Бънджи гащи

  • 1 964
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 601
   И за двете за по малко време

# 16
  • Мнения: 2 271
Бънджи гащине ползвахме!Отказах се,след като лапето на позната(ползваха бънджи) само подскачаше и не правеше крачки.Проходи едва на 1г и 3м.

# 17
  • варна
  • Мнения: 193
по-добре се опитай да му помогнеш да се научи да пълзи. много е полезно за детето, но го направи преди да си го сложила в проходилка. след това може да ти е трудно. проходилката и бънджито не са полезни, но много деца са пораснали с тях и нямат проблеми. ние най-много обичахме да пълзим, но и проходилката и бънджито са хубави и си ги обичаше. не са му попречили да проходи. на годинка точно си ходеше съвсем сам, без ничия помощ.

# 18
Бънджито може да го ползваш по-скоро като забавление и игра на детето. Но непременно трябва да е с буйки. Като се поумори ще спинка по-добре.  rotfImao

# 19
  • Мнения: 231
моята кукла има голям мерак да ходи и съответно имаме проходилка,но я слагам там само като няма накъде, иначе аз я държа и така стъпва(няма желание да пълзи),а за бънджито не го хареса

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Ако го слагаш за малко и в едното и в другото - няма проблем  Peace

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Виждала съм дете, което на почти годинка от бънджи само пружинира и като ходи кляка на всяка крачка.

Подобна походка не е от бънджито  Stop Имам двама познати, набори са ми- за бънжи едва ли са чували, но и двамата си пружинират като вървят  Peace
И проходилка, и бънджи е ползвала дъщеря ми. Не й е навредило- всичко с мярка. Нито затрудниха прохождането й, нито попречиха на правилната й походка  Naughty

# 23
  • Мнения: 191
ние пък си ползваме и двете с голям кеф,но не прекомерно...........

# 24
  • София
  • Мнения: 626
Бънджи гащине ползвахме!Отказах се,след като лапето на позната(ползваха бънджи) само подскачаше и не правеше крачки.Проходи едва на 1г и 3м.
Това не е от бънджито. Моя син предпочиташе него. На моменти то ми беше единствения начин да свърша нещо на спокойствие. В проходилката не искаше да седи изобщо, а да я бута от вън. Купих му играчка за прохождане. На 9 и половина ходеше Hug
Просто си е до дете.

# 25
  • Мнения: 6 164
Виждала съм дете, което на почти годинка от бънджи само пружинира и като ходи кляка на всяка крачка.

Подобна походка не е от бънджито  Stop Имам двама познати, набори са ми- за бънжи едва ли са чували, но и двамата си пружинират като вървят  Peace
И проходилка, и бънджи е ползвала дъщеря ми. Не й е навредило- всичко с мярка. Нито затрудниха прохождането й, нито попречиха на правилната й походка  Naughty

Значи да купуваме и бънджи, че от вчера само скача и ми окапаха ръцете. Crazy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 119
Ние мислим да му вземем ,но ще видим .Иначе му взехме проходилка ,с разните м у там песнички ,светлини итн. слагам го там за по малко и се радва.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Значи да купуваме и бънджи, че от вчера само скача и ми окапаха ръцете. Crazy

Не е гаранция, че ще му хареса  Stop Моята скача десетина пъти по десетина минутки и повече не го погледна  Whistling Не бих купила отново бънджи ( добре, че свеки й го подари за нова година  Mr. Green)

# 28
  • Мнения: 108
ЧЕСТНО ДА ТИ КАЖА НАЙ ДОБРЕ Е ПО МАЛКО И В ДВЕТЕ.ХЕМ И ТИ ДА ОТДЪХНЕШ ЗА МАЛКО.МОЯТ СЛАДУР ОБИЧА И ОЩЕ ДА СКАЧА ВЕЧЕ САМ, НО В БЪНДЖИТО МУ ОМРЪЗВАПЕ БЪРЗО, А В ПРОХОДИЛКАТА КАТО СТАНА НА 10МЕС, СТАНА ОПАСЕН, ЗАПОТО Я ВДИГАШЕ!

# 29
  • Мнения: 27 524
За проходилката,
против бънджи-гащите.

Общи условия

Активация на акаунт