Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 548
  • 722
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 78

Маската я вземам за пореден път. Гланца е със страхотен блясък и добра покривност. Лак от тази серия ще пробвам за първи път. Купих ги от DM.

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 15:48 от 77roza

# 361
  • София
  • Мнения: 22 852
77roza, кой е номера на лака?

# 362
  • Мнения: 92
Маската от къде мога да я купя?
Скрит текст:

Маската я вземам за пореден път. Гланца е със страхотен блясък и добра покривност. Лак от тази серия ще пробвам за първи път.

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 14:58 от bubanka

# 363
  • Мнения: 1 950
Скрит текст:
Маската я вземам за пореден път. Гланца е със страхотен блясък и добра покривност. Лак от тази серия ще пробвам за първи път.
Гланца взех миналата година. Беше тежък, мазен и горчеше ужасно, оставяше  ми отвратителен вкус в устата...

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 15:46 от bubanka

# 364
  • Мнения: 78
От DM. 5.29 лв.
Маската от къде мога да я купя?
Скрит текст:

Маската я вземам за пореден път. Гланца е със страхотен блясък и добра покривност. Лак от тази серия ще пробвам за първи път.


77roza, кой е номера на лака?

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 15:47 от bubanka

# 365
  • Мнения: 13 017
Имам същия но моят е отдавна купуван, харесвам си го. Доста е пигментиран и както вече ми се е посгъстил ми върши чудесна работа и за печати, много хубаво стои точно този цвят.
Иначе и четката му ми харесва и ми е лесен и удобен за нанасяне също. Трябва задължително да се запечатва с топ обаче, лесно се изтрива на връхчетата на ноктите иначе.

# 366
  • Мнения: 1 014
Аз харесвам спиралите на Революшън и на Орифлейм,бих искала да пробвам продукти на Есенс и Катрис,но не виждам по магазините тук

# 367
  • София
  • Мнения: 28 707
Скоро в тази тема мисля някой похвали тази пудра за под очи – https://www.dodis.bg/wibo-fiksirashta-pudra-za-pod-ochi-i-litze-s-kolagen.html
Присъединявам се към хвалбата. От няколко дни я ползвам, даже единия път прекалих леко с количеството и няма изсушаване на контура. Освен това поръчах и този руж на марката – https://www.dodis.bg/wibo-ruz-i-choose-4-coral-dust.html Страхотен приглушен корал, стои изключително естествено, не подчертава пори и е издръжлив, а съм с мазна кожа. Единствено не съобразих, че е пълнител (те са го написали, но някой трябва да го прочете) и ще се наложи да поръчам това май – https://www.dodis.bg/wibo-prazna-kutiia-za-grim-1-tzviat-i-choose.html
Дотук съм пробвала на два продукта на Wibo и двата се оказват много добро попадение, мисля да пробвам и други, само трябва да реша кои.

# 368
  • Мнения: 13 017
Много добре звучи тая пудра, още някоя хвалба и ще ме навиете да я търся Grinning
Коректор ползвам и определено има нужда от фиксиране, но пък гоня 40 лазарника вече и си е проблемно... Ако тази пудра не се впива във фините линийки, би била чудесна. Кожата ми е смесена към мазна и трудно докарвам траен грим без някакъв такъв продукт.
В сайта от линка между другото пише че не е налична в момента, явно сте я изкупили Grinning

# 369
  • Мнения: 23 062
Аз пък никога не фиксирам под очите и от много време слагам ФДТ светъл там.Кожата ми е нормална, малко бръчки.Никога нищо не ми се впива или размазва.
Вие защо фиксирате там?

# 370
  • Мнения: 5 121
natka, надхвърлила съм 40 и ми е ок пудрата, никакво впиване няма. Освен в додис, гледам и в пинк панда е изчерпана, в лили дрогерия имат стелажи, но не знам в кои градове.

# 371
  • София
  • Мнения: 28 707
И аз съм над 40, пудрата ми е доста добре.
Фиксирам, защото ако не го направя, коректорът ще се впие, а точно там има много движение на кожата. Преди фиксирах със спрей и бб, но с тази пудра ми се струва по-добре.

# 372
  • Мнения: 15 356
Кораловият руж е супер на Уибо,и на Катрис имам също са хубави .Добре пигментирани са и се разнасят лесно.
Ще поръчам ружа и пудрата ,които хвали Milenaka.

# 373
  • Мнения: 23 062
То аз към 45 отивам, но явно нямам впиване на продуктите(ФДТ , коректор), защото не изпитвам нужда, даже пудра  ми изсушава и стаВам като стафида на вид ако сложа.Интересно ми беше защо  фиксирате.Благодаря!

# 374
  • Мнения: 15 356
Изчерпана е пудрата.Дали я има в Лили из Варна?

Общи условия

Активация на акаунт