Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели и Колеги ~Рецепта за любовта ~ тема 134

  • 38 596
  • 750
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 22 155
Хелоу Kissing Heart

Не гледам Yargi, въпреки че обичам и Каан и Пънар. Не е моето дизи, няма смисъл да се напъвам.

Джули, пак си пуснала красотички Heart Eyes

Да туря и аз нещо Heart Eyes

Първо патроните, любими НерМадж Heart



После тази трапчинка Heart



И малко Неслихан Heart



И тези кифли Stuck Out Tongue Winking Eye

# 541
  • Мнения: 2 301
Жените в семейството на Картал  Heart Eyes
Леля, сестра и братовчедка.

Имал и брат. Това май ми е убягнало...

Тук полицая май се отплесва и забравя, че е на работа:smirk:

# 542
  • Мнения: 9 532
Имаше един сериал с Екин и с Хазар Е. , бяха двойка огън , но му забравих името . Той е така спокоен и обран на пръв поглед , но иначе е много секси Grinning
А за Уразка да не говорим . Убедена съм ,че ще бъдат огън чифте с Несрин ,( харесва ми тембъра на гласа и и фигурата , много е аристократична и елегантна
, в лице не я харесвам особено особено  .)
Еви Hug , знам ,че харесваш и Каан , и Пънар , но щом като сюжета не ти харесва си права да не гледаш . Само да кажа ,че майката на Джейлян ( и майката на Кемал в Карата ) , тази актриса все простаскеси от квартала и се падат , пак е разчумавила косата и вилнее , но много добре се справя .
Джули Hug , отново хубав епизод , ще видиш

# 543
  • Мнения: 22 155
Филе, Тайните на живота е сериала - Hayat Sırları Hands Metal
Пусни един спойлер, моля те, защо се ожениха тези двамата в Yargi, че ми стана интересно Kissing Heart

Heart

# 544
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
Хелоу Hug

Еве, ех тези КеНита Heart

А онези сладури се бракуваха, щот се харесват, ма не си признават Stuck Out Tongue Winking Eye И то 10 дни след смъртта на Инджи…

Скрит текст:
Иначе, за да не свидетелства Ългаз срещу Дежейлин. Нали е много честен Joy

Последна редакция: пн, 25 окт 2021, 20:03 от Reni - BG

# 545
  • Мнения: 2 301
Рени, те се харесват, но имат ли време за любов, от толкова бедствия около тях Grinning
При тях, първо брака, после флирта:joy:

Ново от Несли Heart Eyes

# 546
  • Мнения: 22 155
Рени, благодаря за разясненията Kissing Heart

Хората се наиграха и научастваха в проекти, Неслихан още обикаля заведенията Grinning
Хадиии, не останаха места вече Stuck Out Tongue Winking Eye



Чакай един сладур да сложа



Тук като го представяше Мюге на Наре, че е блудния брат от Америка Heart Eyes

# 547
  • Мнения: 9 532
Това с брака , за да избегнат свидетелстването на честния прокурор много хитро и явно много се хареса на зрителите .Рейтингът е бомба .Но аз такъв момент съм гледала някъде ( предполагам в амер.сериал или филм , аз много обичам адвокатски и криминални сюжети ) , но не мога да се сетя къде и това ме дразни Grinning
Този Тайните не беше много дълъг , трябва да си го припомня
Лека нощ , другарки мили
===============================================
Еве Hug , размисли за Присъдата , защото ние тук ще ти надуем главата Stuck Out Tongue Winking Eye
И пак си представих Несли в ролята на Джейлин , трябваше да ги съберат с Каан , дължат им го Smiley
Радвам се ,че Пънар така добре играе , иначе да съм умряла от яд ,че тази роля не се падна на нашето момиче Stuck Out Tongue

# 548
  • Мнения: 2 301
Здравейте момичета Kissing Heart
Еви, тя пък и Мюге, чат пат се изказваше неподготвена  Grinning
Блуден, блуден..., колко да е блуден Joy
Имаше по- блудни от него Joy
Бохемче си беше Гидьо, ценител, разбираше ги нещата Sunglasses



Все по- често срещам коментари, че Курушите няма да ги видим и на 1-ви, а ще чакаме до 8-ми и ще започнат заедно с големия  конкурент Алп Арслан.
Вече губя търпение...
И това правене и преправяне на този първи епизод, каквито са спекулациите, хич не ми харесва. Лъха ми на несигурност... Дано греша.
Иначе рекламите, вече са по улиците Heart Eyes


Любимата ми откачалка Grinning


Малко КеНита Heart


# 549
  • Мнения: 9 532
Много експлоатират тази историческа тема . Това дето си въобразяват ,че са преки потомци на Селджуците малко ме разсмива .( колкото и ние на хан Кубрат )  Войнственото племе на Осман завзема огромните територии , асимилира местното население и така постепенно стават турци ( и то след 22 година на мин.век ) Но наистина зрителите много ги обичат тези героични исторически сериали и Корушите да си се плашат .Обаче , не станаха ли много историческите сериали ? Аз се сещам за 4 поне .

# 550
  • Мнения: 22 155
Филе, не всички исторически сериали са успешни. В момента само Осман върви като хората и то защото е хванал инерцията на Ертугрул. Няма ги обаче онези високи рейтинги. Карибските пирати по турски щели да променят концепцията, че закъсали нещо. Ще види и Борката Ардуч какво ще направи, дали ще хване вълната на предните Селджуци. Сещам се за няколко провалени исторически сериала.
Дестана на Ебру не е типичния фес сериал, а по-скоро приказка. Все пак го чакат с интерес, Мехмет Боздаг каза, че е продаден в Кан на 14 страни, само с плаката.

Тази вечер он излеме ще има на Курушите. На 10 ноември Екин и Ураз ще участват в среща посветена на расизма.



Неслихан кипи от енергия, но не я насочва правилно, според мен Head Band

https://www.instagram.com/stories/neslihanatagul/2693099291943830987/



Ох, ето ги бе Grinning

# 551
  • Мнения: 9 532
Боже Еви , златна ти уста Flowers Hibiscus , много си права . Аз не знам какво ще измислят за Селджуците , не съм фенка на Баръш Ардуч , обаче той може и да е подходящ , но все тая - няма да гледам  . И без да се заяждам - Фахрие невинна девойка ли ще го играе ? Доста неподходящо , тя е хубава жена , но е минала покрай девойките . Не става дума на колко години е и колко кг е  , просто няма излъчване на момиче ( например като БеренСаат , все още е с младежко излъчване , за Несли даже не коментирам ,тя си е млада и прилича на тийнейджърка )
Да , на Ебруто малко фентъзи го дават . И ''снахата ''Елиф там ще участва Stuck Out Tongue Winking Eye

# 552
  • Мнения: 2 301
Сладури Heart Eyes



Разговора им сигурно е интересен Grinning С интерес ще чакам превод Heart
Обичам исторически сериали.
Но в Понеделник ще стискам палци на ЕфКар Grinning

# 553
  • Мнения: 22 155
Филе, четох някъде, че Акча ли каква е, била вдовица на чичо му на Алпарслан, па той се жени за нея. После има още 3-4 жени хахаха. Тя девойка няма да е, но много тунингована за хатун бе. То джуки, то татуаж на веждаци, скуле... Не знаех, че пластичната хирургия е процъфтявала по него време.

Джули, Ефето го пуска от участъка, да изчезвал Картал. Той па се жалва, че не харесал хотела. Леглото, обслужването... Ама да дадат вече нещо джиджи-биджи де, стига с тези наприказвания.

Какво е станало с EDHO? Свалили го от програмата на АТВ изневиделица, трябваше да има епизод днес.

Откъса с превод

# 554
  • Мнения: 9 532
Е, за вдовица става , аз си мислех да не я правят девица Stuck Out Tongue Winking Eye
Тунингована, я , иначе няма да я хареса този лъв 🦁
Аз също чакам да видя нещо от Корушите , стига да приказвали Grinning
Еви , Джули Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт