Отговори
# 60
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз Дамла не съм я гледала от Войната на розите.
А сериалът с Мурат Й. исторически ли е?

# 61
  • Мнения: 1 841
Мисля, че няма да е исторически.

# 62
  • Мнения: 27 464
От Бирсен
Рецептата с Кадир Доулу прави финал на 13 епизод. Както се досещате заради цар рейт. Поне съм доволна че засега не барат Островна Приказка.
Него си го харесвам заради ГГ и уникалната красота и пейзажи.
Сменила са сценариста и новият ще е мъж. 
Писал е ром. комедии преди и военния Обещание. Не одобрявам  тая смяна шото по принцип води до нелогични действия и се забравя какво е писано преди. Ще ви дим на нерде ще задуха вятъра.Сега Пойразчо се пръска от ревност заради Бату. Ама  смотан новият. Поне веднъж да изслуша Хазиран ама .....

# 63
  • Мнения: 27 464

Започна подкотовката за втори сезон на Сон Яз .


Стартираха снимките на втори сзезон на Момичето зад стълкото.
Още е загадка кой ще играе Хайри .





Завършиха снимките на Феерия с Бурак Дениз. Снимките от Италия се преместиха в Истанбул .
Бурак се сбогува с екипа.  Доста добре се разбират и сработват.

Резюме от новото дизи на Баръш Калъч. Отшелническа визия е догодил . Нали е беглец и две жеми ще се влюбят в героя му.

В град Карс продължават снимките на новия телевизионен сериал на FOX „Приказката за далечен град“ / Uzak Şehrin Masalı - 25 Films. Режисьор е Мустафа Шевки Доган. Написано от Джан Синан. Умай (Аслахан Гюнер) отказва да се примири с факта, че съпругът ѝ Аффан (Тимур Аджар) има дете от друга жена и напуска семейното гнездо с двете си деца. Тя намира убежище при по-голямата си сестра Сонай (Бегюм Биргорен). Междувременно Кюршат (Баръш Килич) е избягал престъпник, който се крие от полицията в къщата на Сонай. Когато жандармите го откриват, жените предават беглеца като избягалия съпруг на Сонай, за да го защитят. Скоро и Умай, и Сонай се влюбват в Кюршат ...

Последна редакция: пт, 20 авг 2021, 22:56 от femmi2

# 64
  • Мнения: 10
Трейлър към новия сериал на Есра Билгич и Уур Гюнеш. Не съм много сигурна как се превежда заглавието на български. Изглежда ще бъде интересен. Малко му се ядосах на Уур, че напусна "Чукурова", но му пожелавам успех. Много добър актьор е.
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url … 1zPsn-leiEgXOeQr9

# 65
  • Мнения: 27 464
Ахсенчето е потвърдила за нов проект. Какъв е и кой друг ще участва ще се разбере като почнат снимките.

Баш Белята от атв още не са решили какво да го правят.

# 66
  • Мнения: 7 871
В Баш белята да вземат да забързат с някакви по - така отношения между ГГ иначе ще останем само българските му фенове.
Хубаво сериалче, но без малко любовчица няма да издържи дълго. 😀

Ееее, редактирам се.
Те ме чули, бе. 😀
Сега остава да не ги прекъснат на това място. 😀

Последна редакция: сб, 21 авг 2021, 07:32 от pepel_ot_rozi

# 67
  • Мнения: 1 841
Заглавието се превежда като “Беззаконни земи”.

# 68
  • Мнения: 27 464

На снимките на Дестана . Новият партньор на Ебру.
Тя е толкова темпераментна мацка и хубава . Рано е да са каже за химия ама не ми харесва новият.

Последна редакция: сб, 21 авг 2021, 18:21 от femmi2

# 69
  • Мнения: 3 137
Къде го гледате Приказка от острова? С много лошо качество го намирам навсякъде - т.е. с ниска резолюция, на компютър и по-голям екран е много размазано и кофти за гледане.

# 70
  • Мнения: 27 464
Габи ,в бокса с бг субт.
Има и в руски сайтове.
У форума е направена тема за Приказката.
Ако искаш питай там.
Активна е ,пише се доста в нея.

# 71
  • Мнения: 28 072
Бурак Дениз в еп. 1 на новия сериал на Ферзан Йозпетек "The Ignorant Angels"

https://www.instagram.com/p/CS1nsbHC0BC/

# 72
  • Мнения: 27 464
Eхааа , Благодаря , много искам да гледам Бурак Дениз  в тази продукция .
 Има ли начин да го сложите от друго място , защото от ИГ е невъзможно да го видя и да се отвори .

# 73
  • Мнения: 28 072
Eхааа , Благодаря , много искам да гледам Бурак Дениз  в тази продукция .
 Има ли начин да го сложите от друго място , защото от ИГ е невъзможно да го видя и да се отвори .

Oпитай от тук

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1429173902387863562/pu/vid/ … _svP9r.mp4?tag=12

# 74
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
LU4IQ, благодаря за клипчето. Бурак Дениз е великолепен, а и музиката също. Ще са радвам да го видим скоро на екрана.Фемии, ето ти снимка от новия сериал.

Тук вероятно е зад кадър:  
Тук предполагам си почива след разходка из Рим:

Общи условия

Активация на акаунт