Онези ‘мъже’ които не са за нас

  • 6 292
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 62 595
Темата започна да става гнусна.

# 61
  • Мнения: 2 204
Ти насочи темата към мен. Мислех, че малкото мъже в този сайт сме мъже, а то не било така...
Решил си да биеш жените по драма куинщина на тяхна територия, дотук добре
Припознаваш себе си в несериозни постове, очакваш признание за трудността на професия в една изрично изчистена от реализъм фантазия, въобще полагаш прилични усилия да се бътхъртнеш за няма нищо. Ето, признавам ти усилията, да не кажеш пак после, че не.

# 62
  • Мнения: 7 411
Медицинските работници си вършат работата, която често е отговорна, изтощителна и непосилна за повечето хора, и повярвайте на никой не му пука за вашите цици, вагини и т.н

# 63
  • Мнения: 2 204
Ако си я вършат със същото разбиране с което четат, почвам да се самолекувам.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Медицинските работници си вършат работата, която често е отговорна, изтощителна и непосилна за повечето хора, и повярвайте на никой не му пука за вашите цици, вагини и т.н
Хайде да не се лъжем, че при ВСИЧКИ лекари е така. И при лекарите като другаде - има всякакви.

# 65
  • Мнения: 4 953
В случая става въпрос за масаж..Все едно, всички които ходят по СПА си правят масажи по медицинска нужда, а не от глезотия. Въздействал и е на жената масажа. Но чак пък толкова, не разбирам.
Иначе..лекарското съсловие, пак са си хора! Не е като да не се впечатляват и коментират..често грубо, както те си знаят в техния "хумор по докторски"  И залитат, някои..!

# 66
  • Мнения: 7 411
За да оцелееш в нашата система неминуемо ставаш цинк.В случая на авторката, човека си върши работата, тя се замечтала за оргазми.

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 22:53 от happy doc

# 67
  • Мнения: 19 863
Аз затва не ходя н амасажи. Не обичам да ме пипат чужди хора.

# 68
  • Мнения: 4 953
Аз затва не ходя н амасажи. Не обичам да ме пипат чужди хора.

Като студенти, в нашето мини таванско общежитие, един от съквартирантите учеше рехабилитация. Упражняваше се върху нас:) Избираше широки гърбове мъжки, но лицевия масаж беше запазен за жените. Голям кеф Simple Smile

Сега ако можех да си позволя..плексити и разкрасителни масажи - бих!

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 23:16 от Рози и Бодли

# 69
  • Мнения: 634
Може и аз да не разбирам правилно, ама ми се струва, че някои прекалено много се тригърнахте. Чудо голямо, някой се разфантазирал. Без действия, без дори намерения за действия. Явно, че авторката е загоряла и й се иска нещо, човек е проявил внимание и тя веднага е хлътнала. Можеше да й се случи и с друг... Макар че интересно как с гей, тези, които съм срещала някак не мога да ги приема за сексуален обект, колкото и да са симпатични иначе.

Ще ти мине, авторке, най-добре потърси друг, към който да насочиш чувствата си. Не разбрах налага ли се да го виждаш, може да се постараеш да разредиш срещите. Не го търси да го гледаш в мрежите, старай се да не прекаляваш с фантазиите с него, живей си активно и скоро няма и да се сещаш.

# 70
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз няма да легна да ме масажира някой, който не е дипломиран рехабилитатор. Не може да има знайни и незнайни, дето прочели две книги, минали един месец някъде си някакви курсове и тръгват да работят по телата на хората. Няма лечебен и нелечебен масаж. Нелечебен масаж прави приятелката ти, мъжът ти, когато ти се схванат раменете. На когото това му е професията, трябва и да има диплома за тази работа. А рехабилитаторите доста работят и "нелечебно" по спа комплексите, защото там се плаща доста.

# 71
  • Мнения: 74
Не разбрах налага ли се да го виждаш, може да се постараеш да разредиш срещите. Не го търси да го гледаш в мрежите, старай се да не прекаляваш с фантазиите с него, живей си активно и скоро няма и да се сещаш.

Виждам го, веднъж, два пъти седмично. Разбира се, мога и да не го правя, ама..😀

# 72
  • Мнения: 7 411
Не разбрах налага ли се да го виждаш, може да се постараеш да разредиш срещите. Не го търси да го гледаш в мрежите, старай се да не прекаляваш с фантазиите с него, живей си активно и скоро няма и да се сещаш.

Виждам го, веднъж, два пъти седмично. Разбира се, мога и да не го правя, ама..😀

Ама ти вярно ли продължаваш да се рееш във фантазии към този човек.?
Ама това е човек с друга ориентация, никакъв шанс само си губиш времето.

# 73
  • София
  • Мнения: 12 006
...към края нали ви казвам, сякаш техниката ли смени, нямам и най-малка представа, но беше съвсем различно, и на финала ме попита -“това накрая най- ти хареса нали’,  което пък ако е умишлено е много подло 😀😀😀.
Това, че ти си загоряла каво общо има с факта, че човека се е поинересувал, дали приложената техника се е харесала на клиента? Ако маникюристката ти те попита дали този лак с декорация най-ти харесва от всички, които ти е правила до сега, пак ли ще ти означава, че е умишлено и подло и че иска нещо от теб?

# 74
  • Мнения: 2 150
Колежката може би е решила, че човека е минал на другия бряг просто защото не е срещнал правилната жена. И сега я гризе "Абе аз аджеба мога ли да го върна в правия път". Понякога хората искат, това което е най-малко вероятно да притежават. И понякога успяват.

Общи условия

Активация на акаунт