Защо мъжете в България пият всяка вечер? Това някога ще се промени ли?

  • 18 098
  • 382
  •   1
Отговори
# 330
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 933
AIDA_N, коментарът  ми беше конкретно към James42 и това, което той е написал.

А иначе е@ати и разискванията и философските расъждения за тема "алкохол" и "кой бил пияница и кой не". "Пуашим се, ко@еле." Wink
Тоест аз нямам право да коментирам ли?!

Оф, айде наздраве Smile

Контеса, ти пиеш ли? Предполагам не. У вас пият ли? Предполагам никой не пие. Тогава какъв ти е проблемът? Да даваш наклон на някакви хора дали, кога, колко и въобще да пият, мисля, че не ти е работа. Или ти е работа не знам. Може пък да работиш в някакви центрове за борба с алкохолизма или нещо подобно...
Мен изобщо не ме интересува честно казано кой пие 28 грама, кой пие 225 грама. Който иска да пие, който иска да не пие, мен какво ме касае какво се случва в чуждите домове, организми, отношения?! Ами всеки си има глава на раменете, да си я ползва по предназначение. Кеф ми е да пия ракия, правя си салата, наливам си ракия. Кеф ми е да пия уиски, сипвам си ядки и си пия уискито. Не ми се пие тази вечер, не пия.... Някой интересува ли го на моята маса алкохол ли има, вода ли има, чай ли има...

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 22:09 от AIDA_N

# 331
  • Мнения: X
Аида, говорим си и повдигаме щекотлива тема, която за съжаление е истинската пандемия от мнооого години.

# 332
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 933
Ами алкохол се пие по нашите земи още от времето на хан Крум /всъщност не се знае колко още от преди това/. Знаем от историята, че е изкоренявал лозята. Да се е изкоренило пиенето - не се е. Това не е български проблем. Алкохолната индустрия е мощна в цял свят. Ако някой си мисли, че с 20 страници тема в бг мама някой ще спре да пие, няма как да стане.

# 333
  • Мнения: 6 733
То пък голяма гордост да поркаш всяка вечер....

# 334
  • Мнения: 7 322
Не изпитвам необходимост да спирам да пия. Кеф ми е- пия, не ми е кеф- не пия. Който никога нищо не пие има някаква дълбока патология, телесна или душевна.

# 335
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 933
То пък голяма гордост да поркаш всяка вечер....
Що, у вас с гордост вечеряте всяка вечер ли? Въпрос на гордост ли да е всяко нещо, което човек прави?

# 336
  • Мнения: 6 733
Защо трябва да се изтъква колко поркате всяка вечер? Черният дроб си е ваш, но да твърдите как това е правилно е too much, excuse my French.....
Между другото смръднята на сутринта е мега гадна.

# 337
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 933
А да твърдите как това да пия една чаша вино не е правилно?
Кой решава дали е правилно или не? Ти? Контеса? Три съфорумки в бг мама? Сериозно ли?
Ти не пий. Кой те кара. Някой в някоя тема в бг мама ти каза колко е правилно да пиеш ли?

# 338
  • Мнения: 19 969
Бе ко им се обясняш. Simple Smile

# 339
  • Мнения: 6 733
Бе, пий си бре...... ко се обясняваш, хълцук. Ай наздраве.

# 340
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 933
Значи като дойде някой да ми обяснява кое е правилно и кое грешно, ама според неговата си философия, и ме изправя на нокти... Може на децата си да обяснявате това и така по този начин, ама на възрастни непознати хора, в някакъв форум, пък да ми размахвате пръсти и да ме възпитавате.... Айде нема нужда.

Наздраве Wine Glass

# 341
  • Мнения: 7 322
Няколко "приятелки", които ми натрапваха тяхната истина ги изпратих да си гледат работата. Тези, дето размахват пръст, да възпитат първо себе си.

# 342
  • Мнения: 19 969
Обикновено най-големите моралисти просто се страхуват от себе си.

# 343
  • Мнения: 7 322
Да, и от миналото си.

# 344
  • Мнения: 6 733
Какво се засягате толкова, като се имате за прави?
Ай наздраве😀

Общи условия

Активация на акаунт