Лидл 154 - Августовска жежка

  • 102 997
  • 2 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 199
В новата тема влизам да се похваля, че спечелих ваучер от Грил Майстор на стойност 400лв. Няма шега, няма измама! Регистрирах само един касов бон в приложението и онзи ден получих обаждане от Частен номер, че съм спечелила,  че са ми пратили имейл и да попълня данните си...Казах им, че напоследък има измами от всякакъв вид и не виждам номера, от който се обаждат, че ще се обадя директно на Лидл да попитам истина ли е и тогава ще им пратя данните си. Оказа се, че наистина печеля и за 2 дни ваучера дойде при мен под формата на карта. Супер много се радвам Heart Още повече ги заобичах Wink

# 16
  • Мнения: 39 740
Брада, ЧРД и от мен!
В брошурата попчетата ми заприличаха на голи охлюви ХХЛ размер. Няма шанс да ги опитам някога.

# 17
  • Мнения: 1 746
Брада, ЧРД и от мен!
В брошурата попчетата ми заприличаха на голи охлюви ХХЛ размер. Няма шанс да ги опитам някога.
Много вкусна риба! В главата също има месо, което се яде. Попчето, особено едрите за мен е една от най- вкусните черноморски риби, след лефера и калкана.

# 18
  • Мнения: 2 147
Плюс 1 за попчетата! Не позволявайте на снимката в брошурата да ви отврати, тази риба има невероятен вкус. Simple Smile Дано и Лидл-ската е на ниво.

# 19
  • София
  • Мнения: 14 872
Благодаря за темата.
И да не е спам,искам да питам за препоръки за кафе за еспресо машина,  което да е хубаво и да не е много ситно? Уж все гледам на опаковките да е за еспресо, но постоянно ми се запушва цедката на ръкохватката. За една година трета купих онзи ден и почва  да ме дразни всеки път да давам 35 лв за нова цедка,а момчето в магазина каза просто за търся по-едро кафе Rolling Eyes та има ли такова в Лидл?
Ние купуваме кафявото - Еспресо Бар или Лавацата, която пускат на промопакети.
Защо купуваш нови цедки, а не ги отпушваш? Най-ефикасният метод е с нагряване на цедката на котлона, хващаш я с нещо здраво, например клещи и силно я удряш в някаква плоскост, в дъска например. Няколко пъти повтаряш процедурата и пада всичко.

# 20
  • Мнения: 12 692
Мечтая си и аз за попчета. Ще пробвам лидлските.

# 21
  • Мнения: 69 282
Плюс 1 за попчетата! Не позволявайте на снимката в брошурата да ви отврати, тази риба има невероятен вкус. Simple Smile Дано и Лидл-ската е на ниво.

Всеки е опитвал попче, предполагам.
Аз поне да, и не е моето.
Тя картинката тъй или иначе е илюстративна, едва ли по нея съдим. Grinning

Часовник ще взема, че ми омръзна да вадя все телфона. На предния нещо влага под стъклото влезе...и го шитнах.

# 22
  • Мнения: 39 740
Тета, аз не съм опитвала попчета. Признавам си, че съм подведена от картинката, но си признавам и че няма да ги опитам.

# 23
  • Мнения: 7 723
Бъди щастлива, Брадичке!

# 24
  • Мнения: 69 282
Пробвай да изградиш лично мнение.
Аз лефер предпочитам, барбун.

# 25
  • In transit
  • Мнения: 12 044
Благодаря за темата!
Брадичке, ЧРД. Желая ти много здраве и любов!

Не мога да разбера дали някога Лидл ще успеят да си уеднаквят цената на сиренето Халуми в различните информационни издания като сайт и брошура?? Вече за трети или четвърти път се случва цените им да се разминават. По брошура е 5.29лв, в сайта е 4.65лв.... на място сигурно пак ще е 3.19лв. Hug
Аз имам още от запасите на 3лв и ще се въздържа от покупка, че хладилника ми прелива от сирена. Stuck Out Tongue Winking Eye

Плюс 1 за попчетата! Не позволявайте на снимката в брошурата да ви отврати, тази риба има невероятен вкус. Simple Smile Дано и Лидл-ската е на ниво.
Абе, че е вкусна, вкусна е....ама колко кости има, не е истина просто! Минава ми всякакво желание за ядене. Лично мнение! А цената в Лидл е брутално висока за този тип риба.

# 26
  • Мнения: 20 238
Ех, кога дотича август, хем го обичам, че е и моят месец, хем ми става тъжно, че лятото си отива.
Брадичке, честит празник, много щастие и слънце в косите ти. Simple Smile
Попчетата как ги пържите, във фритюрник ли?
Яла съм някога, но нямам спомен как са били 😸

# 27
  • Мнения: 39 740
Абсурд, Тета. За да пробвам трябва да ги купя и наготвя, а желание нямам заради външния им вид. Някъде, някога, ако има на масата- ок, ще чепна, иначе не.

# 28
  • Мнения: 2 141
Благодаря за темата.
И да не е спам,искам да питам за препоръки за кафе за еспресо машина,  което да е хубаво и да не е много ситно? Уж все гледам на опаковките да е за еспресо, но постоянно ми се запушва цедката на ръкохватката. За една година трета купих онзи ден и почва  да ме дразни всеки път да давам 35 лв за нова цедка,а момчето в магазина каза просто за търся по-едро кафе Rolling Eyes та има ли такова в Лидл?
Ние купуваме кафявото - Еспресо Бар или Лавацата, която пускат на промопакети.
Защо купуваш нови цедки, а не ги отпушваш? Най-ефикасният метод е с нагряване на цедката на котлона, хващаш я с нещо здраво, например клещи и силно я удряш в някаква плоскост, в дъска например. Няколко пъти повтаряш процедурата и пада всичко.
Процедурата ми е ясна,но купувам защото цедката е с двойно дъно и няма как да се отпуши Grinning

# 29
  • Мнения: 2 588
Брада, честит празник! Благодаря за темата.

Как ги приготвяте тези попчета? Никога не съм опитвала или поне нямам спомен.

Последна редакция: нд, 01 авг 2021, 20:14 от Хоп-Троп!

Общи условия

Активация на акаунт