Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели и Колеги ~Рецепта за любовта ~ тема 134

  • 38 577
  • 750
  •   1
Отговори
# 525
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 837
Добра вечер GrinningHug

Русия и черния Heart EyesJoy Много химия има в това чифте, много People Dancer Дано сценарият да е на ново, сигурна съм, че актьорите ще дадат всичко от себе си.

# 526
  • Мнения: 2 289
Рени, като гледам, съдбата отдавна ги сближава Grinning Smirk


Писано им е да избухнат в дует Sunglasses

# 527
  • Мнения: 22 079
Ами хади, чакаме ги... ЕфКар Nature Fire



НарГед посред нощ Broken Heart

https://twitter.com/Nesdemona/status/1451643679446286346

https://twitter.com/welcomehelll/status/1451613495959728128

Хората не спират да творят Heart Eyes

Патрона



Едно старо колажче от Лелик Болик

# 528
  • Мнения: 9 531
Здравейте дружки Grinning , кога ще започнат нашите цигани ? Heart
Аз съм болна , за сега съм отрицателна  за коронясване , но нищо не се знае . Обаче не се предавам , даже не съм в болнични , работя от вкъщи Smiley
Много харесвам тази фотосесия на Несли , напомня ми на един американски сериал с Джейми Дорнан - с  приказен сюжет  , май се казваше Имало едно време . Нашата стига е ходила по стъпките на Мурат Д . , да си стои в къщи да чете сценарии Rage
Моля ви , припомнете ми Ла иха де Амбасадор - даваха ли продължението с Туба в САЩ , ако щете вярвайте , нощес го сънувах сериала .
Лек ден , мили дружки Flowers Cherries

# 529
  • Мнения: 2 289
Фили, бързо оздравяване HeartСега си върлува и сезонен грип, много мои колеги го пипнаха.
Доколкото си спомням, продължението на Дъщерята в САЩ бе отложено за.., и те не знаят кога GrinningПриключиха със заминаването на Наре.
Иначе нашите от махалата Joy започват на 1-ви Ноември. Отложиха го, заради някакъв мач в този Понеделник.
Ето още една снимка на Несли и Екин, която много харесвам Heart


Ощу малко НарГед Heart




Сладурите ми Heart

# 530
  • Мнения: 22 079
Много хубави бе, пу да не им е уроки Flowers Four Leaf Clover

И тази култова сцена  



Ново от сторито на Несли



Филе, и аз това викам, стига й толкова почивка, но другите казват, че тя си знаела Head Band

Ураз и Ада на традиционния пижамен ден Heart Eyes



Още малко снимки на Неслихан и Екин



Аааа забравих да кажа за Синята La hija... Ще я дават, ама друг път Stuck Out Tongue Winking EyeGrinning

Готина Несли-гифка Heart Eyes

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 19:02 от Еванджелин

# 531
  • Мнения: 2 289
Здравейте момичета Kissing Heart
Еви, какви красоти си ни пуснала Heart Eyes  Екин и Ураз са големи сладури, а в съчетание с Несли са направо бомба Heart Eyes

За да ни е красива  Неделята, пускам снимка на НесКад, която ми излезе в инста. Чист блясък Heart Eyes


Продължавам с двойката, която вярвам, че ще ни развълнува силно от следващия понеделник Nature Fire


И, двойката, без която не минава мой пост напоследък Grinning
НарГед Heart


Забелязали ли сте, как Гидьо винаги следваше Наре, никога не водеше, да не говорим да я  дърпа или влачи нанякъде Grinning
Никога не налагаше темпото или посоката, оставяше я сама да ги избере. А, той винаги плътно зад нея-достатъчно далеч, за да  даде пространство, но и достатъчно близо, за да и пази гърба Heart
Абе, кво говорим Sunglasses Джентълмен:sunglasses: Мъж с красиво сърце Heart

# 532
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 837
Джули Heart, няма да видим скоро герой като Гидьо Heart Eyes

Привет в тази слънчева неделя Grinning

# 533
# 534
  • Мнения: 22 079
Джули, радваш ми душата с тази красота Heart Eyes

Мюге беше толкова права като каза на Гедиз, че може би Наре ще е по-щастлива с него Heart Eyes
Язък, че не можахме да видим. Честно казано, аз изобщо не я виждах мутлу със Сандю, продължавам да мисля така.







Да уважим и другата ни партньорка. Несрин с Гьокхан Алкан

# 535
  • Мнения: 10 486
Здравейте момичета Kissing Heart


За да ни е красива  Неделята, пускам снимка на НесКад, която ми излезе в инста. Чист блясък Heart Eyes


Джули, колаж с чужди тела Grinning иранките много ги бива с тях.

Привет, момичета Two Hearts
Много красота сте донесли Heart

# 536
  • Мнения: 2 289
Джули, колаж с чужди тела Grinning иранките много ги бива с тях.

Joy
Аууу, аз пък така си ги харесах :joy
То си личи, стига да има кой да се вглежда Grinning

# 537
  • Мнения: 9 531
Разбира се ,че е колаж , Несли никога не е била така ... ''знойна '' Grinning
Дружки , ама  страхотен е този сериал Присъда . Толкова се радвам ,че го започнах , препоръчвам ви го горещо , които още се колебаете дали да го гледате . Пънар е толкова естествено хубава и талантлива . А Каан , майко , какъв  мъж и актьор Blush
Епизодът тази вечер беше бомба Smile

# 538
  • София
  • Мнения: 13 650
Разбира се ,че е колаж , Несли никога не е била така ... ''знойна '' Grinning
Дружки , ама  страхотен е този сериал Присъда . Толкова се радвам ,че го започнах , препоръчвам ви го горещо , които още се колебаете дали да го гледате . Пънар е толкова естествено хубава и талантлива . А Каан , майко , какъв  мъж и актьор Blush
Епизодът тази вечер беше бомба Smile
Фили и аз го гледам с голям интерес. Много хубав сериал. Каан играе превъзходно. Момичето не му отстъпва. А сюжета е наистина много интересен. Държи те непрекъснато в напрежение. Най-хубавото при този сериал е, че сценарият е написан предварително и всичко си следва своя естествен развой. Дано да продължи така.

# 539
  • Мнения: 2 289
Ма, те да не са се оженили бре Grinning


Аз тепърва ще гледам снощния епизод.
Иначе съм напълно съгласна с вас.
За мен сериала е много качествен Heart
Най- доброто, което съм виждала напоследък! Много натурален, много истински, с никакви излишни украски или преиграване, за сега.
Актьорите са чудесни, образите им, земни, естествени, нищо пресилено в тях, все едно са ми съседите, така ги усещам Grinning
Как тръгнаха

Докъде стигнаха

Изпревариха, дори и Разузнаване, което май се случва за пръв път...
Дано продължат така, много им се радвам Heart

Така ми се иска Несли, вече да избере нещо Grinning


Общи условия

Активация на акаунт