Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 395
  • 722
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 243
Ползвала съм този и не ме очарова особено. Не попива, но за сметка на това не омекотява. За тези пари (или малко повече) Нютроджина са чудесни, а също и Нивеата с Q10.

# 526
  • Мнения: 3 998
Загледах на Dove с мед и мляко и ми стана интересно, искам да не остава лепкав на ръцете. Сега като захладня и усещам как започват да стават сухи ,всяка година ползвам какви ли не но не откривам моя крем.

# 527
  • София
  • Мнения: 6 726
Пробвай на марката Cien на Лидл.

# 528
  • Мнения: 12 726
За мен един от най-добрите кремове за ръце на пазара е Атрикс, този в кутиите. Жалко че вече не се намират големите им кутии, с бонус 100мл, те излизаха много изгодни като цена. По принцип предпочитам туба или флакон вместо да бъркам с пръсти в кутия,но за този се прежалвам, само дето за в чантата не е удобен.
Също, понякога като са ми хептен изсушени ръцете, ползвам за известно време балсама на Глисолид вечер преди лягане. Това нещо за денем е твърде мазно и бавно попива, но за вечер ми върши много хубава работа. Хем и малко масаж докато го втрия.
За денем на работа за съжаление не съм открила нещо дето хем да е много добро, хем да попива бързо че все пак да не ми пречи да работя. За там съм си взела на бюрото евтин бързопопиващ лосион за тяло, то и без това ми е колкото да поддържа що-годе до следващото миене на ръцете... което обикновено е доста скоро.

# 529
  • Мнения: 1 948
А пробвахте ли крема работливи ръце? (кутийка) Аз очаквах да няма попиване и съхнене, но нямаше такова нещо. Миризмата е лека и свежа.

# 530
  • Мнения: 12 726
Хм, това е интересно, даже не знаех че го има и в кутийка. Виждала съм само този в туба и той като че ли не попиваше толкова бързо. Ще се огледам за него тогава, благодаря. Тя зимата тепърва идва, още един крем всякак ще ми влезе в работа.

# 531
  • Мнения: 1 948
Да, има го. 3-4 лева някъде. Този в туба съм виждала, но не го познавам. Не знам има ли разлика в съставките. Към момента, не бих експериментирала.

# 532
  • Мнения: 960
На мен най-много ми помага крема на Mixa с 30% глицерин. Направо е вълшебен, започне ли да застудява се снабдявам се него.

# 533
  • Мнения: 3 998
Точно на Mixa не го харесах а ми го похвалиха. Работливи ръце бях взимала на ММ в туба той не го хареса нещо. То много кофти така като не ми хареса и не го ползвам и из шкафовете се подмятат кремове 😬

# 534
  • София
  • Мнения: 6 249
Аз съм доволна от крема на VZK, не ми оставя мазни ръцете.

# 535
  • Мнения: 2 689
Напоследък всяка вечер слагам един крем на Avon. По-бавно попива, но много ми помага. През студените месеци кожата ми се цепи на места до кръв. Сега ще взема и нещо по-леко през деня.

# 536
  • Мнения: 1 989
Последните ми открития са два крема на So'Bio - има ги в аптеки So Pharmacy. Единият е с магарешко мляко, другият с хиалурон. Добре ми действат и много бързо попиват. Аз мразя да остава някамъв филм, при тези кремове го няма този проблем.

# 537
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Това е новото ми откритие
Прави ръцете невероятно меки, нежни и хидратирани.Има много лек,почти недоловим аромат.
Има и лосион за тяло от същата серия,който мисля да пробвам.

# 538
  • Мнения: 284
Преди време попаднах на страхотен съвет и при мен действа, вечер преди лягане използвайте маска за коса вместо крем за ръце Hug

# 539
  • Мнения: 153


Аз съм много доволна от този.

Общи условия

Активация на акаунт