Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 311
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 2 715
  • sf
  • Мнения: 10 214
Сега ще кажа нещо, което иначе предизвиква в мен неистов смях, ама... един бивш, който много трудно прежалих преди 5г ми е лайкнал една снимка. Беше ме блокирал, но този лайк цели да покаже, че вече не е. Адски смешно и тъпо звучи, но не знам защо ме жегна.

# 2 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Сега ще кажа нещо, което иначе предизвиква в мен неистов смях, ама... един бивш, който много трудно прежалих преди 5г ми е лайкнал една снимка. Беше ме блокирал, но този лайк цели да покаже, че вече не е. Адски смешно и тъпо звучи, но не знам защо ме жегна.
още имаш чувства...?
Младежа отсвири ли го?

# 2 717
  • Мнения: 4 895
Обиколих половината град.Баси ГО,баси чудото! Confounded

Уми,честито!

Добре бе,какво са продавали в тоя Перник,трети път го мяркам и не мога да разбира,защо е тая лудница?

Бърди,излезе ти късмета! Smiley Айларипиии...Laughing

# 2 718
  • Мнения: X
Донси, ето това е моментът ТИ да го блокираш.

Ени, ти си гад! Пък!

# 2 719
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Имало е 70% намаление на 10! Да, 10 артикула, поне според запознати в др.теми и среднощно пазаруване в Кауфланд Перник...това по повод лудницата и снимките Simple Smile

Уми, честито!

# 2 720
  • sf
  • Мнения: 10 214
Наистина, блокнах го.
Не съм го отсвирила младежа, сексът си го бива. 😆

# 2 721
  • Мнения: 12 130
Уми, честито! Аз казах ли ти, че ще ни черпиш? Да се приготвиш подобаващо и за след кормуването, че и него ще вземеш. Сега да оздравяваш.

Много жега, много ХО, бясно дете оммммммммммммм.

# 2 722
  • София
  • Мнения: 14 070
Уми, честито. Безаварийно и спокойно.

# 2 723
  • Мнения: X
Много добре си направила, Донси. Ай ш'му се не види и вампирът манпулатор!

Браво на Уми!

# 2 724
  • Мнения: 1 647
Идвам хем да се оплача, хем да се похваля...
Сутринта за 1 метър щях да дам фира Sad
Един Господ знае защо не бързах да се доближа до предната кола. А и други коли в момента нямаше. От съседното  платно /в обратна посока , разделени с ограда и 1 метър широк повдигнат тротоар с треволяци/ изведнъж изхвърча една кола и ... мина точно там, където най-вероятно щях да бъда, ако не бях натиснала спирачката преди това.
Оградата м/у платната се изравни с тревата, но слава Богу, никой не пострада. Освен хвърчащата кола.
И, за да е пълна картинката, в този момент един поток коли запълни булеварда...
Похвалих се. Още ме стяга шапката от емоцията, но по-важно е, че пострадали няма!

# 2 725
  • Мнения: 6 498
Герата, участвала си в бързи яростни? УжасТ. Кво няма си в шок 😱 Важното е, че всичко се е разминало с тенекиите.

Уми, браво на теб! Още повече и с тази гадост.. аз нямаше да мога. Ако ми е лошо, пък да ми се гади... абсурд.
Герой си ти.

Готвя мусака. По щерковица желание.
Май ще дремна..

# 2 726
  • Мнения: 1 647
Тринки, даже не беше с красиви участници, като във филма.
И шофЕра-камикадзе беше брадясал /ама не от ситуацията Simple Smile/, в предната кола имаше възрастна двойка, а аз, моя милост и гащите ми, определено не сме екшън натура Simple Smile

# 2 727
  • Мнения: 9 989
Гери, ужассс. Добре, че няма жертви.
Поздравления за Уми! Чакаме книжката Simple Smile

Чета ви, ала нещо ми е смотано. Ей така, без особена причина.

# 2 728
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 106
Освен да се почерпите за твое здраве довечера? Simple Smile

# 2 729
  • France
  • Мнения: 13 059
Дали ще е от пълнолунието, но се е напълнило с лунатици. Гер, радвам се, че си добре.
Днес, ММ пак ми повтори, че трябва да си трайкам като стане напечено. Нито да ходя да се бия, нито да блъскам хората. Май е по-уплашен от лудата му жена Joy

Общи условия

Активация на акаунт