Друг е въпросът, че лесно биват разпознавани, но има дни, в които на човек не му е до това.

# 339
  • Мнения: 9 220
И известните имат нужда от анонимност. Друг е въпросът, че лесно биват разпознавани, но има дни, в които на човек не му е до това.

Ами сигурно не им е приятно всеки да им подвиква като на...магистралка

# 340
  • Мнения: 2 512
Човек да не си сложи шапка и очила в наши дни. Веднага става инфантилен и смешен.

Не става въпрос за това. Потребителката беше написала, че се е опитвал да се прикрие. Явно не разбирате за какво говоря, иначе не бихте изкоментирали така.
Исках да кажа, че е смешно как си мислят, че са яко разпознаваеми и хем леко-леко се оглеждат дали ги разпознава някой, хем уж искат да не ги разпознае. Повтарям - яко инфантилно!

# 341
  • Мнения: 1 779
Човек да не си сложи шапка и очила в наши дни. Веднага става инфантилен и смешен.

Не става въпрос за това. Потребителката беше написала, че се е опитвал да се прикрие. Явно не разбирате за какво говоря, иначе не бихте изкоментирали така.
Исках да кажа, че е смешно как си мислят, че са яко разпознаваеми и хем леко-леко се оглеждат дали ги разпознава някой, хем уж искат да не ги разпознае. Повтарям - яко инфантилно!
И аз така, като видя някой световно непознат да върви подчертано прикрит с шапка, тъмни очила и тн, и разбирам, че съм срещнала Онази велика участничка в Гласът на България, която е отпаднала в първи кръг, но вече е уморена от изключителния интерес към нея.

# 342
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 394
Разбрах аз за какво говорите, ама Вие не можете да ме разберете. Захлупил си човека шапката (не мога да го трая принципно) и вече криел се, бил смешен. Че може да му е било студено. Как ще се скрие с шапка с козирка? Само в главата на някой...

Не ми се е случвало да видя някоя популярна личност и към нея да се е затичала тълпа, която да иска нещо от тях. И да се случва, не е някаква масовост, че да им е досадно. Вече писах как с майка ми срещнахме Татяна Лолова веднъж, светла ѝ памет и тя първа ни поздрави усмихната, защото видя, че майка ми възкликна като я забеляза. Едно "добър ден" не означава, че ще тръгнеш да досаждаш на човека.

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 16:38 от 🌹 Mimi Rose 🌹

# 343
  • София
  • Мнения: 12 511
Днес Катето Евро, нещо е правила по лицето. Скулите ѝ стояха като топки. Беше с един леко женствен фризьор или гримьор не се сещам точно.

# 344
  • Мнения: 2 533
Преди няколко дни Ирина Тенчева във Фантастико. Някаква книга рекламираше. По-едра отколкото си мислех.

Днес, в Ринг мол - Александра Петканова и малкия. Той е голям сладур. Тя беше с маска и не видях новия нос. Joy Висока, слаба, но все пак едра.

Общи условия

Активация на акаунт