Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 153
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 5 707
Някой питаше, колко струва превод и легализация. Днес превеждах на испански свидетелство за съдимост 1 страничка 68 лева. Казаха, че зависи от езика и дали е документ или текст от няколко страници. Документите се смятат: такса спрямо езика и зависи колко заверки ще има ( различните документи имали различни ) при мен таксата на испански беше 18 лв., другото до 68 заверки. Ако е текст от няколко страници се плаща на определен брой символи на страница + останалите заверки. Най добре е да се звънне в агенция и да се пита конкретно за максимална точност.
Добре дошла ,Зе! Аз бях.
Тази цена включва ли и апостил?

# 1 291
  • София
  • Мнения: 9 551
Момичета, извинете, че рязко задавам кофти въпрос, но ... Как се броят дните от смъртта? Денят, в който е починала броя ли го?

# 1 292
  • Мнения: 12 129
Броиш го като ден първи. Hug

# 1 293
  • София
  • Мнения: 9 551
Благодаря, Кло! 🤗

# 1 294
  • Мнения: 3 364
Благодаря момичета, аз се завръщам малко пременена 🤗 112233
Сиси при мен в тези 68 лева влиза и апостил. Ако искаш мога да ти дам телефон на агенцията и да питате конкретно.
И да допълня това е бавната услуга, от днес ще бъде готово на 23-24

# 1 295
  • Мнения: 9 871
О, цифричке Hug

# 1 296
  • Мнения: 7 243
Ох, Карамелова, със сълзи се смях на телефонния указател на твоите хубостници Joy
Честно казано, мислила съм си да си запиша телефонните номера на най-близките на листче и да го пъхна например в портмонето. Не помня ничий номер. Ако остана без телефон и се наложи да се обадя, просто не бих могла. Знам само моя номер, при това понякога ми трябват няколко секунди да се сетя. А, да, знам номера на стария домашен телефон, който не съществува от поне 10 години. И знам домашния номер на съседите отгоре, който също не съществува. Недоумявам как може да помня такива глупости, но в същото време да не успявам да запомня телефона на МУ.

Като каза фустан, пременила съм се днес и се нося лежерно по улицата. По едно време някаква жена се втурва към мен и ми препречва пътя. Усмихва се, извинява се, че така ме спира и пита откъде ми е фустана. Много хубав бил и много добре ми стоял. Приятно ми стана де Simple Smile

Направих един пататник и го бутнах във фурната да се пече.

# 1 297
  • Мнения: 1 493
Мухахах, Карамелката ма фърли в тъч, маршрутката, с която се прибирам в къщи, закъсня и кака ти Веселина отвори телефонЯ, прочете Житие и страдание грешного Карамелче и изпадна в смешна криза! 😀😀😀😀😀😀И обрах точките, добре че нямаше толкова хора, сълзи ми изскочиха! Страхотен талант имаш, момиче! Заслужени аплодисменти за което! 👋👋👋👋👋👋
Продължава моята сага с кафе машината. Взех средно смляно кафе, изчистих ръкохватката, направих.... ма нъцки! Пак същата работа! Явно има проблем, защото в момента пари ужасно, преди съвсем малко загряваше отгоре, ся мога да си изпържа яйца! Изключих я, изчистих и я тикнах в девета глуха! Извадих кубинката и утре ша пия свястно дълго черно кафе!

# 1 298
  • Мнения: 1 898
Бърди, ай ся снимка на хубавия фустан...

Багаж стягам... оммммм... и ММ като каже - ама вземай бе, тая кола затова съм я взел голяма, да носи... и ми иде да го врътна един сак...

Весе, ръкохватката да не би да е запушена, една цедка с малки дупчици, дето слагаш кафето... вземаш игла и дупка по дупка чистиш...

# 1 299
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Искам снимки на фустаните на Цветното пиле и Карамелова!
 Телефони за връзка не пиша на листчета, всичко е в електронен вариант, и все има начин да стигна до човека, които ми трябва, през един, през втори 😁
 Случвало ми се е да моля непознати хора да се обадят на мъжа ми, защото нямам телефон или ми е паднала батерията.

# 1 300
  • Мнения: 2 170
Олеее, ш'са пръсна от яд кат' пиратка по Нова година. Прибра се моичкият и влезе в банята. Аз като една невероятна съпруга му подредих масата,  резнах салатка и го чакам. Нахрани се човекът и се позиционира в спалнята с дистанционното, аз до него с компа. След няма и десет минути, той с най-медения гласец, който не съм чувала, откакто се загаджихме миналия век - Карамелчеее, искаш ли да те разходя малко? Брех, викам си, в тия болници са ми подменили човека. Пътувал е 15 часа и вместо да си почива ще ме разхожда! Ми, няма да му порязвам ентусиазма и казавм - естествено, че искам!
Той - ходи до кухнята да ми донесеш една бира...
Веселинче  Heart Heart Heart

# 1 301
  • София
  • Мнения: 9 551
Зе-зе е мамето/ цифричката, тъй ли? Добре си се завърнала при нас!

Бърди, рецептата за пататника де е? М

На Карамелковите приключения и аз се смях както обикновено.

# 1 302
  • Мнения: 1 493
Мързелче, пробвах с много тънка игла дупчица по дупчица... не става!

# 1 303
  • Мнения: 2 170
Лоли и аз искам да видя на Бърди фустана. Хайде да й се помолим дружно Simple Smile
Умирам за красиви фустани,те са ми спасителния пояс, който ме спасява да не потъна...

# 1 304
  • Мнения: 4 892
Карамел,сетих се за онази реклама,мила ще обиколим целия свят, тя,ооо не не искам,искам на околосветско пътешествие.Та първо се отговаря с не,пък после се уточнява.
Цифрова мама,здрасти.Шо така ни заряза?

Абе,Добри още ли спи?

Общи условия

Активация на акаунт