Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели и Колеги ~Рецепта за любовта ~ тема 134

  • 38 653
  • 750
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 13 723
Момичета въобще не мисля да си го причинявам да гледам Фефа. Никога не съм я харесвала. Не само тунингована, но и прекалено изкуствена и надута. Всичко при нея е пози. Не е естествена.
На този сериал с Ураз ще му хвърля едно око. Дано ми хареса, че в момента единственото, което гледам е Присъдата с Каан.

# 556
  • Мнения: 2 320
Не едно, а цели две, широко отварени очи ще хвърля на Курушите Joy
Много си ги чакам, много си ги искам GrinningHeart, много разчитам, че ще са оригинални, различни, провокативни, смислени и в същото време забавни Grinning
Ще погледна и Алп Арслан, защото много си харесвах селджуците. Но продуцента им е, толкова непредсказуем, че тях не ги товаря с очаквания изобщо Grinning
Опит за колаж Stuck Out Tongue Winking Eye, нали си ги обичам SmirkHeart

# 557
  • Мнения: 22 242
Сладури са Курушчетата Heart Eyes

Неслихан от сторито на Зухаир Мехди, с който имаха среща и по време на дубайския воаяж Stuck Out Tongue Winking Eye



Честит рожден ден на това хубаво и талантливо момче Heart Много чакам тук Blush



Колажче леко Stuck Out Tongue Winking Eye

# 558
  • Мнения: 2 320
Да е жив и здрав рожденика и дано пътя му да се срещне с този на нашето момиче на екрана  Heart Eyes

Тази вечер нов трейлър и окончателна дата за старта на Курушите.

Най- сетне Sunglasses

А Ураз с приятна среща с бившата си екранна сестра Heart


Каан и Пънар заедно с екипа на Присъда, празнуват успеха и чудесния рейтинг Heart Eyes

# 559
  • Мнения: 22 242
Eeeххх, нашите хора са все хубави хора бе Heart Eyes
Тези сладури от Yargi голям купон си спретнаха, браво!

Айде да видим какво ще кажат и Курушите тази вечер. Аз мислех, че ще е 8 ноември, но дали не са решили да го пуснат все пак на първо число? В 20 часа щели да го пуснат.

Grinning

https://twitter.com/loverbutloser/status/1453101671253413906

Ново от сторито на Несли. Хадииииииии Heart Eyes

# 560
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 937
Добър вечер Hug

Извел ги е на купон Керем бей сладурите от Yargı Simple Smile Заслужават, хубав рейтинг и много добра игра. Вчера успях да изгледам последната серия, хареса ми Grinning

Да е жив и здрав, и много успешен Къванч Birthday Дано дочакаме да играе с Несли.

Курушите са много колоритни Sunglasses

Момичета Heart

# 561
  • Мнения: 2 320
Само 5 минути още Grinning

# 562
  • Мнения: 22 242
Рени, личи му на Керем, че е много доволен. Нека, отдавна нямаше такъв успех. Ай Япъма ми е много свиден  Blush

На 1 ноември започват, последно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 563
  • Мнения: 2 320
Много бой, много нещо Joy

# 564
  • Мнения: 22 242
Много бой Head Band
Значии отидоха ми очите в ризката на Картал

Ниханчето Сезин Heart



И нещо, което влезе в учебниците - Gediz gibi sevmek - Да обичаш като Гедиз Broken Heart

# 565
  • Мнения: 2 320
Еви, останаха ми очите в НарГед видеото Heart Eyes
Много нежно, красиво, всички любими сцени на едно място. Завиждам на уменията на автора му Heart Eyes


Наби ми се в очите този кадър от трейлъра. Очевидно Ирфан има ясен план, който ще следва. Няма да е първичен. Опитах се да разчета написаното на листчетата, предполагам, че са имена, но не ми се получи Grinning
Или поне не видях нищо познато, освен това Sunglasses

"Кака" се превежда, нали?

# 566
  • Мнения: 22 242
Да, кака е. Явно ще отмъщава на тези, които по един или друг начин са наранили негови близки.
Но от трейлъра личи, че Картал и Ефе също са си близки. Ще я видим тази работа.

Джули, едно много талантливо момиче Алие ги правеше тези клипове, но постоянно ги докладваха и блокираха в youtube канала й, най-накрая момичето се отказа. Намерих ги на друго място и си ги качих в моя канал, много ми харесват и на мен Heart Eyes

# 567
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Ох и на мен ми останаха очите в НарГед видеото..
Ех, Гедиз, Гедиз...

# 568
  • Мнения: 22 242
Дружки Kissing Heart

Неслихан с нови покупки от предпочитаните напоследък Les Benjamins Stuck Out Tongue Winking Eye



Готови ли сте за понеделник? В момента тече акция в туитър - ÜçKuruş PazartesiShowda Hands Metal

# 569
  • Мнения: 2 320
Еви, сериозен пазар си е направило нашето момиче Heart Eyes


Аз ви нося Каан и Пънар, в които се влюбвам все повече и повече Heart



И, в акцията в ТТ имам скромен принос Joy Случва ми се за пръв път Joy

Ураз ми е неузнаваем на тази снимка Joy
Всъщност, това е Картал Joy

Привет момичета Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт