Отзиви, снимки и усмивки от новите ленти на срещата от 20.10.2006г.

  • 12 335
  • 388
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 623
Лео защо така бе мацка не съм разбрала, че си на линия  newsm78 Следващия път да се поправиш !
Цяла вечер срещу мен почти е седяла и Чесън ама кой да знае. Викам си абе коя е тази готина мацка - не съм я виждала досега  newsm78
Много съм впечатлена от Зори - фина, нежна и много красива мацка   bouquet

# 46
  • Мнения: 5 370
Laughing На масата до твоята седях, до Стефани 66, Зори и Мама деси Х2  Laughing

Добнре бееееее-подшушни ми на лични кое беше?
Моля!
С една снимчица макар
 Praynig

# 47
  • Мнения: 7 474
Лео седеше до мен и има точно такива красиви очи като куклата на аватара й.Поздрави Лео,Зори,Деси мама х 2 и сестричката й! Peace


# 48
  • Мнения: 2 495
Браво на вас HugИзкарали сте си супер, а и снимките са страхотни  bouquetУспях да разпозная Цомбето, Нати, Еми, Стефани66 и много други HugДано доживея някой ден и аз да се присъединя към вас Grinning

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Уф, че сте готини и добре сте си изкарали...
Не ме интересува - на другата среща жива-умряла идвам! Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 5 370
Лео седеше до мен и има точно такива красиви очи като куклата на аватара й.Поздрави Лео,Зори,Деси мама х 2 и сестричката й! Peace
РазбраФме се ние коя е тя...сетиФ са, ама..... ooooh! Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 861
Добро утро и от мен!!!

Аз съм вече на тръстиката, един облак от винарки кръжи около мен, а гласът ми е един такъв грапав... ooooh! .Добре че не ми се налага много да говоря. Много весело беше, искам пак Mr. Green
Nad Tab, Hot P Elli, много сте несериозни  Crossing Arms

# 52
  • София
  • Мнения: 2 864
браво за снимките!
страхотно сте си изкарали, радвам се!

поздрави Зъхи, Над таб /Самсара ли мернах на една от снимките/ - отдавна не съм ви виждала и щях да се радвам

искам още снимки  Crazy

# 53
  • Мнения: 3 861
браво за снимките!
страхотно сте си изкарали, радвам се!

поздрави Зъхи, Над таб /Самсара ли мернах на една от снимките/ - отдавна не съм ви виждала и щях да се радвам

искам още снимки  Crazy

Правилно си мернала Самсара  Wink
много хора снимаха, тепърва ще се включва Додо, тя се разби от снимане Crazy

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добро утро и от мен!!!

Аз съм вече на тръстиката, един облак от винарки кръжи около мен, а гласът ми е един такъв грапав... ooooh! .Добре че не ми се налага много да говоря...
Joy

# 55
  • Мнения: 5 228
Браво, мацки! Добре сте се повеселили.
Родителите ми днес са на сватба, ще им кажа да попитат булката дали снощи е лежала на бара с полугол танцьор.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 492
Привет и от мен. Много хубаво беше и си обещавам, че другия път няма да се срамувам толкова и ще обиколя всички маси. Наздраве на моята маса, те си знаят Simple Smile
Много исках да се запозная с Зори, ама Дуци я беше приклещила нещо, с Лео също, ама пусти срам. Очарована съм от една девойка Стефани 66- страхотно весел човек.
Лили, не се оплаквай /танцува ли или само пя? Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 861
Лили, не се оплаквай /танцува ли или само пя? Mr. Green

пях  Crazy , а бях с толкова неудобни обувки, че и да исках нямаше да мога да танцувам  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 455
Браво, мацки! Добре сте се повеселили.
Родителите ми днес са на сватба, ще им кажа да попитат булката дали снощи е лежала на бара с полугол танцьор.  Mr. Green

 Twisted Evil

Фукле, на следващата среща да си на линия (дано и аз успея де  Mr. Green)

Много ме е яд, че не успях да се класирам за караокето, но следващия път - обещавам! Снощи просто не зависеше от мен  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 1 492
Лили, не се оплаквай /танцува ли или само пя? Mr. Green

пях  Crazy , а бях с толкова неудобни обувки, че и да исках нямаше да мога да танцувам  Mr. Green
Аз затова те питам де Mr. Green Другият път без фръц-пръц.

Общи условия

Активация на акаунт