Лидл 154 - Августовска жежка

  • 116 411
  • 2 160
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 486
При мен пък се появи тази опция в приложението.

# 361
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 320
Това е супер опция! Взаимно да сме си полезни Simple Smile

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 46 968
Аз си искам моя филиал да работи от 7ч....ама няма.

# 363
  • София
  • Мнения: 5 596
Искам да се оплача от сладоледа на клечка с вкус на лимон дето беше на промоция наскоро,6 броя в кутия.
Толкова изкуствен и гаден сладолед не ми е попадал,а й цената не му е ниска.
Най-важното е, че не струва изобщо и мисля да им се оплача на Лидл.

Относно Лидл картите-снощи изтрих нещо и освен усмивките ми се падна и сладолед, но после изчезна наградата.
Мога ли да се възползвам от наградата и как става?
Благодаря.
То това не е сладолед, а сорбе на клечка.
За мен щом няма мляко или сметана не е сладолед. Аз взех портокал, но не ми харесва. Малиновото сорбе е по хубаво.

# 364
  • Мнения: 2 147
Относно Лидл картите-снощи изтрих нещо и освен усмивките ми се падна и сладолед, но после изчезна наградата.
Мога ли да се възползвам от наградата и как става?
Благодаря.
След изтриването и получената печалба, трябва да се натисне едно бутонче "Запази", за да я запази в купоните (като купон се появява). Ако излезеш без запазване, не знам дали все още ще го има при следващо влизане в същата бележка. Все пак пробвай, прегледай пак бележките и виж дали ще стане. Simple Smile

# 365
  • София
  • Мнения: 18 507
Аз си искам моя филиал да работи от 7ч....ама няма.
И аз. Надявам се есента да върнат старото работно време.
И на мен ми беше изчезнал един купон за кексчетата и като се опитах да видя бележките разбрах, че някак си съм излязла от профила. Като влязох с паролата купонът се появи.

# 366
  • софия
  • Мнения: 33 373
Относно Лидл картите-снощи изтрих нещо и освен усмивките ми се падна и сладолед, но после изчезна наградата.
Мога ли да се възползвам от наградата и как става?
Благодаря.
След изтриването и получената печалба, трябва да се натисне едно бутонче "Запази", за да я запази в купоните (като купон се появява). Ако излезеш без запазване, не знам дали все още ще го има при следващо влизане в същата бележка. Все пак пробвай, прегледай пак бележките и виж дали ще стане. Simple Smile
Има го в купоните. Запазването се отразяваше някъде другаде - при камбанката мисля.
Не е загубен и без запазване.

# 367
  • Мнения: 7 856
Да си дам мнението за попчетата. Латвийски са и за мене са много вкусни. Още нещо, което е от днес и никой не коментира. Има големи опаковки (4 вида) Первол (течен препарат за пране, аз само него ползвам от много години) - 2.7 литра за 10 лв, което определено е изгодно.

# 368
  • София
  • Мнения: 5 596
Относно Лидл картите-снощи изтрих нещо и освен усмивките ми се падна и сладолед, но после изчезна наградата.
Мога ли да се възползвам от наградата и как става?
Благодаря.
След изтриването и получената печалба, трябва да се натисне едно бутонче "Запази", за да я запази в купоните (като купон се появява). Ако излезеш без запазване, не знам дали все още ще го има при следващо влизане в същата бележка. Все пак пробвай, прегледай пак бележките и виж дали ще стане. Simple Smile
По- скоро ако не в активиран,няма да отчете намалението.
И да не го запази , си стои при купоните,докато не изтече.

Последна редакция: пт, 06 авг 2021, 15:34 от Миленски

# 369
  • Мнения: 21 113
Недоволна, имат ли много кости?

# 370
  • Мнения: 2 147
Това не го знаех, че отива автоматично в купоните, дори и без "Запази". Благодаря ви, няма да цъкам вече като гламава. Simple Smile Значи съфорумката да си прегледа пак купоните, да излезе-влезе в приложението, да рестартира телефон... такива работи. И трябва да ѝ се появи пак. Simple Smile

# 371
  • Мнения: 78 658
Взех си черен часовник на 30%...за 11лв. Grinning
И други неща взех, ма ми няма трите хлебчета с маслинки..ни в бележката, ни в торбата са Flushed
Де съм ги посяла..не знам.

# 372
  • Мнения: 4 307
Взех от натрошеното сирене и един страхотен шоколад - със солен бадем. Не го бях опитвала преди, но определено бих повторила 🥰

Да ви се похваля, че до сега все не ми харесваше безалкохолната Аргус. Онзи ден взех- ми сякаш пия друга бира. Много вкусна ми се стори.

# 373
  • Мнения: 7 856
Недоволна, имат ли много кости?
Извън гръбнака единични малки, не е толкова зле. Има риби с много повече кости.

# 374
  • Варна
  • Мнения: 25 901
От детските си години помня, че попчетата имат убийствено много кости, ловяхме ги в морето, но просто не ставаха за ядене (за мен поне, нашите ги ядяха). Не се сещам за по-костелива риба аз. Възможно е тези да са някакви по-различни, щом са латвийски Confused

Общи условия

Активация на акаунт