Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 355
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 1 966
Мистик, права си. У наше село съборетини стари, за които направо трябва да влезеш с булдозер, вървят по 40 - 50 000 евро, щото нали двор, на 15 км от Пловдив, планина, гледка и прочие...
Обаче аз съм мързелива и не ща къщата да ми отнема свободното време пък...

# 2 296
  • Мнения: 12 158
Така е, Мисте. Ние пробвахме да откупим дяловете на роднини на МУ в чудесен имот. Безуспешно. Но и те половинка имот няма да продадат. И да поддържат половината няма. Проста работа. Можем да ползваме нашата част, те няма да се мярнат никогиш, но.... ще се ослушваме тук в района и така. Иде още една година ДО между четирите стени и ми иде да се гръмна.

# 2 297
  • Мнения: 18 684
В най-близките до големите градове е ужас с цените, така е, но в малко по-далечните и не толкова модерни (поне около София де) е поносимо. Че има и доста предимства пред скъпарските на Северния склон на Витоша, където зимата ти е с месец повече. Е, пътува се малко повече, няма как.

Ре, не беше права. Дошли са първо от водата. Joy Ти да видиш.

# 2 298
  • Мнения: 14 840
Айде наспах се. Ся забърках по едно фрапенце и после пак ядене. 🤣
Черпя ви:

Свършиха батериите на миксерчето или самото то даде фира,не успях баш хубаво да разбия пяната.
Сиросче,пак си помисли! 😁🤗
И тук са много скъпи имотите. Но май навсякъде вече вдигнаха цените. Уж ковиди,кризи...

# 2 299
  • sf
  • Мнения: 10 224
Смуквам едното от раз. Оплаквам се, че нямам миксерче за фрапе.
Отивам да разходя кучето, че ми писна да лежа.
Тестото на Лидл е съвсем прилично. Жалко, че трябва да съм на диета. 😆

# 2 300
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ооо като видях фрапето как ми се допи и на мен. И се зачудих къде ли ми озчезна машинката за фрапе-сега се замислям,че отдавна не съм я виждала. Ама ме мързи да стана да я потърся,че тъкмо съм се излегнала хубавко под климатика.

# 2 301
  • Пловдив
  • Мнения: 40 959
И аз правих фрапе, ама следобедно. Веч ми е винско Wink

Не искам да е понеделник...

# 2 302
  • Мнения: 14 840
Аз обмислям да му капна мааалко бейлис. 😁🙈🤪

# 2 303
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Допивам си сутрешното кафе. Днес ми е ден само за мързелуване. Единствено кучето разходих и едни мъфини за закуска направих.

# 2 304
  • Мнения: 5 782
И друг път съм казвала,че искам Яна да ме осинови!
Не обичам фрапе,още по-малко кафе с мляко! Ама аз и Бейлис не пия!
Кафето го пия черно и горчиво като живота ми! Преувеличих 😁😂

# 2 305
  • Мнения: 14 840
Сис,аз за това го пия кафето с мляко и повечко захар,поне то да ми е сладко. 😁😂 Нали каза,че няма да се даваш на депресията! Дръж се!

# 2 306
  • Мнения: 5 782
Не се давам ,Ени! Виж че се хиля като варена глава! Пък какво ми е толкова смешно...

# 2 307
  • France
  • Мнения: 13 151
Мина сглядата. Хапнахме на ресторант, поговорихме и те си тръгнаха. Следващият път - на Коледа. Филоменка се държа много прилично. Въпреки едно захапване още на добър ден. Едно само мога да съжалявам - че не съм я познавала по-рано Фифката. Има какво да се научи от нея, тя е професионалистка. Joy Така го е дресирала свекъра, само лапа не подава още. Язък му за дипломите и акъла. Сега сме на плажа. Като за последно.

# 2 308
  • Пловдив
  • Мнения: 40 959
А децата? Слушаха ли в ресторанта? Simple Smile

# 2 309
  • Мнения: 4 895
Сис,така ме разсмя с това "Преувеличих" Smiley Аз от мързел се научих да пия кафето без захар,не че и много пиех тогава,ама ...
Искам и аз на село! Чироз,да си направим комуна!

Наспорт,дИвойки! Laughing
Веселинкова,наспорт!Туй,спиСЯлно за теб!:sunglasses:

Общи условия

Активация на акаунт