Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 343
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 2 430
  • Мнения: 3 446
Не знам какъв им е случая на краставиците тая година, направо съм в потрес от цената. И доматите при нас държат цена 3 лева и нагоре.

# 2 431
  • Пловдив
  • Мнения: 40 946
Кло, нали имаш двор? Зарзават няма ли?

# 2 432
  • Мнения: 7 431
Добра ви вечер!
Прибрах се аз днес, много тегаво ми се стори пътуването от морето, въпреки че не сме попадали в никакви задръствания и тапи. Спирахме да разглеждаме прословутия замък в село Равадиново, че едната дружка отдавна иска. Начии, изобщо не ми хареса, много кичозно. Цената на билета супер висока, заболя ме сърцето, а вътре ти искат левче за тоалетна.

Фирмата на МУ минават на график, няколко дни в седмицата ще са хоум офис. Днес съставяли график за тази и другата седмица кой кога и откъде ще работи. Досега никога не е работил така, интересно ми е как ще му се стори. Оборудван е с хубав служебен лаптоп, който досега си стоеше неизползван вкъщи.

Аз имам да наваксвам със служебни задачи. На морето отмятах спешните, но пак се понатрупаха.

Връщам се назад да ви изчета.

# 2 433
  • Мнения: 12 241
Мисте, на двора нищо не вирее за съжаление. Земята е мъртвица, на 60 см е скала отдолу. Освен една смокиня, една кайсия дето трета година не е раждала, заради възвратни студове през пролетта, малини и френско грозде, друго не вирее. Трябва няколко самосвала с угнила оборска тор да се насипят, но няма кой да се занимава, защото трябва да се терасира преди това. Асмите, въпреки пръскането, за поредна година ги изтървахме, та и грозде няма да видим, освен, ако не си купим.

# 2 434
  • Мнения: 5 776
Налях си, няма да ми стигне, говорих с бившия и затворих телефона няколко пъти. Щял да ме съди, че съм харчела пари от общия семеен бюджет докато сме били женени, по 4 обвинения като кражба, присвояване, обсебване и намсикво. Пожелах му успех. Имала съм скатани пари, десетки хиляди евро, и за това му пожелах успех да ги открие, даже мога да търся с него Stuck Out Tongue Winking Eye

Аааа, и пак звъни, ако децата не бяха с него, с какъв кеф щях да го блокирам!!! Утре имам среща с адвокат по друг повод, ще взема да го наема ако ми допадне, баси, това не се издържа.

# 2 435
  • Мнения: 1 648
Щял да ме съди, че съм харчела пари от общия семеен бюджет докато сме били женени, по 4 обвинения като кражба, присвояване, обсебване и намсикво.

И като как да си крала от себе си? Нали е бил общ тоя бюджет???
Луда работа!
Успех с адвокатина!

# 2 436
  • Мнения: 5 782
Скан,в Гърция за съжаление всичко е възможно с едно достатъчно дебело факелаки на точния човек! Опитай се да се разбереш човешки с него,все някъде ще има слабо място,използвай го!

# 2 437
  • Мнения: 5 776
Е, Сис, тя сметката беше на мое име, а той беше като второ име в нея преди да го извадя преди развода, а и то се вижда къде заминават, аз почти изцяло онлайн плащам. Ама сега да съм ги върнела, той наел адвокат и щели да ги намерят, хаха, дано успеят, че и ми се обадят Joy

Стягам си багажа и мисля да отида за няколко дена в кандидат свекървата, така и не отидох след като се прибрах от България, че бях много зле психически.

# 2 438
  • Пловдив
  • Мнения: 40 946
Скания, дано се откаже тоя..
Децата колко време са с него? Искат ли там?

Начи ..хич не пишете Rolling Eyes  нещо замря тая тема...отварям 2 отговора...де сте другите?
И МН ме ядоса и ще яде тоягата Confused Пълних чушки...уж самите чушките безвкусни били, после аз съм ги претупала и затуй нямали никъв вкус.
Та...къде беше лопатата?

# 2 439
  • Мнения: 12 151
Мисте, прати чушките у нас. Гарантирам, че ще се окажат вкусни.

# 2 440
  • Мнения: 14 834
Мисте,тука зад вратата имам една бухалчица,черешОва! Да идвам ли?! 🤭😁
Ей ме мен. ММ пече риба на скарата,аз пържих картофи и ядохме. Ся се опнах малко.
Скан,тоя е пълно Ку-Ку! 🙄 Дано е читав адвоката,че това е адски важно! За съжаление го научих по трудния начин...

# 2 441
  • Пловдив
  • Мнения: 40 946
Kissing Heart
Абее...мани го, че ми омрънка всичко тука Head Band  Да си ги готви кат не харесва. Тъй. Рекох и отсекох, ако ще. Мрънльо.

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 07:59 от mystic woman

# 2 442
  • Мнения: 5 782
Тогава просто се опитва да си изсмуче от пръстите обвинения! То едва ли някой адвокат ще му се върже!
Оказа се ,че злобната колежка всъщност изобщо не е злобна! Отивам да се срамувам от себе си за всичко казано по нейн адрес!

# 2 443
  • Мнения: 1 648
Мисти, да не ползваш от “моята“ сол?
Трети път купувам, защото се оказва безсолна... А аз не си падам по принцип по мъжовите манджи и не ги пробвам предварително Frowning1

# 2 444
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Сложих пилешко филе с масло във фурната, чакам го да се опече. И се ровя в нета.

П. П. И тук има от "моята" сол.

Последна редакция: пн, 23 авг 2021, 23:01 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

Общи условия

Активация на акаунт