Седмокласници 2020/2021 - Трето класиране - (26.07 - 01.08)

  • 33 952
  • 497
  •   1
Отговори
# 420
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147
за статистиката:
5 от 19 се класираха нагоре;
1 от 19 остана на същото място.
другите?
предпочитам да мисля, че са се отказали от трето, а не че не са успели.

# 421
  • София
  • Мнения: 1 891
Red, искрено се забавлявах с вас миналата година - страхотни сте Kissing Heart Много ни помагахте, окуражавахте и съдействате Kissing Heart
sanaka май не твори тази година/ако не бъркам/, то аз май не дадох възможност на никого - бълвах "творения" Joy

# 422
  • София
  • Мнения: 7 209
Русалката е по стиховете. 😊
То май от нея е тръгнала традицията.
Ама събери ги тия твои стихове, Бебчо, подсетих се сега и пак отворих нашите, адски готин спомен просто. 😁

# 423
  • Варна
  • Мнения: 499
Вчера не ми остана време да надникна във форума.

Браво: Иланг - иланг, magi_sveta, Pisa, Атанас Латев, Galadriel78!  Поздравления за смелостта и късмета на децата и на вас! Вече можете да отмаряте, както си му е реда. Късмет на некласираните набори. Дано попаднат на свестни училища и съученици.
Моят син вече го снабдих с 2 бели ризи, 2 униформени тениски с къс и 2 с дълъг ръкав.
Настоях вече да сяда и да чете от литературата за осми клас, че да се спре вкъщи поне през най-горещите часове на деня. Уж го плаших, че вечер ще искам да обсъждаме каквото е чел през деня, ама от сега знам, че няма да стане. Довечера си идват сестра му от София и ММ от едномесечна командировка в Свиленград. Темите на разговор ще са други.
Весело лято и много щастие и хубави емоции пожелавам на всички.

# 424
  • София
  • Мнения: 979
за статистиката:
5 от 19 се класираха нагоре;
1 от 19 остана на същото място.
И ние сме по нагоре /3 позиция/, но не в най- желаното Wink
До колкото разбирам след трето класиране - вече влизат само по специален ред, с директорска квота и т.н. и няма да рискуваме. Записах я и се надявам да е на късмет.

# 425
  • Мнения: X
Мисля ,че след всичко преживяно е редно да разкрия ,че аз не съм родител.Аз съм един  седмокласник(вече осмокласник),който покрай всичко това се оправяше сам.Дори вече се познавам със служителките от РУО Стара Загора - честичко им се обаждах за да попитам някакъв въпрос свързан с класиранията,а те ме мислеха за родител.Един ден ,когато се обаждах за пореден път се случи това:
Аз:Здравейте,имам въпрос .........
Служителка:Добре само един момент да дам телефона на жена ,която е запозната с нещата.(Преди да даде телефона на въпросната служителка и казва какъв е моят въпрос).Цитирам:
"Вале, тука някаква жена пита за класиранията за седми клас ......"Не ми се занимаваше да обяснявам,че всъщност съм дете-така и не им казах. Умрях си от смях след това(получи се така , защото гласът ми още не е мутирал😁).Понякога ,когато се събудя сутрин в мозъка ми през ноща се е формирал въпрос и първата ми работа(буквално 15 секунди след като отворя очи)беше да се обадя в РУО за да попитам.На своя глава участвах на трето класиране (по-скоро единият родител ме убеждаваше в това да остана в училището ,в което са ме приели на първи етап ,а другият ме окуражава да следвам целта си ).Човекът, който ме подкрепи е моята майка,но проблема е ,че работи в чужбина за да ни издържа(5 деца),и така повече ми въздействаше баща ми .Обаче аз съм твърдоглав и  това си е.С нея се чуваме по телефона и то само понякога( работи до късно ,а и разликата в часовите зони(-2часа е там).Овлякох се малко в писане .Исках просто да кажа : Не съм родител!
За малко да забравя да пожелая на връстниците си весело лято!😉

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 13:46 от Анонимен

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Рори72, не бяхме в математическата гимназия, но много точно си обяснила положението.
Ние се записахме, днес ще ходим за униформа.

Отпуснах душицата вече, детето е щастливо. Simple Smile Започвам диета, че от седмокласни нерви и коронавируси сто кила станах.
Детето започва Библията да чете от днес.

# 427
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Атанас,
Аз не познавам учебните заведения в Стара Загора, но къде всъщност ще учиш наесен?
А когато напишеш това:

"Ние ще чакаме трето класиране,защото на първо синът ми сам си писа желанията и тогава не искаше нито испански, нито италиански.Писа и двете ЕГ с АЕ и НЕ,но като разбра ,че няма да му стигне бала веднага ги заобича и двата езика,пък дано да останат места за трето
"

Е логично четящите да останат с впечатление,че си баща на седмокрасник, а не самия ученик, нали;)
Всъщност сега прегледах и останалите постове...всичките са написани от името на баща, чието дете е 7 клас...и е прието в 133 и в НТГ със специалност "Оперативно счетоводство" -май Пловдив.
Та...така.

# 428
  • Мнения: X
Атанас,
Аз не познавам учебните заведения в Стара Загора, но къде всъщност ще учиш наесен?
А когато напишеш това:

"Ние ще чакаме трето класиране,защото на първо синът ми сам си писа желанията и тогава не искаше нито испански, нито италиански.Писа и двете ЕГ с АЕ и НЕ,но като разбра ,че няма да му стигне бала веднага ги заобича и двата езика,пък дано да останат места за трето
"

Е логично четящите да останат с впечатление,че си баща на седмокрасник, а не самия ученик, нали;)
Всъщност сега прегледах и останалите постове...всичките са написани от името на баща, чието дете е 7 клас...и е прието в 133 и в НТГ със специалност "Оперативно счетоводство" -май Пловдив.
Та...така.
Да така е ,точно заради това се ИЗВИНЯВАМ на всички!🙁

# 429
  • Мнения: 440
Атанас Латев поздравления, че си се справил сам със седмокласната епопея!Познавам родители, които не успяха (може би защото не потърсиха помощ  в Бг мама Wink ).
Само едно не разбрах - защо беше нужно да публикуваш от името на родител?
Навярно имаш своите мотиви.
Но...не мисля, че някой тук щеше да ти откаже помощ ако беше написал, че си ученик от самото начало.

# 430
  • Варна
  • Мнения: 499
Атанас Латев, поздравления за будния ти ум! Адмирации, че си преследвал до край мечтите си, а това от чий профил си писал мен не ме интересува. Важното е, че накрая си постигнал желаното. Късмет и успехи в училище и в живота ти желая и весело лято.

# 431
  • Мнения: 755
Атанас, ние тук сме не - лоши лели и щяхме да ти помогнем и окуражим, дори и повече, ако беше споменал, че сам се бориш.
Пожелавам ти много щастие в избраното училище и все така целенасочено да следваш мечтите си Simple Smile!
Късмет🤗!

# 432
  • София
  • Мнения: 3 872
beb4o_fb, отново много добре си представила емоциите на изминалата година.
Преди няколко дни споделих с ММ и девойката, че ми липсват емоциите от изминалото НВО Laughing

Атанас, поздравления за това, че сам си взел решения за това къде искаш да учиш. Малко са децата на тази възраст, които биха се справили сами с всичко това. Браво.

# 433
  • България, София
  • Мнения: 1 759
Атанас, поздравления, че си се организирал така добре, търсил си информация, която да ти е от полза и не си се отказал до последно да преследваш целта си!
Заслужено удовлетворение от приема в желаното училище след поетия риск.
Малко деца на твоята възраст са толкова целеустремени и могат да се справят сами. Твоята майка трябва да се гордее с теб!
Пожелавам занапред да имаш много успехи и все така с хъс да преследваш целите си!

Бебчо, твоите строфи внасят колорит и настроение сред бурните емоции тук Simple Smile Наистина трябва да ги събереш в стихосбирка Simple Smile

# 434
  • Варна
  • Мнения: 499
Петъчно ми е... Ходила съм само веднъж на плаж след като се стопли водата и мисля да наваксам.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт