Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 441
  • 722
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 691
Кожата ми стана по-суха и ми идва и на мен тежък фдт на Катрис. Смесвам го с малко крем за лице.

# 511
  • Мнения: 2 631
Фон дьо тена, ми издържа от 6 до 3 сутринта и беше бомба,не го усещах тежък.

# 512
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Аз искам такъв фдт, който изобщо да не го усещам на лицето. Миша имам, още не е отворен даже. Имам разни на Макс Фактор, Ревлон, имам на Мак и не помня още какъв. Искам покривен, но лек.

# 513
  • Мнения: 15 356
За мен много зависи как се нанася ФДТ,каква основа се слага,с какво се фиксира .Не е само до ФДТ .Този на Катрис е покривен,при мен не е тежък също.Всеки ден го нося .Мишата също си я ползвам ,скоро излизах вечерта и слижих и двете ,Мишата като основа .За вечерен грим беше ок.

# 514
  • Мнения: 2 631
Аз за основа ползвах основата на Катрис, преди това нанесох крем. Нанесох го с гъбка. След това сложих съвсем леко пудра на Римел в Т зоната. Фиксирах със спрея на Катрис. ✌️
За мен много зависи как се нанася ФДТ,каква основа се слага,с какво се фиксира .Не е само до ФДТ .Този на Катрис е покривен,при мен не е тежък също.Всеки ден го нося .Мишата също си я ползвам ,скоро излизах вечерта и слижих и двете ,Мишата като основа .За вечерен грим беше ок.

# 515
  • Мнения: 960
Точно такъв лек и покривен четох, че е фон дьо тен-а на Bell, затова го търся да го тествам.

# 516
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Писаха, че в ДМ има вече регал на Bell

# 517
# 518
  • Мнения: 960
Видях го днес, много съм доволна Sunglasses

# 519
  • Мнения: 1 928
А каква е разликата между СС и ББ крем? Аз използвам ББ на Гарниер, но ми свършва и незнам какво да си взема.

# 520
  • Мнения: 4 144
Аз за основа ползвах основата на Катрис, преди това нанесох крем. Нанесох го с гъбка. След това сложих съвсем леко пудра на Римел в Т зоната. Фиксирах със спрея на Катрис. ✌
За мен много зависи как се нанася ФДТ,каква основа се слага,с какво се фиксира .Не е само до ФДТ .Този на Катрис е покривен,при мен не е тежък също.Всеки ден го нося .Мишата също си я ползвам ,скоро излизах вечерта и слижих и двете ,Мишата като основа .За вечерен грим беше ок.
Фиксиеящият на Катрис хубав ли е?

# 521
  • Мнения: 2 631
Да✌️
Фиксиеящият на Катрис хубав ли е?

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 21:36 от bubanka

# 522
  • Мнения: 15 356
И от мен да .

# 523
  • Мнения: 1 370
А каква е разликата между СС и ББ крем? Аз използвам ББ на Гарниер, но ми свършва и незнам какво да си взема.
ББ кремът се води по-покривен и плътен от CC, защото прикрива пъпки, докато CC кремът само уеднаквява цвета на лицето. BB Cream - Blemish Balm, CC Cream - Colour   Correcting Cream. Уж така трябва да бъде, но да ти кажа повече зависи от това как възприемаш конкретен продукт, отколкото какво пише на него.

# 524
  • Мнения: 3 998
Някой ползвал ли е крем за ръце на Dove, хидратира ли добре суха кожа?

Общи условия

Активация на акаунт