Седмокласници 2020/2021 - Трето класиране - (26.07 - 01.08)

  • 33 928
  • 497
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 777
Ysap, суперрр
Атанас Латев, продължавай все така. Спокойна съм за теб Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 21:30 от Amelin

# 436
  • Мнения: 4 396
Ysap, красота!

И в мен има някаква носталгия към времето, когато започнахме с НВО. Децата ни израстнаха, ние научихме важни житейски уроци.

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 20:14 от Tsugumi_

# 437
  • Мнения: 9 903
Така се създава недоверие, Латев. Поне да си беше пазил тайната докрай...

# 438
  • София
  • Мнения: 3 291
Не разбрах Атанас защо трябваше да лъже. Та ние сме любезни към абсолютно всеки.

Никакви поздравления да не очаква от мен.

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 1 268
Атанас Латев!
Аз пък те поздравявам с цялото си сърце, защото не мога да си представя моят син да направи същото като теб. Или пък да звъни с въпроси в РУО. БГ мама е последната платформа, в която би му хрумнало да търси информация, да задава въпроси и да изразява мнение.
Смятам за нормално да се притесниш и да не пишеш в началото, че си седмокласник.
Смятам, също така, че е доблестно, че се разкриваш и с големи букви пишеш, че се извиняваш.

Желая ти късмет!
И, бъди здрав!
Поздрави майка си!

# 440
  • София
  • Мнения: 2 660


Рано в зарана (само 15 минути закъснях за работа) записахме младежът за втори и последен път!!! Той е щастлив, облекчен, направо светна!

Изпратихме снощи каката на европейско първенство, най-младият национал на женския отбор по карате!
Скрит текст:

 А днес отиваме на вила с приятели до неделя, малко на сянка ...
И изпих след работа една бира с кеф (в петък сме до 14:30).

# 441
  • Мнения: 15
за статистиката:
5 от 19 се класираха нагоре;
1 от 19 остана на същото място.
другите?
предпочитам да мисля, че са се отказали от трето, а не че не са успели.

Здравейте, аз гласувах за трето класиране, но ни приех към МК и се записахме вече.

# 442
  • София
  • Мнения: 3 524
Вчера не ми остана време да надникна във форума.

Браво: Иланг - иланг, magi_sveta, Pisa, Атанас Латев, Galadriel78!  Поздравления за смелостта и късмета на децата и на вас! Вече можете да отмаряте, както си му е реда. Късмет на некласираните набори. Дано попаднат на свестни училища и съученици.
Честито и от мен! Поздравления и най-после да започне истинското лято Simple Smile

# 443
  • Мнения: 310
Браво, момче Атанас Латев! Нека има повече мъже като теб! Решителни, целеустремени, взимащи сами решения! Има нужда от повече такива момчета!

# 444
  • Мнения: 6 726
Не виждам нищо смешно в това. И сигурно децата които са приети и ще учат в ЕГ Пловдив може би трябва да се срамуват от това според вас. Незнам …. И моят син щеше да се срамува повече ако е приет чак на трето класиране отколкото от това , че ще учи в ЕГ Пловдив. Различни хора различни идеали 😊
Чакайте, изпит по математика или каквото и да било за 4 класиране няма как да има.
За изпит се говореше за заемане на свободно място след започване на учебната година, даже минимум след 1 срок учене. Дотогава освен нормалното балообразуване друго не може да има.
Скрит текст:
На 9 септ е излязло съобщение http://omg-bg.com/files/2020_21/sv_mes2020.pdf
Но най-вероятно не се води 4-то класиране наистина.
Най-добре да се попита в съответното училище, за да има конкретика и яснота.

И да ви поразсмея малко - днес синковецът си призна следното: Класната от училище питала децата от класа кой къде е приет. Той не отговорил, защото го било срам, че е записан в английската...

Мисля,че дължите голямо извинение на Иланг-Иланг
Мнението ви е изключително грубо и показва само комплекси.

# 445
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Странно е как далеч  от класиранията темата си върви леко и с добър тон. Идва време за класиране и се започва моето гардже е най, ти не знаеш какво искаш, объркваш детето си като не го насочваш къде да учи. Close
Допълвам се: темата е да ни олекне, да се повеселим, да си помогнем, а не да намираме недостатъци. Децата са деца, не винаги имат нашите виждания за балове и училища. Може да не е причината, че не харесва училището, а че е срам да си дадеш зор по математика и само ти да не влезеш в МГ. Баловете зависят от желанията на децата и днес СМГ може да е първо, след година ако всички решат да учат в НПМГ ще се обърне колелото.

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 20:13 от Buzzy

# 446
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 036
Весело лято, мацки!

Приятна почивка и спокойствие ви желая!

# 447
  • София
  • Мнения: 175
Честито на децата, сбъднали желанията си!

Браво на Атанас, бъди винаги така решителен и смел, впечатли ме с това! Наистина малко деца на твоята възраст са толкова самостоятелни и решителни. И, ако наистина си ученик, шапка ти свалям за извинението. Не са много хората, които умеят да произнасят тази толкова важна думичка. А да не говорим във форумите. Това говори и за добро възпитание. Успех и по-нататък!

При нас е лежерно, вече сме си в София, радвам се на по-спокойния ни град. Момчето е със свободна програма, вечер излиза из махалата с тайфата от дванадесет деца - повечето момчета, но има и две момичета. Забавляват се, хапват някъде и към 24 ч. се прибира.

И от мен весело лято и  наздраве с розе! Simple Smile

# 448
  • София
  • Мнения: 1 885
Red,  не можах да намеря линка към стиховете ви, дай жокер Hug

Колко силно може да бъде човешкото въображение  - очаквам с нетърпение морето, дори е в асансьора усещам мириса му Joy

Весело лято и от мен!

# 449
  • София
  • Мнения: 7 193
На първа страница в темата ни, под снимкатата и Осми клас и т.н., със специфичен шрифт "Нашата седмокласна епопея, възпята в поезия". 😊

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 22:41 от Red

Общи условия

Активация на акаунт