Семейни отношения и пари

  • 10 541
  • 272
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 930
Ето ме, аз се впечатлявам от тези жени.
Хубава, елегантна, с приятна рокля, която прозира на просвет и въпреки това пазарува от Женския пазар след работа, готова да влезе между хора от различни  етноси само и само да нахрани съпруга си.
Е как да го нахрани като той държи парите и се стиска, да не вземе оная да си купи 2 хубави рокли, вместо позволената една?! Или викаш, хем да ходи на работа да си изкарва пари за хубави рокли, хем да пазарува и да го храни. 😂😂😂

# 106
  • Мнения: 15 033
Ами впечатляват се. В смисъл, впечатляват се от жени, които им осигуряват комфорт.
И аз се впечатлявам от мъже, които осигуряват комфорт.

А мъжете не се впечатляват от вмирисани на пържен лук слугини, а от малко по-друг тип комфорт.

# 107
  • Мнения: 456
Жената трябва да има многофункционални проявления в ежедневието.

Хем да е поддържана, т.е. елегантна рокля, но тя по подходящ начин да подчертава сексапила, хем да е способна да бъде любяща съпруга. Не съм писал, че роклята трябва да е само една. Нека си купува дрехи, но да е умерено. Не може само ние мъжете да даваме, даваме, даваме, а когато се приберем вечер да заварваме БигМак меню доставено от Фуудпанда.

Ами по-добре да си взема пандата за съпруга, то поне е сигурно, че гладен няма да остана.

# 108
  • Мнения: 433
Трябва да има баланс. Една жена трябва да умее да нахрани семейството си и същевременно да намира време и за себе си. А и съпруга и децата ще помагат. Нали за това се казва партньорство.
Не мисля, че като свърша някаква домакинска работа съм слугиня.

Аз не се определям като слугиня!

Въпрос на виждане.

# 109
  • Мнения: 10 998
Ама ти така или иначе нямаш жена, не виждам каква ти е драмата.
Аз като жена си искам личния кеф, множество парцалки, по-възможност и да получавам глезотийки от съпругът. Факт, не винаги животът ми е бил такъв, ама аз и не ща да се женя и събирам с никой, искам да си живея за личен кеф, просто моят кеф е над всичко. Сега лятото напълно съм си задоволила емоционалните потребности, зимата уча с децата си, та много много нямам възможност да излизам. Ни определено няма да се прибера да правя салата на мъжа ми, готвя си каквото искам за себе си. Склонна съм да му сготвя, но не ми е това вся и всьо в живота.

# 110
  • Мнения: 433
И храните ли се заедно? Като казваш, че ти готвиш за себе си и той сам ли си готви?

# 111
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 879
Добре, че съпруга ми готви, та не изпада в драми. А и не обича салата с ракия.
Сега сериозно, за мен едно семейство е като екип, всеки внася в бюджета според възможностите си. И бюджета е общ, лични сметки няма. От бюджета се плащат сметките, училището на детето, колите, почивките. От същият този бюджет се харчи и за лични удоволствия.
С течение на годините сме изградили стройна система и ако някои от нас е с по-ниски доходи или без, това не се отразява на стандарта ни на живот.

# 112
  • Мнения: 15 033
Жената трябва да има многофункционални проявления в ежедневието.
А мъжът?

# 113
  • Мнения: 2 749
След работа по полупрозрачна рокличка да се юрна на Женския за домати? Майтап е, нали?

# 114
  • Мнения: 10 998
Не, аз обичам разни буламачи тип детска кухня, той яде само сандвичи и салати, аз хляб почти не ям. Съответно всеки сам си готви и си яде. Той моята храна не я понася, децата също. За тях само баници, пици, пържени картофи, бухтички, а аз ако ги ям тия неща ще стана сто кила и никой няма да се впечатли от мен на женския пазар.

# 115
  • Мнения: 6 930
Жената трябва да има многофункционални проявления в ежедневието.

Хем да е поддържана, т.е. елегантна рокля, но тя по подходящ начин да подчертава сексапила, хем да е способна да бъде любяща съпруга. Не съм писал, че роклята трябва да е само една. Нека си купува дрехи, но да е умерено. Не може само ние мъжете да даваме, даваме, даваме, а когато се приберем вечер да заварваме БигМак меню доставено от Фуудпанда.

Ами по-добре да си взема пандата за съпруга, то поне е сигурно, че гладен няма да остана.
Ми аз не разбрах ти какво предлагаш в уравнението, защото по-назад написа, че всичките пари ги контролираш ти, да не вземе жената да си пазарува фриволно за модните кефове. Та за нея остава да работи, за да изкара за някое роклЕ, да пазарува каквото ѝ е казано с каквото ѝ отпуснеш като джобни и да ти го сготви, за да я признаеш.

# 116
  • София
  • Мнения: 38 861
Кой контролира парите? Моите пари? Ако искам 10 рокли ще си купя пък.
/Отивам за месо след малко/

# 117
  • Мнения: 2 749
На Женския ли?, 😂

# 118
  • Мнения: 1 404
Жената трябва да има многофункционални проявления в ежедневието.

Хем да е поддържана, т.е. елегантна рокля, но тя по подходящ начин да подчертава сексапила, хем да е способна да бъде любяща съпруга. Не съм писал, че роклята трябва да е само една. Нека си купува дрехи, но да е умерено. Не може само ние мъжете да даваме, даваме, даваме, а когато се приберем вечер да заварваме БигМак меню доставено от Фуудпанда.

Ами по-добре да си взема пандата за съпруга, то поне е сигурно, че гладен няма да остана.
Ми аз не разбрах ти какво предлагаш в уравнението, защото по-назад написа, че всичките пари ги контролираш ти, да не вземе жената да си пазарува фриволно за модните кефове. Та за нея остава да работи, за да изкара за някое роклЕ, да пазарува каквото ѝ е казано с каквото ѝ отпуснеш като джобни и да ти го сготви, за да я признаеш.

И аз това щях да питам. Толкова много претенции, с рокля да бъде, ама да била сексапилна, ама и да готви по бельо ако може. Освен да трепериш да не би да се минеш с някой лев, друго правиш ли? А щом жената работи и нуждите на семейството са задоволени, от какъв зор ще ѝ държиш сметка как се глези? Една жена не живее само за да задоволява нуждите съпруга си, особено пък ако всичко което той предлага е само пари (нито пък обратното, да не ме сметнете за сексистка).

# 119
  • Мнения: 3 505
Жената трябва да има многофункционални проявления в ежедневието.
А мъжът?
Той трябва да е поне кръстоска между банкомат, вибратор и кошче за душевни отпадъци.

Общи условия

Активация на акаунт