Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 83 175
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 3 105
  • sf
  • Мнения: 10 160
Наспорт, сладурки! Ей сега си сипвам.
Още нямам присъда за колата, ама не ми е спешна. Имах много приятен ден с младежа, при това без секс. 😆 Лошото е, че се привързвам, а знам как ще свърши. Въпреки, че тоя мач вече съм го играла, ми се ще да отложа края колкото се може по-дълго.

# 3 106
  • Германия
  • Мнения: 1 026
.............Ного съм работна, колежке. Прекопах градината с цветята ...................
Сигурна ли си че са цветята, а не си подготвила мястото за заличаване на улики след тигана Stuck Out Tongue Winking Eye

Спирам за малко да пиша, че всеки втори пост е мой и ще ми се карат вече. Айде пишете повече, че да не си личи от далече, че си говоря сама Joy

# 3 107
  • Мнения: 1 638
Здравейте, банда!
Тук съм, ама на мене събота ми е ден за скитня. Не, че не се виждам с дружките и през седмицата, ама сега е “по-нашироко“
Напълнила съм една тава с пържоли за любимия, щото утре ще мааме гащи до Пловдив. Ще има състезание племенника на половинката и ще ходим да викаме за него.
И аз забравих на кой какво щях да пиша, ама то е щото с един акъл за къде по-напред?
Мисте, може да не ти е лъскава баницата, ама ти завидОх за нея...Хич не ми се занимава с такива врътни...
Кара миа, тегли една благословия на тЪз особа и не си трови живота заради нея. Не го е заслужила.
Бабче, така се описа, че все едно се видях себе си... С разликата, че след 1 седмица добавям втората година на петдесетака...
Здрави да сме!
А за починалите - загубих татко, когато бях на 28. Много години минаха, но всъщност знам, че сега си имаме ангел-пазител. Поне така си мисля и не ми липсва. Свикнах, че просто формата на присъствие е различна.
Приятна вечер!

# 3 108
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Днес моят татко трябваше да има РД. А скоро ще станат три години без него. Раната зее...

# 3 109
  • Мнения: X
Сигурна ли си че са цветята, а не си подготвила мястото за заличаване на улики след тигана Stuck Out Tongue Winking Eye
- Where is your husband?
- In the garden.
- I didn't see him there.
- You should have dug deeper.

# 3 110
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Момичета, обикновено избягвам да говоря, когато стане време за починали, защото не знам какво да кажа, винаги ми звуки фалшиво и глупаво.
Моя татко почина преди 3 години на 69, на път за сърдечна операция. Много тежко го понесох, той - не ме е срам да го кажа, ми беше любимият родител.
Скрит текст:
На вторият ден след погребението, го видях(сънувах) седнал на края на леглото ми, изглеждащ много добре, понапълнял. На въпроса ми как за 2 дни се е оправил толкова, ми каза че е много добре там където е и времето при него тече по различен начин. Не помня другото, за което си говорихме, но ме обвзе такова спокойствие, че от тогава нито ми е толкова тежко за него, да липсва ми, но не плача и не страдам. Даже се "радвам", че вече е добре и не страда. Май малко тъпо прозвуча, но така го чувствам и в мен е останала само обичта, която изпитвах към него.

# 3 111
  • Мнения: 2 170
На въпроса ми как за 2 дни се е оправил толкова, ми каза че е много добре там където е и времето при него тече по различен начин.

Тате беше най-невероятният човек на света... Казвам го не защото е мой родител, а защото е факт. Беше ерудит с енциклопедични познания и в същото време мъдрец, чиято благост и кротост може да те накара  заплачеш, да се покаеш и да почувстваш облекчение. За много хора бе духовен баща и учител. Вярата му в Бога бе непоклатима. За сина ми той беше началото, пътя, истината и насоката за живота. Боготвореше го!  Няма да описвам раната, която зейна в сърцето на детето ми, след кончината на  тате, но синът ми често го сънува, той продължава да го съветва...  Веднъж му беше "казал", че е назначен за пазител на някакъв манастир за 300 години. Синът ми се стъписал от срока, но тате го уверил,че "там" времето тече с друго измерение...

# 3 112
  • Мнения: X
Момичета, на вас губят ли ви се постове? Публикувам след последния прочетен пост. След време се сещам, че някой ме е питал за нещо, връщам се да отговоря и виждам, че преди моя пост има поне 5-6-7 непрочетени. А когато публикувах, ги нямаше. И това е цял ден днес.

# 3 113
  • Мнения: 12 149
Случва ми се, сега ще се върна назад, за да разбера защо стискаме палци на Ена. Ами губи ми се, а защо, нямам обяснение.

Разбрах, че до 10 дни ще се разбере, дали сме стискали достатъчно здраво.

# 3 114
  • Мнения: 18 497
Днес май не, но по принцип често ми се е случвало това с постовете. А може и днес да е така, но чета по диагонал.

# 3 115
  • Мнения: 12 033
Случва ми се от няколко дни.

# 3 116
  • Мнения: X
Мерси, момичета. Значи не съм аз бъгава, а форумът.

# 3 117
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Така е от известно време, аз затова като пиша пост, винаги се връщам да погледна този над моя дали е последния който съм чела, понякога има по няколко нови поста, без да ми е дало известие за нови отговори докато пиша

# 3 118
  • Мнения: 12 149
Верно, че има моменти, в които темата ни върви със скорост 5 поста в минута, но къде е предупреждението? Админите мълчат.

# 3 119
  • Мнения: 4 892
А,драсти.
Прочетох на сам на там и ...преградка за Сали.Храна не коментирам,защото поръчах пица и изядох две парчета.
Аз като казах,че като стават по големи,не е по лесно,ми се хилите.Мистик,каквото и да е,важно е да знаете на време,за да можете да реагирате.
Другото което ми напира да кажа,ще го замълча.

Мид,жив и здрав да е! Да ви ядосва умерено и да имате много радости и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт